Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 62

Wątek: 750iL - prośba o porady

  1. #31
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,239
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Welur bagażnika to o ile pamiętam podstawowe wyposażenie każdej 750iL.

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zielona krówka
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    304
    BMW
    745 E65
    Skąd
    Poznan
    a ja życzę Tobie własnie frajdy i radości z jazdy i reanimacji lochy.....pozdro.

  3. #33
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,385
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Welur bagażnika to o ile pamiętam podstawowe wyposażenie każdej 750iL.


    Widziałem kiedyś ogłoszenie właśnie longa bez weluru, nie wiem czy zdemontowany czy nie było nigdy.

    Z tego co pamiętam to Mario80 w swojej krótkiej ma welur, w VIN'ie żadnego wpisu n/t temat nie ma.
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  4. #34
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    47
    BMW
    BMW E32 730
    Skąd
    Rawa Mazowiecka
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    Widzę, że z Rawy jesteś. Jak zrobi się lepsza pogoda podjadę do Ciebie i chętnie ją zobaczę.
    Jestem z Rawy ale całe tygodnie przebywam w Łodzi bo tam studiuję. A 750 stoi jeszcze gdzie indziej bo wywiozłem ją na wieś, żeby stała sobie w garażu gdzie na nią nie pada i czeka na swój lepszy czas :)

    Ogólnie sprawa wygląda tak, że auto jest niesprawne - nie jeździ. Trzeba doprowadzić do porządku silnik. To najważniejsze. Kolejną sprawą, którą się zajmę będzie NIVO. Poprzedni właściciel zdemontował je i wsadził amortyzatory i sprężyny od 740i. Ale chciał sprężyny rozciągnąć i oddał je do jakiegoś szpeca, który odjebał fuszere i po wsadzeniu tych sprężyn auto siadło. Stan sprężyn itd. mnie nie interesuje bo i tak chce wsadzić oryginalne NIVO. Wiem, że to również nie będzie tania sprawa ale auto ma być w oryginale. Ostatnią rzeczą będzie blacharka... Tak jak wspomniałem ognisk korozji nie ma za wiele, max 3-4. Bardziej mnie martwi sprawa schodzącego lakieru bezbarwnego z dachu. Jeśli da się to zrobić to na początek ogarnę tylko dach a jak efekt nie będzie mnie zadowalał to całe auto będzie musiało zostać pomalowane. Ale to są plany bardzo dalekosiężne bo najważniejszy jest wolny kapitał. A z nim wiadomo różnie w życiu.

    Mam chęci i zapał. Miejmy nadzieję, że cała ta zabawa mnie nie przerośnie i doprowadzę to auto do takiego stanu, że kiedyś spotkamy się na jakimś zlocie. Będę Was informował na bieżąco jakie postępy będę czynił :)

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mario80
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    441
    BMW
    e32 750
    Skąd
    Wawa
    Cytat Zamieszczone przez tequila1909 Zobacz posta
    Widziałem kiedyś ogłoszenie właśnie longa bez weluru, nie wiem czy zdemontowany czy nie było nigdy.

    Z tego co pamiętam to Mario80 w swojej krótkiej ma welur, w VIN'ie żadnego wpisu n/t temat nie ma.
    Welur jest, w vinie zapisu brak - potwierdzam :-)

  6. #36
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,239
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Nie ma i nie było kodu VIN na welur w bagażniku. Możliwe, że to nie chodzi wcale o każdą 750iL, ale o każdą E32 z opcją VOLLEDER. Mario, z tego co pamiętam Ty masz pełną skórę prawda?

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mario80
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    441
    BMW
    e32 750
    Skąd
    Wawa
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Nie ma i nie było kodu VIN na welur w bagażniku. Możliwe, że to nie chodzi wcale o każdą 750iL, ale o każdą E32 z opcją VOLLEDER. Mario, z tego co pamiętam Ty masz pełną skórę prawda?
    Zgadza się. Pełna skóra - m.in. tunel środkowy, schowki itp.

  8. #38
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    10
    BMW
    e32 730i
    Skąd
    Wrocław
    A ja mam takie pytania z innej beczki:

    Czy podobne wyposażenie (dzielona kanapa, lodówki itp.) występowało z mniejszymi silnikami?

    Oraz czy wnętrze od highline takie jak od Stanjo miało by sens w krótkiej budzie, czy byłoby za mało miejsca na nogi?

    Pozdrawiam

  9. #39
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,239
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Krzysiek e32 Zobacz posta
    A ja mam takie pytania z innej beczki:

    Czy podobne wyposażenie (dzielona kanapa, lodówki itp.) występowało z mniejszymi silnikami?

    Oraz czy wnętrze od highline takie jak od Stanjo miało by sens w krótkiej budzie, czy byłoby za mało miejsca na nogi?

    Pozdrawiam
    1. Dzielona kanapa nie występowała w wersji krótkiej, za to lodówkę można było sobie zamówić ( zarówno do "i" jak i "iL") i w dodatku była ona większa niż ta w wersji HL.
    2. Wnętrze HL nie będzie pasowało do krótkiej wersji, bo go po prostu nie zmieścisz środkowy tunel jest za długi o te 11,7cm.

    Natomiast dzieloną kanapę, taką jaka występowała w zwykłych iL, da się zamontować w krótkiej wersji, jednak jej użyteczność będzie praktycznie żadna. No ale kto zabroni? ;)

  10. #40
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    mam elektryczna kanape w swojej krótkiej i jest praktycznie bezużyteczna przydaje się tylko gdy stanę w lesie z panna :D

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-11-2013, 21:25
  2. e38 750iL Prośba o ocene...
    Przez badstuff w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-07-2013, 11:40
  3. E39 R6- prośba o porady i opinie
    Przez Jey w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-04-2013, 19:41
  4. Automat porady....
    Przez erni782 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-09-2008, 10:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •