Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: przeróbka tylnej kanapy

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez marekzegarek
    witam
    interesuje mnie bardzo koszt takiej przeróbki: czyli wszystkie kabelki, przełączniki, moduły, kanapa itd.
    Koszt zakupu kanapy jest dość zmienny, bo zależy od tego, ile sprzedający sobie życzy za swój towar. W moim przypadku była to cena dość okazyjna, ale w zestawie nie było okablowania i sterownika. Kable w ASO kosztują około 250 zł, za moduł na Allegro zapłaciłem 80. Oczywiście jeśli będziesz dysponował złączkami to wiązkę można sobie "ulepić" samemu. Warto przed zakupem zadać pytanie sprzedającemu, co dokładnie jest w zestawie.

  2. #12
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,119
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Sylwek do wszystkiego dochodza jeszcze uchwyty do jezdzonej kanapy ktore trzeba wspawac w karoserie ;)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez BOSS
    Sylwek do wszystkiego dochodza jeszcze uchwyty do jezdzonej kanapy ktore trzeba wspawac w karoserie ;)
    Moja kanapa to taki "specjalny" model, który jednorazowo "wjechał" do środka i już tak pozostanie...., więc dodatkowe mocowania są zbędne... ;D (potrafi grzać i podnosić zagłówki)

    Natomiast Twoja uwaga na pewno pomoże innym, którzy dysponują bardziej wypaśnym modelem.... (wygląda na to, że spawarka pójdzie w ruch ;D ;D )

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •