Strona 16 z 35 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 349

Wątek: Przypadki większych problemów z F01 / F02 - otwarty temat.

  1. #151
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Nazwali LCI a oznacza lifting

  2. #152
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    Wersje LCI??

    Chodzi Wam o pojęcie z marketingu?
    Life Cycle Impulse? czyli cykl życia produktu?
    Pomyliłeś "Life Cycle Impulse" z "Lifetime cycle" :)

    Poniżej ogólnikowe porównanie LCI vs Facelift:
    http://www.bimmerfile.com/2008/05/06/facelift/

  3. #153
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2017
    Posty
    62
    BMW
    X6M , F02 750 iL x-drive
    Skąd
    Polska
    Hej .
    Czytam , czytam bo własnie jestem na etapie podjęcia decyzji o zakupie ( albo nie) F02 750 z 2011 roku . Przebieg 126tys. , silnik wymieniony przy 98tys. + 4 wtryski - 4 bmw zweryfikowalo , że są ok. Oczywiście jak kupie to i te 4 idą do smietnika.
    Autko ma pełną , udokumentowaną historię serwisową . Zastanawiam się czy aktualne wtryski są już na tyle poprawione , że wytrzymają dlużej niż 40-50 tys. , czy też dalej sa tak zlej jakości ?
    Rzeczywiście po weryfikacji w bardzo dobrym serwisie ( nie ASO ) bmw dowiedzialem się , że problemem wymiany silnikow jest ich destrukcja z powodu lejących wtryskow , a później to juz to wszystko co tu opisano. Czyli paliwo do oleju , ktory rozrzedzony nie daje dobrego smarowania więc możliwe awarie panewek , pierścienie , rozrzad. W konsekwencji wymiana silnika .
    Doradźcie brać to autko??? Jest piekne , oczywiście L , wszystko co można mieć na pokładzie , fajna kolorystyka itp. Trochę obawiam się tych wtrysków , ale może robią już lepsze?
    Co sądzicie? Diesla nie tykam :

  4. #154
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    Ja takie wziolem po wymianie silnika i wtrysków.Jest mega frajda z takiego auta.Te nowe wtryski podobno są poprawione.Ale ja i tak kontrolnie co pare miechów jade sprawdzac ich patametry.Narazie sa ok.Noweho typu wtryski mają napisy jak by z pod lasera,taka grawerka punktowa.Bierz auto,bedziesz hepi.Żaden kopciuch nie da takiej frajdy

    Zapodaj fotki auta w odpowiednim dziale.Może coś wypatrzymy co by na cenie moglo by decydować.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 09-03-2017 o 20:31 Powód: Edytuj swoje posty zamiast pisać jeden pod drugim!
    było E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

  5. #155
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez bodek1 Zobacz posta
    Hej .
    Czytam , czytam bo własnie jestem na etapie podjęcia decyzji o zakupie ( albo nie) F02 750 z 2011 roku . Przebieg 126tys. , silnik wymieniony przy 98tys. + 4 wtryski - 4 bmw zweryfikowalo , że są ok. Oczywiście jak kupie to i te 4 idą do smietnika.
    Autko ma pełną , udokumentowaną historię serwisową . Zastanawiam się czy aktualne wtryski są już na tyle poprawione , że wytrzymają dlużej niż 40-50 tys. , czy też dalej sa tak zlej jakości ?
    Rzeczywiście po weryfikacji w bardzo dobrym serwisie ( nie ASO ) bmw dowiedzialem się , że problemem wymiany silnikow jest ich destrukcja z powodu lejących wtryskow , a później to juz to wszystko co tu opisano. Czyli paliwo do oleju , ktory rozrzedzony nie daje dobrego smarowania więc możliwe awarie panewek , pierścienie , rozrzad. W konsekwencji wymiana silnika .
    Doradźcie brać to autko??? Jest piekne , oczywiście L , wszystko co można mieć na pokładzie , fajna kolorystyka itp. Trochę obawiam się tych wtrysków , ale może robią już lepsze?
    Co sądzicie? Diesla nie tykam :
    Wymień te r wtryski a potem sprawdzaj regularnie czy wszystko jest ok. Alternatywą jest jeszcze 740 ale tam też są kijowe wtryski...

  6. #156
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Nie wiem czy płakać czy sie śmiać jak się czyta i słucha o tych F . Że też BMW takie gowno zrobiło. Gorzej nisz VW.....ech Fiat po 100kkm silnika wymieniać nie musi. Wstyd.

  7. #157
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Nie wiem czy płakać czy sie śmiać jak się czyta i słucha o tych F . Że też BMW takie gowno zrobiło. Gorzej nisz VW.....ech Fiat po 100kkm silnika wymieniać nie musi. Wstyd.
    Smutne mega :( A takie fajne osiągi ma :(

  8. #158
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Ale tylko do 100kkm. Potem już nie ma żadnych Jasiu
    Diesel to chyba jedyna alternatywa do tego modelu......niestety ...I ja to napisałem ?

  9. #159
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Jak ktoś ma pieniądze, to się takimi pierdołami nie przejmuje ;)

  10. #160
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    Jak ktoś ma pieniądze, to się takimi pierdołami nie przejmuje ;)
    Uwierz mi, że kazdy się przejmuje ;) Nikt nie ma ochoty oddawać auta do naprawy co chwile szczególnie jezeli wydał na nie setki tysięcy. Prezes firmy mojego kolegi oddał 7er i wziął Audi A8 bo miał dosyć ciagłych awarii . Często słyszę o takich przypadkach. Znajomy kupił do firmy kilka Q5 i też wszystkich szlak trafiał jak co chwila musieli olej dolewać.
    Gdyby bogaci się nie przejmowali wydatkami to byli by biedakami .

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 16-03-2021, 10:00
  2. [elektronika] Internet w f01/f02
    Przez olejus w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-10-2017, 14:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •