Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Problem z dźwiękiem

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2016
    Posty
    2
    BMW
    E38
    Skąd
    Złotoryja

    Post Problem z dźwiękiem

    Pod koniec października kupiłem e38 4.4 99rok ogolnie wszystko śmiga gaz założyłem jest ok . Jedyne co mnie denerwuje to ciagle mi wyskakuje błąd na kompie "check Brake light " zmieniłem juz 3 komplety żarówek od stopu i dalej jest to samo nie mam pojecia i czasami na postoju wyskoczy a czasami podczas jazdy . Tak po prostu . Ale to jeszcze idzie przeboleć jesli nikt nie miał podobnego problemu i nie wie jak to wyłączyć . Najważniejszy problem z którym pisze to DŹWIĘK w radiu/CD/tv jak kupiłem troche jeździłem wszystko fajnie grało po jakimś czasie dźwięk zaczął wariować .... Mianowicie rozlacza sie kiedy chce na początku było rzadziej teraz juz praktycznie jeżdzę bez muzyki ;/ ogolnie z tylu w bagażniku nie mam wzmacniacza dźwięku tej dużej czarnej puszki nie ma tego ... Przekaźnik ten co jest za wygluszeniem sprawdziłem nie wyskoczył z zatrzasków jest na swoim miejscu . Mam zmieniarkę w bagażniku i ostatnio ja odłączyłem i chciałem zobaczyc czy to ona jest powodem. Ale okazało sie ze problem nie znikł . Jednak dodatkowo jak otwieram bagażnik to czuć ze środka jakiś dziwny zapach jakby jakies topiące sie kable albo cos no nie wiem dziwny zapach i dość intensywny . Teraz dźwięk jak sie załączy to tylko na kilka sec i przestaje grać . Wyłączenie radia czy zapłonu nic nie daje . Jedyne co pomagało to naciśnięcie na kierownicy tego przycisku od mowy tej buźki z dźwiękiem raz nacisnąłem poczekałem sec/dwie potem 2 i muzyka była ... Teraz juz to nawet nie działa .. Zamieniałem tez niebieska kostkę od tunera tv do czytnika navi ale dalej nic zero dźwięku jak ktos dzwoni na telefon czy jak telefon sie włącza dźwięk jest zawsze albo jak błąd wyskoczy wszystko słychać . Nie ma tylko dźwięku z muzyki . Nie mam zielonego pojecia co to moze być albo gdzie jest mój wzmacniacz ... A dodam tez ze jak nie ma dźwięku to wszystko działa mozna sobie przełączać piosenki na CD czy na radiu. Nie ma samego dźwięku . Z góry dzieki jesli ktos wie co to flacha z miejsca bo powoli tracę cierpliwość bo nie wiem gdzie tego szukać ;/
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 18-02-2016 o 08:24

  2. #2
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,237
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Wpisz w wyszukiwarkę "BM54".

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,239
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    W E38 był montowany BM23 później BM24. Ten drugi był awaryjny. Informację jak go naprawić można znaleźć na forum.


    Odnośnie błędu o stop, to poproś kogoś, żeby rzucił okiem, który nie świeci. Zwróć uwagę też na 3 stop(na tylnej półce)
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    5
    BMW
    E38
    Skąd
    Lwów
    W 99 r. był montowany BM24, przylutować styki i wszystko będzie działać, styki pokazane na zdjęciach




Podobne wątki

  1. [elektronika] Mrugnięcie kierunków z dźwiękiem przy zamykaniu pilotem
    Przez ratovnik w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 09-01-2016, 22:21
  2. [diagnoza] E65 - problem z dźwiękiem, idrive i navi
    Przez Matat w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 05-01-2016, 15:01
  3. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-12-2014, 22:42
  4. [audio/video] Logic 7 - problem z gosnikiem/glosnikami - dziwny problem...
    Przez baran13 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-06-2014, 23:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •