Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 83

Wątek: Dzień dobry wszystkim oto mój gad....

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,307
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    Cytat Zamieszczone przez Stanja Zobacz posta
    W ten sobotni wieczór pomyślałem, że czas zrobić coś szalonego - odwiedzić forum 7er, nadrobić zaległości i zaktualizować swój wątek Dnia 19.09 od blacharza odebrałem auto po kompletnym remoncie blacharsko-lakierniczym. Blacharz nie zawiódł pokładanych w nim nadziei (niestety odbiór przeciągnął się o miesiąc ze względu na wakacje), jednak mimo obsuwy i kilku drobnych mankamentów widok Gada przyprawił mnie o motylki w brzuchu, odebrałem zupełnie inny samochód! Do tego odbioru przyczyniła się także nowa przednia szyba, dzięki której wreszcie wszystko widać na drodze Mimo nikłych funduszy zostało jeszcze zrobione:
    -kompletny serwis klimy + wymiana miecza
    -wymiana kości wahaczy z tyłu
    -wymiana tulei tylnej belki (poliuretan)
    Foto poniżej jak autko się teraz prezentuje. Oczywiście kolega Tompson jechał ze mną po odbiór, by jego przenikliwe oko zauważyło ewentualne mankamenty, za co mu serdecznie dziękuję!
    Cele nadal się nie zmieniają, prace postępują, cel na rok 2018 - jechać 1szy raz na zlot i co najważniejsze - dojechać




    Witam jak oceniasz pracę blacharza/lakiernika? oraz jakie koszta? może być priv:) Gratki lakieru:)

  2. #42
    Początkujący Użytkownik Awatar Stanja
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    43
    BMW
    E32 750iL
    Skąd
    Łódź
    Dzięki! Oceniam znakomicie, przede wszystkim za kontakt i współpracę. Podszedł do tematu uczciwie, nie było jakiś niedomówień, oszustw, co u nich się zepsuło na miejscu naprawili, sama praca spokojne 4+, bo było kilka elementów do poprawki (jeden zadzior, w jednym miejscu nie do końca spolerowane, ślad po spawaniu), ale wszystko wziął na klatę i zrobił. Minus - czas, gość ma sporo roboty. Cena ... no cóż wysoka ale adekwatna do pracy, więc aż tak ta kieszeń nie boli


    P.S. W cenie roboty mam takżę polerkę auta na wiosnę

  3. #43
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    No i chyba została ci jeszcze wymiana dolnych listew drzwi? ;) Poza tym auto bardzo ładne. Gratuluje wytrwałości. Wielu w ciebie nie wierzyło ale nie ma się co dziwić bo większość ludzi którzy zapalają się do reanimacji takich aut jak 750 szybko wymięka pod lawiną kosztów i coraz to nowych problemów.

  4. #44
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Polerować radzę u detailerów. Niestety lakiernicy nie potrafią tego dobrze zrobić. gruba pasta 3m, albo farecla, błyszczy się, to gitara i nara.

    Piękna sprawa mieć nowy lakier na całym aucie :) Szczególnie taki zielony. kocham te zielenie.

  5. #45
    Początkujący Użytkownik Awatar Stanja
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    43
    BMW
    E32 750iL
    Skąd
    Łódź

    Post

    Dzień dobry w piątek 13stego!
    Uzupełniam swój wątek, gdyż Gadzina znów wróciła na drogi, niestety w odwrotnej konfiguracji niż w poprzednich latach - mechanicznie troche kuleje ale za to wygląda Na szczęście brak pracy od stycznia do kwietnia nie wpłynął źle na kondycję auta lecz opóźnił prace oraz plany na ten rok Jeździ skręca hamuje ale a to abs mryga a to przekładnia już cieknie (był zalany ATF zamiast CHFu) a to jakaś żarówka się przepaliła, olej trzeba zmienić, no i pomału czas się brać za przewody hamulcowe. Na szczęście znów jest płynność finansowa więc na 90% wszystko w tym roku z grubszych rzeczy w aucie ogarnę. Pozdrawiam



  6. #46
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Do wspomagania w E32 idzie CHF a nie ATF????

  7. #47
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez bombel89 Zobacz posta
    Do wspomagania w E32 idzie CHF a nie ATF????
    Idzie albo taki albo taki, zależy jaki masz układ, a przede wszystkim co masz napisane na deklu zbiorniczka.

  8. #48
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,646
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Dokładnie.
    CHF stosowany jest w układach, w których pompa wspomagania zasila bezpośrednio również inne systemy hydrauliczne, np. samopoziomowanie.

  9. #49
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez yaz Zobacz posta
    Dokładnie.
    CHF stosowany jest w układach, w których pompa wspomagania zasila bezpośrednio również inne systemy hydrauliczne, np. samopoziomowanie.
    No niekoniecznie. U mnie jest CHF, a nie mam żadnych dodatkowych układów oprócz standardowego wspomagania.

  10. #50
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,646
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    No niekoniecznie. U mnie jest CHF, a nie mam żadnych dodatkowych układów oprócz standardowego wspomagania.
    Twoja łaciata się nie liczy. Pewnie eksperymentowali na niej w Monachium na taśmie produkcyjnej
    CHF 7.1 był też stosowany w autach na zimne klimaty. Ale czy Belgia do takich należy??

Podobne wątki

  1. [E32] Dzień dobry :)
    Przez chmielpiw w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-09-2013, 18:41
  2. [E38] Dobry wieczór, dzień dobry
    Przez Rados w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-01-2011, 19:07
  3. Dzień Dobry wszystkim :)
    Przez Blumen w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 09-02-2010, 22:21
  4. Witam wszystkich miłośników marki BMW!!! a oto mój 7er :)
    Przez uzi w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 31-08-2009, 07:27
  5. [e38] Witam Was,oto mój nowy nabytek.
    Przez fabian1980 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 20-02-2008, 15:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •