Witam, świeciła mi sie kontrolka silnika, podobno miało to byc od sondy lambda bo auto jest zgazowane, no ale po podłączeniu pod INPE wyskoczyły mi takie błędy, jesli ktoś wie co oznaczaja to jak to się mówi z polskiego na nasze moglby mi napisać co oznaczają te kody i na ostatnim zdjęciu jak bym tylko silnik chciał sprawdzić to nie za bardzo wiem co tam mam wybrac auto to e65 735 z 2001 roku

- żeby nie zakładać nowego wątku to jeszcze dopytam czy ma ktos namiar na jakiegoś magika, który by był w stanie naprawić wzmacniacz logic7 bo po otwarciu auta kiedy dostaje napiecie to słychać taki stuk w głośnikach - najlepiej ktoś z okolicy bełchatowa lub częstochowy choć ewentualnie do jakiegoś zaufanego gościa mógłbym wysłac ten wzmacniacz co by go ktoś może uleczył bo to denerwujace



własnie na ponizszej fotce po pierwsze czy to normalne, że to kropki kolo baterii i ta druga nie sa zaznaczone na czarno a bledy czyta i po drugie czy kots sie domysla jaki konkretnie bedzie u mnie silnik bo nie wiem co tu wybrac