Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53

Wątek: Kompletna odbudowa BMW E23

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    25
    BMW
    BMW F01 740d xDrive LCI
    Skąd
    Norwegia
    Wszystko będzie obszywane naturalną skórą, firma Skanleder z Giżycka szyła dla mnie już kilka wnętrz, mają dobre skóry jeszcze lepsze ceny, bardzo polecam.

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,517
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice

    Post

    Cytat Zamieszczone przez JacekF01 Zobacz posta
    Wszystko będzie obszywane naturalną skórą, firma Skanleder z Giżycka szyła dla mnie już kilka wnętrz, mają dobre skóry jeszcze lepsze ceny, bardzo polecam.
    Daj znać ile takie obszycie, bo zastanawiam sie żeby zregenerować fotel kierowcy aby był jak nowy

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    25
    BMW
    BMW F01 740d xDrive LCI
    Skąd
    Norwegia
    Kolego zlecam tej firmie sporo prac więc i wycena jest robiona indywidualnie, jeżeli chodzi o ten projekt to cena za wnętrze :fotele, kanapy, całe boczki z rączkami, tunel środkowy i deska rozdzielcza 5500 zł .

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    25
    BMW
    BMW F01 740d xDrive LCI
    Skąd
    Norwegia
    Dzisiaj rozebrałem silnik i niemiła niespodzianka, spora rysa na wale no i będzie musiał jechać na szlif Panowie odnośnie szlifu wału i regeneracji głowicy, macie jakąś sprawdzoną firmę w Szczecinie .
    Kilka fotek silnika .

    https://www.imageshack.us/a/PDl4/1

  5. #15
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Zobaczymy też jakieś zdjęcia środka przed demontażem?
    [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1048/dsc0188v.jpg[/IMG 7er

  6. #16
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa

    Post

    Wału nie powinieneś szlifować, bo to proszenie się o kłopoty. Poszukaj innego, możliwe, że od nowszych M30 będzie pasował. Ten jest w słabym stanie, widocznie był problem z ciśnieniem oleju lub jego jakością.

    EDIT: Sprawdziłem, wał jest ten sam we wszystkich M30 od e12 do e32 do samego końca produkcji. Kupisz ładny wał za bezcen.
    Ostatnio edytowane przez ttrol ; 05-01-2016 o 18:04
    pozdrawiam Bartek

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    25
    BMW
    BMW F01 740d xDrive LCI
    Skąd
    Norwegia
    Wnętrze bardzo zajechane, wszystkie wykładziny, podsufitka, fotele i kanapy jak widać na zadęciach szrot, więc całe wnętrze będzie szyte nowe. Co do wału to zastanawiam się dlaczego nie szlifować, dobrze zrobiony i mam pewność a kupiona używka też nic pewnego.
    https://www.imageshack.us/a/Wdl4/1

  8. #18
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Jeśli chodzi o szlif, to jest ryzyko, że materiał nawet lekko ruszony nie będzie już tak twardy. Po drugie po szlifie nie będziesz miał już powierzchni jak lustro, nawet dzisiaj trzymałem wał po szlifie i ja bym go nie założył. Ostatni problem, który miało kilku moich znajomych to brak centryczności szlifu, niestety o maszyny trzeba dbać co w Polsce jest rzadkością. Po czasie objawia się to bardziej zjechanymi panewkami i wibracjami przy zmianie biegów.

    Nadal uważam, że wał używany, ale z czopami, które są jak lusterko jest do kupienia i to powinna być Twoja droga.
    pozdrawiam Bartek

  9. #19
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Są jakieś postępy w pracach nad E23?
    [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1048/dsc0188v.jpg[/IMG 7er

  10. #20
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    25
    BMW
    BMW F01 740d xDrive LCI
    Skąd
    Norwegia
    Widoczne postępy będą po weekendzie, przyjedzie głowica z regeneracji, przyjedzie wał z panewkami reszta do silnika już jest. Więc będę składał silnik. Karoseria dopiero w połowie lutego pojedzie na piaskowanie i lakier potem szycie całego wnętrza, wszystkie terminy po rezerwowane zaliczki po wpłacane . Myślę że jak wszystko dobrze pójdzie i budżet to wytrzyma to w sierpniu powinna być gotowa. Równolegle walczę z piaskowaniem i lakierowaniem wszystkich drobiazgów , nawiasem mówiąc kupiłem na allegro piaskarkę i muszę powiedzieć że jestem mega pozytywnie zaskoczony, jeżeli ktoś by potrzebował to szczerze polecam . http://allegro.pl/piaskarka-syfonowa...358165467.html

Podobne wątki

  1. Odbudowa BMW e21
    Przez e32maciek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-06-2012, 14:52
  2. Odbudowa ukochanej 7er
    Przez karol_malbork w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 24-06-2010, 00:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •