Strona 23 z 35 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 349

Wątek: Przypadki większych problemów z F01 / F02 - otwarty temat.

  1. #221
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Piotruś tylko problem jest żeby znaleźć taką co ktoś dbał ,był przewrażliwiony ,jezdził jak emeryt .... itd. Chociaż nie wiem ile to by zmieniło jak materiały są do dupy i prędzej czy później szlag je trafi.
    Ja się zgadzam ,że japońce są w środku jakieś takie inne, ale gwarantują praktycznie bezawaryjność i zobaczysz ,że zmiażdżą za parę lat europejskie marki.
    Przyznam się ,że moim faworytem jest Audi z 4.2 motorem ale czekam na realną opinię bo mój kolega dobry kupił teraz D4 z 2012 roku i szczerze będzie mnie informował o ewentualnych kłopotach..
    Na razie jednak jeżdżę dalej moją babunią i cieszę się nią dalej a co kupię po niej naprawdę nie mam pojęcia. BMW już nie wchodzi raczej w grę no chyba ,że na giełdzie klasyków.
    Ostatnio edytowane przez miro ; 25-02-2018 o 19:06

  2. #222
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Gdzieś juz słyszałem, że z Audi też nie jest kolorowo :)

  3. #223
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Nie bronię ich bo nie wiem na 100% jak jest ale jest to całkiem możliwe ,ze nie będzie kolorowo bo to też nowoczesna niemiecka myśl konstrukcyjna :)

  4. #224
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    5
    BMW
    7
    Skąd
    Sieradz
    Witam,
    Krótka piłka.. Otóż zastanawiam się nad 7 F01 i tutaj mam pytanie co do silnika.
    Otóż najbardziej interesuje mnie benzyna ( 4.4 ) ale z tego co wiem są bardzo wadliwe silniki, wypalają się panewki itp. A czy ktoś się orientuje jak BMW wymieniało silnik to już na wolny od wad? Czy po prostu na tą samą sztukę tylko, że nową.
    Jest do kupienia od znajomego w DE za 15k euro, po zmianie silnika, 1właściciel itp. Mówi, że po wymianie w ASO wszystko ok ale tak średnio wierzę

  5. #225
    Zaawansowany Użytkownik Awatar twin7
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    731
    BMW
    E65 735i + E65 730d
    Skąd
    Szczucin-Antwerpen
    Grechut
    Bierz jak Cię stać i ciesz się pięknym wozem.
    Jak nie będziesz brał wszystkiego tu napisanego z przymrużeniem oka to już nie kupisz BMW.
    Jak słyszę o Hiundayach Mazdach Skodach i innych wynalazkach mnie trafia....
    Proponuję kupić wóz idealny i się nim cieszyć.
    Nie w każdym F01 benzynie padnie silnik przez wtryski jak i nie w każdym dieslu pójdzie panewka.
    Albo się ta markę szanuje i przy niej zostaje albo wozi beznadziejnym dupowozem jak zwykły szarak.
    Proponuję kupić pojeździć i wrócić ;)
    A wymiany co 10 000km to dla tych co jeżdżą beta do kościoła i na zakupy
    Robię kurs do Belgii i z powrotem ponad 3tys km razem i tak co 2 tyg więc zmieniać olej co półtora miesiąca tak?
    20000 jest bezpieczne i tego się trzymać.
    Jak się dorobię jeszcze trochę to będzie F01 740D plus chip
    Ostatnio edytowane przez twin7 ; 03-03-2018 o 18:46

  6. #226
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    5
    BMW
    7
    Skąd
    Sieradz
    Większość na forach wypowiadających się nigdy nie miała ( albo nie będzie miała ) aut o których mowa ( bez hejtu, takie uroki internetu ).
    Zastanawia mnie jednak jedno.. Czy jak BMW wymieniło silnik na nowy to ten już wolny od wad czy po prostu kolejna taka sama sztuka wrzucona i z Panem Bogiem..

  7. #227
    Zaawansowany Użytkownik Awatar twin7
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    731
    BMW
    E65 735i + E65 730d
    Skąd
    Szczucin-Antwerpen
    Pewnie już jest poprawiony bo przypadków było sporo i oni pierwsi o tym wiedzieli jak i wiedzieli przez który element ta usterka.
    Statystyki napewno robią i choć może tu na forum tego nie widać i każdy myśli że celowo robią lipne silniki to też nie chcą odciągnac od siebie potencjalnych klientów.
    Wtryski poprawili więc i diesla pewnie też
    Może lepiej podzwonic do największych salonów sprzedaży, poprosić ich eksperta i zapytać czy poprawione czy nie
    Może po numerach części dojdziesz co i jak.
    Ostatnio edytowane przez twin7 ; 03-03-2018 o 19:12

  8. #228
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez twin7 Zobacz posta
    Albo się ta markę szanuje i przy niej zostaje albo wozi beznadziejnym dupowozem jak zwykły szarak.
    Ale, jak tą markę dalej szanować jak marka sama siebie nie szanuje ?
    Mam do czynienia z F kami po 2015 r i uwierz ,że więcej stoją w serwisie niż cieszą właściciela więc co tu szanować ???? Kieszeń korporacji i krawaciarzy z tej firmy ??? Proszę Cię ?
    Twin7 , przejrzyj na oczy. Wiem ,że jesteś fanem tej marki ,ale czasy solidnego BMW czyli E32 E46 E34 E38 E31 E53 itd dawno się skończyły. Oczywiście ,że możesz jezdzić czym chcesz bo to Twój wybór ale dla mnie ta firma przestała istnieć od czasu produkcji modeli "F" co niestety stwierdzam z przykrością . Samochodami BMW jeżdżę od ponad dwudziestu lat i modele "E" były prawdziwymi BMW-icami tymi słynnymi a to co teraz robią to plastik-fantastik z gowna i papieru toaletowego. Tyczy się to całej ówczesnej motoryzacji nie tylko BMW ,ale w innych markach typu Hyundai czy Mazda przynajmniej taka "drobnostka " jak silnik czy skrzynia nie rozlatuje się po 100kkm.

  9. #229
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    Oj Miro.....co takiego w f01 jest zrobione z plastic-fantastic ??? Środek jest wykonany przecie bardzo dobrze.Decha,boczki kanapy itp... nic nie trzeszczy i wygląda zajefajnie....To nie jest plastikowe auto.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    było E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

  10. #230
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

    Post

    Cytat Zamieszczone przez jaro5 Zobacz posta
    Oj Miro.....co takiego w f01 jest zrobione z plastic-fantastic ??? Środek jest wykonany przecie bardzo dobrze.Decha,boczki kanapy itp... nic nie trzeszczy i wygląda zajefajnie....To nie jest plastikowe auto.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Szkoda Twojego czasu na argumenty... przecież Miro pisal już nie raz ani nie dwa ze e65 730i to najlepsze auto i Twoje argumenty nic nie zmienią.

    Od zawsze tak bylo ze posiadacze starszych modeli narzekali na nowsze. Słyszałeś kiedys zeby posiadacz e38 powiedzial ze e65 to jest zajebiste auto wykonane z fajnych materiałów? I tak samo wł e65 nie powie o F'ce.

    Ja jestem chyba wyjatkiem i moim zdnaiem fke dzieli przepasc ktorej nie ma co porównywać. E65 wyglada przy niej jak z epoki kamenia łupanego a o przed lifcie to już nawet nie wspomnę.
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 04-03-2018 o 09:02

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 16-03-2021, 10:00
  2. [elektronika] Internet w f01/f02
    Przez olejus w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-10-2017, 14:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •