Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 51

W±tek: Czym usczelniæ krawêdzie drzwi tak jak to by³o w orginalê w E36 ?

  1. #11
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    I tak trzeba zedrzeæ ca³o¶æ bo przej¶cia bêd± widoczne.
    Dobry warsztat lakierniczy taki sprzêt posiada.
    Dodam jeszcze ,¿e jeden kartusz tej masy to od 50 do 100 z³

  2. #12
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Sk±d
    Augustów
    Zamawiam pistolet i bêd± progi w E36 tak jak w originale i przy Audi siê przyda dziêki miro za info i przy okazji nie wiesz ile powinienem wzi±æ tych kartuszy na progi my¶lê ¿e ze cztery jedna i tak pójdzie na naukê na jakie¶ blaszce .

  3. #13
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    No na pewno. Za wydajne to to nie jest i znika szybko z kartusza

  4. #14
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Sk±d
    Augustów
    No ju¿ przyszed³ pistolet nie mogê siê doczekaæ jak bêdzie siê k³ad³o to masê na progi inne miejsca jeszcze raz dziêki za podpowiedz miro a zarazem jeszcze pro¶ba mo¿e bêdziesz wiedzia³ .Jak mamy boczek drzwi w E36 to ¶rodek boczka przy klamce wewnêtrznej jest materia³ który siê odklei³ i lata jak prze¶cierad³o na ³ó¿ku i teraz czy da siê to jako¶ sensownie podkleiæ ? Czyta³em parê tematów na forach trójki ale jeden mówi³ ¿e siê da drugi ¿e nie a trzeci w ogóle jeszcze co innego .Najchêtniej bym da³ to do jakiego¶ dobrego tapicera który by dobra³ nowy materia³ w bardzo podobnym odcieniu ale ¿adnej takiej osoby nie znam bo mam w niej piêkne sporty w welurze po praniu które s± jeszcze piêkniejsze i lipa zostawiæ te szmaty tak na tych boczkach .

  5. #15
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Wszystko siê da ,o ile nie jest zniszczone. Jednak jak chcesz to ³adnie mieæ daj tapicerowi. Parê z³otych Ciê nie zbawi a bedzie zrobione po¿adnie.
    Jak chcesz robic sam, to s± kleje tapicerskie w spreyu. Ja bym jednak chyba odda³ w dobre rece.

  6. #16
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Sk±d
    Augustów
    Nie no w³a¶nie bym wola³ daæ dobremu tapicerowi tylko ¿adnego dobrego u mnie na Podlasiu nie znam .Najlepiej by³o daæ takiemu tapicerowi co ju¿ co¶ tematu BMW lizn± a pieni±dze to zemn± nie problem je¶li siê remontuje czy jakie¶ projekty siê robi to zawsze wiadomo ¿e co¶ dojdzie dodatkowego a wk³ad finansowy trzeba liczyæ wiêcej ni¿ siê przewidywa³o .
    Ostatnio edytowane przez Lord58 ; 18-11-2016 o 18:45

  7. #17
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Sk±d
    Augustów
    Ju¿ po³o¿y³em masê na progi E36 i powiem tak trochê jest upierdliwy ten pistolet po pierwsze szybko siê brudzi siê i umie slabie i¶æ i wtedy siê my¶li ¿e tubka siê koñczy ale jednak nie , a drugi problem delikatny gwinty na sikaflexie nie do¶æ ¿e ostro¿nie drug± tubkê wkrêca³em to ca³y z niej gwinty objecha³ wiêc zmarnowa³em jednego sikaflexa bêdzie po prostu do krawêdzi na drzwi .A je¶li chodzi o samo k³adzenie masy jest przyjemne pomijaj±c czêste przemywanie pyszczka zmywaczem do silikonu .A je¶li chodzi o strukturê któr± uzyska³em by³a zadowalaj±ca æwiczy³em przez 15 minut na blaszka i testowa³em ró¿ne ustawienia przed przyst±pieniem nak³adania masy na progi i wszystko sz³o fajnie struktura przypominaj±ca t± oryginaln± i jeszcze jak podzielimy próg na 4 czê¶ci to jak koñczy³em ka¿d± to czy¶ci³em ten pyszczek to przy koñcu co¶ siê zrobi³o i walnê³o grubiej i inn± struktur± i tak± musia³em skoczyæ mogê skoñczyæ t± poprawn± lecz by by³o wed³ug mnie za gruba i by³a by galaretkowata .Ogólnie nawet ta nie chciana struktura mi siê podoba wa¿ne ¿e nie baranek jutro wrzucê zdjêcia i tak kto by mia³ tyle mi³o¶ci do E36 jak ja kto by odbudowywa³ mocowania na podno¶nik na nowo i k³ad³ masê na progi zamiast pro¶ciej rap± w E36 .Wiêc jeszcze raz dziêki miro tapicera te¿ ogarn±³em w Suwa³kach .
    Ostatnio edytowane przez Lord58 ; 18-12-2016 o 21:44

  8. #18
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cieszê siê ,¿e mog³em Ci w jaki¶ sposób doradziæ. Fajnie ,ze nie robisz pó³¶rodkami tylko naprawdê wk³adasz serce w odbudowê E36. To naprawdê ¶wietne auta by³y i mam osobi¶cie sentyment do tego modelu.
    Co do masy to trochê zale¿y od tego z jakiej firmy u¿ywasz no i powinno siê je podgrzewaæ przed u¿yciem aby ³atwiej siê k³ad³o. S± do tego specjalne podgrzewacze podobne do tych jak siê dzieciom butelkê z mlekiem podgrzewa :) https://shop.berner.eu/pl-pl/p/20056...rigPageSize=12
    Daj fotki jak Ci to wysz³o.

  9. #19
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Sk±d
    Augustów
    Co¶ takiego wysz³o trochê w moim sony aparat przek³amuje co wychodzi na zdjêciu ni¿ na ¿ywo ogólnie wysz³y takie warkocze (gile) nie wiem jak to nazwaæ https://photos.google.com/search/_tra_ . A je¶li chodzi o podgrzewanie to wiem o tym k³adziemy zawsze z ojcem czy masa czy rapê przed u¿ywaniem na tak± metalow± pó³kê nad piecem .A jakie mia³e¶ E36 i jak masz gdzie¶ zdjêcie jej to siê podziel Jeszcze co mi zosta³o z progami to pomalowanie ich na szaro ¿eby wspó³gra³y z do³ami zderzaków i wrzucam zdjêcie mojej E36 https://photos.google.com/photo/AF1Q...M1nK1Z-iArqp_L .
    Ostatnio edytowane przez Lord58 ; 19-12-2016 o 22:05

  10. #20
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Ja E36 mia³em uuuuuu z 13 lat temu. Fotki ani jednej nie mam ...niestety. By³a bia³a w M-paket. 2.0l sze¶æ garnków.
    Twoje zdjecia nie dzia³aj± !

Podobne w±tki

  1. [E32] Cabrio... tak by³o, ale tym razem Polska Edycja i Polska Cena :D
    Przez grim w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-05-2012, 17:03
  2. Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 29-11-2011, 21:02
  3. Czym tak naprawdê ró¿ni siê 735 i 744 ??
    Przez Michal750 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 03-05-2009, 15:45
  4. nie wiem czy by³o ale dawno tak siê nie u¶mia³em<hahaha&g
    Przez Dzuda w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-11-2008, 17:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •