Strona 15 z 17 PierwszyPierwszy ... 51314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 168

Wątek: BMW M760Li xDrive

  1. #141
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Przy aucie za taką cenę akcja naprawcza powinna wyglądać tak jak zrobił lexus gdy raczkował z pierwszym lsem. Auta były zabierane właścicielom z pod domu i oddawane nawoskowane i zatankowane do pełna :)

  2. #142
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    Czyli mówisz Adasio, że jak coś jest powyżej jakiejś tam kwoty, to nie ma prawa się popsuć? Projektant nie ma prawa popełnić błędu? Normalna akcja serwisowa. Podejrzewam, że może być tak, że przyjeżdża laweta, zabiera jedno 760i, a podstawia na ten czas drugie ;) Na jakim Ty świecie Adasio żyjesz ;)
    Trochę mnie nie rozumiesz :)

    nie chodzi o to że coś powyżej kwoty X nie może się popsuć, a o to że jak kupuje limuzynę za tyle siana to nie pracuje dorywczo tylko jest prezesem czy właścicielem czegoś tam i nie ma czasu na pierdoły z akcjami serwisowymi i skoro kupił auto to chce nim jeździć od przeglądu kilometrowego do przeglądu kilometrowego.
    Po to kupuje/leasinguje się auta od nowości do powiedzmy 3 - 5 lat by nie pierd... się z serwisami, naprawami itd.

    Już widzę to podstawienie lawety z BMW żebyś się czasem nie zdziwił.

    Na jakim ja świecie żyje? a no na takim że troszkę znam prezesów ich mentalność, pracowałem w największych "korpo" w tym kraju i znam ludzi na co dzień zarządzających flotami iluś set aut i wiem jakie sa problemy z fiatem pandą dla PH a jakie z limuzyną prezesa :)
    Mało tego od zawsze prawie mam auto firmowe oprócz swojego i wiem jak wygląda obsługa ASO nie tylko BMW ale i innych marek zwłaszcza premium :) i niestety to że masz 760 nikogo nie bierze i nie zawsze jest to argumentem in plus :)

    Ale co ja tam wiem :) przecież wy tu na forum to alfa omega i w ogóle sami eksperci :)
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #143
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice

    Post

    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    Trochę mnie nie rozumiesz :)

    nie chodzi o to że coś powyżej kwoty X nie może się popsuć, a o to że jak kupuje limuzynę za tyle siana to nie pracuje dorywczo tylko jest prezesem czy właścicielem czegoś tam i nie ma czasu na pierdoły z akcjami serwisowymi i skoro kupił auto to chce nim jeździć od przeglądu kilometrowego do przeglądu kilometrowego.
    Po to kupuje/leasinguje się auta od nowości do powiedzmy 3 - 5 lat by nie pierd... się z serwisami, naprawami itd.

    Już widzę to podstawienie lawety z BMW żebyś się czasem nie zdziwił.

    Na jakim ja świecie żyje? a no na takim że troszkę znam prezesów ich mentalność, pracowałem w największych "korpo" w tym kraju i znam ludzi na co dzień zarządzających flotami iluś set aut i wiem jakie sa problemy z fiatem pandą dla PH a jakie z limuzyną prezesa :)
    Mało tego od zawsze prawie mam auto firmowe oprócz swojego i wiem jak wygląda obsługa ASO nie tylko BMW ale i innych marek zwłaszcza premium :) i niestety to że masz 760 nikogo nie bierze i nie zawsze jest to argumentem in plus :)

    Ale co ja tam wiem :) przecież wy tu na forum to alfa omega i w ogóle sami eksperci :)
    U kumpla w firmie skody jeżdzą bez problemu a prezes wywlił 7er i kupił A8 bo go krew zalewała jak ciągle miał jeździć do serwisu.
    Kumpel kupił niedawno 5F10 na służbowe - ciekaw jestem jak będzie się spisywalo, a km wali.

    A co do tematu o się w pełni zgadzam z Adasiem. A nadto uważam, że auto za bańke nie powinno sie psuć .

  4. #144
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    auto za banke nie powinno ale te czasy już nie wrócą

    obecnie auto to serwer na kołach a komputery to rzeczy niestety dosyć awaryjne z natury.......

    dzi

  5. #145
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tommo
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    328
    BMW
    TTRS 438 KM i 617 Nm Lex RX450h
    Skąd
    Nowe Miasto nad Pilicą
    Panowie siódemki schodzą jak ciepłe bułeczki. Info od jednego ze sprzedawców z ASO. Nie wiem czym ma się martwić póki co producent.

  6. #146
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Tommo Zobacz posta
    Panowie siódemki schodzą jak ciepłe bułeczki. Info od jednego ze sprzedawców z ASO. Nie wiem czym ma się martwić póki co producent.
    Ale w PL schodza czy w ogóle ? Ale fakt faktem, że bmw dobrze się sprzedaje, a to nic dobrego dla nas - ponieważ pewnym jest, że te auta trwalsze nie będą.

  7. #147
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tommo
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    328
    BMW
    TTRS 438 KM i 617 Nm Lex RX450h
    Skąd
    Nowe Miasto nad Pilicą
    Dealer Janki Warszawa, stąd info. Ta czarna wizja roztaczana nad nowymi BMW i ich niezawodnością, ma się nijak do statystyk sprzedaży tych samochodów.
    Taka prawda. A za lat ileś większość z Was i tak wsiądzie do G serii

  8. #148
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Tommo Zobacz posta
    Dealer Janki Warszawa, stąd info. Ta czarna wizja roztaczana nad nowymi BMW i ich niezawodnością, ma się nijak do statystyk sprzedaży tych samochodów.
    Taka prawda. A za lat ileś większość z Was i tak wsiądzie do G serii
    Ja juz myślałem nad nową 5 ;

  9. #149
    Vip Vip Awatar matsember
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    321
    BMW
    G21 320i, ex E65 745i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I Zobacz posta
    auto za banke nie powinno ale te czasy już nie wrócą

    obecnie auto to serwer na kołach a komputery to rzeczy niestety dosyć awaryjne z natury.......

    dzi
    Zgadzam się.
    Znajomy w salonie kupił Range Rover'a. Już 4 razy lawetą jechał. Powiedział, że pół bańki to trochę dużo jak na to żeby po serwisach jeździć.
    Mój wujek. Ranger Rover Evoque. Nowy salonowy, też już ze 4 razy auto do jechało.
    Dzisiaj niestety księgowi auta projektują, wyliczone wszystko jest ile ma jeździć i tyle będzie jeździło.

    Co do komputerów to jest racja. Ze znajomym laweciarzem ostatnio rozmawiałem. Powiedział, że w większości to teraz nowe fury wozi i w 90% jest to problem z elektroniką.
    Ostatnio 3 miesięczną S-klasę brał z pod centrum handlowego. Facet przyjechał na zakupy i już nie odjechał. Można się lekko wkurzyć ;)

  10. #150
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Ale panowie, w takich wypadkach to najczęściej właśnie elektronika głupieje. Mechanicznie auta się aż tak nie psują. Jako, że w pracy mam do czynienia z oprogramowywaniem urządzeń, które opierają swoje zachowanie na odczycie wskazań z czujników i pewnej heurystyce powiem, że to nie jest takie proste przewidzieć wszystkie możliwe scenariusze i odpowiednio to zakodować. Efekt jest taki, że czasami maszynę trzeba wyłączyć, a w przypadku auta jest tak jak opisujecie.

Podobne wątki

  1. BMW M760 Li xDrive
    Przez bladyatl w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-02-2016, 14:51
  2. Ustawienie TV 740d xdrive
    Przez lpawel w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-01-2016, 22:03
  3. 750i xdrive nawiercane tarcze hamulcowe
    Przez integron w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-12-2015, 19:10
  4. [F01/02] Witam. Zadowolony posiadacz F01 750i xdrive.
    Przez integron w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 26-01-2014, 13:35
  5. [F01/02] 750 i XDRIVE
    Przez bitek-bitek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 21-08-2013, 09:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •