Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Witam :)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    7
    BMW
    szukam E38
    Skąd
    Pomorskie

    Post Witam :)

    Witam Wszystkich,

    Na imię mi Bartek i poszukuję E38 lub może E32, nie modyfikowany, nie przerabiany i nie przeturlany.
    Bedzie to moj 3 samochod w rodzinie w zasadzie do jazdy kazdego dnia, mam juz auto którym jezdze tylko latem - Mustang GT z 2005 mocno pogrzebanego a teraz czas na samochod którym dam rade jezdzic takze zima i bedzie fajna baza na Youngtimera.

    Bede szukał porad i informacji :)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    217
    BMW
    Rozglądam się za e66 750 Li
    Skąd
    BSK
    Cytat Zamieszczone przez barto Zobacz posta
    Witam Wszystkich,

    Na imię mi Bartek i poszukuję E38 lub może E32, nie modyfikowany, nie przerabiany i nie przeturlany.
    Witaj. Słuszny cel poszukiwań, ale nie będzie łatwo bo większość E38 lub E32 obecnie sprzedawanych to smutne pozostałości po dawnych autach, więc cierpliwości życzę.

    W jakie wersje silnikowe celujesz ?



    Made in Tapatalk Galaxy Note 4 ByCygano

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar marcin8891
    Dołączył
    Feb 2016
    Posty
    90
    BMW
    E38 740iL
    Skąd
    Białystok
    Cytat Zamieszczone przez barto Zobacz posta
    Witam Wszystkich,

    Na imię mi Bartek i poszukuję E38 lub może E32, nie modyfikowany, nie przerabiany i nie przeturlany.
    Bedzie to moj 3 samochod w rodzinie w zasadzie do jazdy kazdego dnia, mam juz auto którym jezdze tylko latem - Mustang GT z 2005 mocno pogrzebanego a teraz czas na samochod którym dam rade jezdzic takze zima i bedzie fajna baza na Youngtimera.

    Bede szukał porad i informacji :)
    Witam,
    E38 do jazdy na codzień to zrozumiałe, ale E32? Moim zdaniem szkoda by było wystawiać to auto zimą na działanie soli.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •