Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Klapa bagaznika

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Co Ty. Przed lift ma taki oryginalny tył. (czyt. niepowtarzalny) Polift to już nie to samo jak dla mnie. Oczywiście ,że jest ładny ale .......hmmm to już nie to.
    @Charzun nie każda 7er z małym silnikiem jest golasem. Nie jeden z dużym nie ma tego co ma ta z małym. Wszystko zależało od tego kto zostawiał bułę siana w salonie jak go kupowal.

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar charzun
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    1,182
    BMW
    E38
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Co Ty. Przed lift ma taki oryginalny tył. (czyt. niepowtarzalny) Polift to już nie to samo jak dla mnie. Oczywiście ,że jest ładny ale .......hmmm to już nie to.
    @Charzun nie każda 7er z małym silnikiem jest golasem. Nie jeden z dużym nie ma tego co ma ta z małym. Wszystko zależało od tego kto zostawiał bułę siana w salonie jak go kupowal.
    Z tym tyłem czesc racji masz ;)

    A mi chodzilo o to ze chcialbym mocny silnik z fajnym wyposazeniem a takie niestety kosztuja drugie tyle niz warta moja.. ;)

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Jak się nie ma co się lubi ,to się lubi co się ma Zawsze mogłeś mieć małe i czerwone hehe

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar charzun
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    1,182
    BMW
    E38
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Jak się nie ma co się lubi ,to się lubi co się ma Zawsze mogłeś mieć małe i czerwone hehe
    Haha no tez racja.. ale wiesz jak masz to co chciales a pozniej sie okazuje ze chcialbys jeszcze cos fajniejszego ;) Tymbardziej jak sasiad ma G11 to moje e65 wyglada jak Polonez

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez charzun Zobacz posta
    Haha no tez racja.. ale wiesz jak masz to co chciales a pozniej sie okazuje ze chcialbys jeszcze cos fajniejszego ;) Tymbardziej jak sasiad ma G11 to moje e65 wyglada jak Polonez
    W dupie bym miał jego G11. Weź pod uwagę ,ze Ty masz BMW a on ma tylko ten sam znaczek ...reszta to china,slowakia itd,gdzie tylko taniej było.
    Za parę lat Twoja E65 będzie dalej śmigać a on będzie miał 100kkm zrobione i drugi silnik z drugą skrzynią,50 wizyt w ASO i szybciej trafi na olmet niż sobie to dziś może wyobrazić.
    PS haha tak mi się jeszcze teraz na śmiech wzięło....jak Tobie spadnie klucz na ziemię to go podniesiesz wsadzisz w stacyjkę i odjedziesz a on z głupią miną i buła kasy pójdzie do aso z kawałkami chinskiego gadżetu w dłoni
    Pamiętaj Charzun: Nie wszystko złoto co się świeci.

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar charzun
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    1,182
    BMW
    E38
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    1
    Wygladem robi wrazenie ale jak jest tak jak mowisz to nie do konca tak fajnie.. Podobno dobre BMW skonczylo sie na e38 to ciekawe jak jest z e65. Narazie odpukac z e65 mam mniej problemow niz z e38

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    799
    BMW
    e38 728, E39 523, E53 3.0i
    Skąd
    Świętokrzyskie
    Taki mały offtop, wczoraj urwała mi się śruba od łącznika stabilizatora przód, myślę dobra ok jutro kupię założę będzie ok. Obdzwoniłem dziś całe Kielce/Końskie/Jędrzejów/Radoszyce. Nie ma. Oczywiście do "maszyn" spod znaku W dostępność jest od ręki :) Czy u Was też jest taki problem z częściami do BMW ? Dzwoniłem do Łodzi i tam jest.

  8. #18
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    W dupie bym miał jego G11. Weź pod uwagę ,ze Ty masz BMW a on ma tylko ten sam znaczek ...reszta to china,slowakia itd,gdzie tylko taniej było.
    Za parę lat Twoja E65 będzie dalej śmigać a on będzie miał 100kkm zrobione i drugi silnik z drugą skrzynią,50 wizyt w ASO i szybciej trafi na olmet niż sobie to dziś może wyobrazić.
    PS haha tak mi się jeszcze teraz na śmiech wzięło....jak Tobie spadnie klucz na ziemię to go podniesiesz wsadzisz w stacyjkę i odjedziesz a on z głupią miną i buła kasy pójdzie do aso z kawałkami chinskiego gadżetu w dłoni
    Pamiętaj Charzun: Nie wszystko złoto co się świeci.
    Jak to auto zacznie się psuć to koleś pojedzie do salonu i kupi nowe 7er a takie problemy czy to chinskie czy nie zostawi takim zwykłym zjadaczom chleba jak np my

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    70
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Elbląg
    Moje pytanie było spowodowane tym, iż kupiłem e65 z tyłem zrobionym na Polift ale ktoś tak strasznie spasowal klapę że odstaje masakrycznie i mam wodę po obu stronach bagaznika. Dzisiaj bede próbował spasowac ją normalnie lub wymienię na przedlift. Co oprócz źle spasowanej klapy może puszczać wodę si bagażnika? Uszczelki lamp tylnych? A może te plastikowe rynienki? Zauważyłem że ich klips mocujacy jest lekko luźny.
    PS. Zderzak tez jest założony od Polifta

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Ja Ci kolego powiem krótko. Nie bez powodu ktoś to po montował z polifta. W dupsko sztrzelony pewnie był i trzeba było czesci wymieniać więc poniosła kogoś ułańska fantazja i pokupił poliftowe. Ja na takie auta to nawet uwagi najmniejszej bym nie zwrócił jak bym kupował autko.
    Co do wody w bagażniku to może lecieć np lampami, uszczelką nie przylegającą do klapy po nieudanej blacharce , źle wklejoną tylną szybą ,zawiasami klapy,wlewem paliwa,brakiem zaslepek pod zderzakiem itd. Hhmmmm typowa Polska rzeczywistość.

Podobne wątki

  1. [elektryka] Klapa bagaznika w e65 nie otwiera sie i opada.
    Przez Smoku w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-10-2012, 21:50
  2. Klapa bagaznika sama sie otwiera.
    Przez GRABA730i w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-02-2012, 18:19
  3. klapa bagaznika
    Przez bloczek w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 31-08-2011, 11:06
  4. klapa bagaznika, nie zamyka sie
    Przez szulcigor w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-08-2011, 21:50
  5. Klapa bagaznika
    Przez czerwiec w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 10-03-2011, 15:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •