Witam wszystkich! Mam na imię Karol i pochodzę z pięknego oraz zadbanego miasta Bytom BMW nie posiadam i nigdy nie posiadałem, skierował mnie do was tutaj jeden model, który po prostu rozbił mnie na łopatki i zamieszał w głowie czyli BMW E38 <3 Sam od 2 lat jeżdżę jakże sławną królową lawet w 1.9dci i powiem szczerze nie narzekam ale czas na zmiany. Rozum podpowiada coś innego a serce BMW i jest problem... dlatego też zarejestrowałem się u was żeby zaczerpnąć trochę wiedzy, opinii na temat e38 oraz dowiedzieć się czegoś ciekawego. Pech chciał, że wśród moich znajomych, posiadaczy BMW jest bardzo mało o e38 nie wspomnę. Może jest ktoś z moich okolic, który chciałby trochę mi przedstawić samochód. Czytając tematy z jednej strony przeraziły mnie wpisy typu "Mam od 1,5 roku i włożyłem 15 tysięcy." z drugiej zachęciły wpisy o solidności i komforcie tego krążownika i że koszty 15 tysięcy na rok są grubo przesadzone. Tak więc na zakończenie jeszcze raz Cześć i edukuje się dalej na temat siódemki :)