Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Witam

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    11
    BMW
    e38 750i shadowline
    Skąd
    Świebodzin

    Post Witam

    Cześć wszystkim, Jestem Maciek z Świebodzina.
    Posiadam E38 750 w shadowline od 2 dni, uratowałem ją przed kompletną rozbiórką .
    Mam 19 lat i jest to mój pierwszy samochód, brat zaraził mnie 7-demką, sam ma 94r 750iL czarną na Alpinkach.
    Zarejestrowałem się ponieważ będę potrzebować waszej pomocy teraz i na pewno później.
    Ponieważ dla mnie ten śilnik jest za duży i nie potrafił bym go utrzymać przy tym spalaniu.
    Myślę wiec nad zmianą silnika oraz przeróbką automata na manuala.
    Pozdrawiam wszystkich członków forum 7er



    Ostatnio edytowane przez wero22 ; 15-05-2016 o 23:56

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Witam, życze powodzenia w odbudowie, co do silnika to lepiej zostaw ten co jest. Silnik mało awaryjny jak się dba o niego, a swapy swoje kosztują.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar janus
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    212
    BMW
    728 2000r + LPG
    Skąd
    WLKP
    Witam kolegę, powodzenia w naprawach z autem, uważam podobnie jak kolega Bartos, że lepiej się nie bawić w swapy no chyba, że ma się duuużo kasy i dużo wiedzy, a najlepiej jedno i drugie.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zielona krówka
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    304
    BMW
    745 E65
    Skąd
    Poznan
    Witamy kolego tak jak wyżej koledzy piszą zostaw ori

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    217
    BMW
    Rozglądam się za e66 750 Li
    Skąd
    BSK
    Witam

    Cytat Zamieszczone przez wero22 Zobacz posta
    Ponieważ dla mnie ten śilnik jest za duży i nie potrafił bym go utrzymać przy tym spalaniu.
    Myślę wiec nad zmianą silnika oraz przeróbką automata na manuala.
    Moja sugestia jest podobna do kolegów powyżej. Nie rób druta i nie kalecz tego auta do końca, jak nie stać Cię na v12, spienięż to co masz, dołóż trochę i kup E38 z mniejszym motorem, np 2.8 lub v8, tak aby wszystko było w oryginale.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    11
    BMW
    e38 750i shadowline
    Skąd
    Świebodzin

    Post

    Powiem wam tak, zostawiłbym ale niestety postanowiliśmy że silnik leci na żyletki do mojego brata 7-demki. Każdy co ma v12 dobrze wie, że jednak przy tym silniku trzeba grzebać.Po za tym jest idealną bazą na części dla innej v12. Zaopatrzę się w jakieś zdrowe v8 z manualem.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    1
    BMW
    BMW E36 323i
    Skąd
    Toruń
    V8 :) pozazdrosic, trzymam kciuki za projekt

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    159
    BMW
    735i (e38) M62B35 manual
    Skąd
    Wrocław/Częstochowa
    Ja też Ci kibicuję. Chociaż jak na pierwsze auto w Twoim życiu, to chyba lekko pojechałeś - no ale może się nie znam;)
    Pokaż więcej zdjęć tego "z czego zaczynasz" - wnętrze też jest niekompletne? Tylko napęd będziesz wymieniał, czy zawieszenie na tradycyjne też? I gratuluję że manual będzie!:)
    Powodzenia!

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    11
    BMW
    e38 750i shadowline
    Skąd
    Świebodzin

    Post

    Ogółem środek złożyłem już 1 dnia jak przyjechała na lawecie.No nie powiem byłem trochę podjarany, brakowało nawigacji ale w garażu szybko znalazłem zapasową.W środku bomba! Nowa czarna podsufitka,wszystko w skórach jak w 750. Do tego poprzedni właściciel wymienił fotele na Sportsitzen, te kubełkowe, kanpa itp. Czyli cały nowy środek. Wczoraj opłaciłem OC i troszku zabolało
    Dzisiaj zamówiłem już lusterko lewe, dsp kompletne czyli: półkę, wiązkę, wzmacniacz, roletę i głośniki.Kupiłem ponieważ nie chce się bawić w żadne subwoofer i zapychanie bagażnika.Zderzak przód i tył będę szukał jutro. Silnika i skrzyni szukałem, można powiedzieć że rzuciłem tylko okiem, zadzwoniłem do 2 typów, jeden nie ma już a drugi ma ale 3,5 bez skrzyni. Przyjdą części na pewno jakieś zdjęcie się tu pojawi.

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    11
    BMW
    e38 750i shadowline
    Skąd
    Świebodzin

    Post

    Więc jak mówiłem wrzucam kilka fotek. Jutro montaż DSP i poszukiwania silnika

    Małe Sprzątanie


    Zmiana tunera TV


    Montaż lusterka


    Poprawka boczków


    Zderzaki założone


    I piękna mordka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •