Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Witam wszystkich !

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar Lupik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    44
    BMW
    e32
    Skąd
    KRK

    Post Witam wszystkich !

    Witam wszystkich użytkowników forum. Moja przygoda z BMW zaczęła się kilkanaście lat temu od e32 735i. Było to moje pierwsze auto które wspominam po dzień dzisiejszy.
    Niestety jak to w życiu bywa sytuacja zmusiła mnie żeby ją sprzedać :( Teraz w najbliższym czasie ponownie wracam do e32 , jestem właśnie na etapie poszukiwań i mam
    nadzieje że wkrótce będę szczęśliwym posiadaczem siódemki .
    Licząc na pomoc i wsparcie podczas remontów i eksploatacji zarejestrowałem się na forum 7er .

    Witam i Pozdrawiam Wszystkich gorąco !! (zwłaszcza posiadaczy e32)

    Lupik

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdomek
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    142
    BMW
    e32 730i V8 93''
    Skąd
    L-wo
    Pozdrawiam i powodzenia

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    165
    BMW
    BMW X3
    Skąd
    Trójmiasto
    Witamy, witamy :-)

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar Lupik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    44
    BMW
    e32
    Skąd
    KRK

    Post

    Pierwszy etap poszukiwań mam już za sobą , mam dwie e32 z który powstanie jeden projekt , nie będę się zagłębiał w sprawy blacharsko-techniczne ponieważ nie chce żeby przelewała się przez mój "powitalny" wątek fala hejtu . Z drugiej strony przykro mi , że na forum o e32 moderatorzy mają takie podejście do nowych projektów remontów i z góry spisują je na niepowodzenie :(

    cyt. moderatora o pseudonimie tuczi77 :" ten projekt skończy się tak samo szybko jak się zaczął, bo to typowy przykład jednosezonowych (tak, to pisze się łącznie) "zapaleńców" "

    spoko każdy ma prawo do ocen - przyjmuje to na "klatę" i dalej robię swoje ... tak na marginesie ja swoją przygodę z e32 zacząłem w 1999r miałem 735 przez ponad 8lat. Doinwestowałem w nią kilkanascie tys. ale potem z osobistych powodów ( z bólem serca) zamieniłem na e28 525e którą miałem do zeszłego roku (ale przez ten cały ostatni czas marzyłem o powrocie do e32) ...

    .. z pozytywnym przekazem pozdrawiam wszystkich !

    aha , w ostatnich dniach nabyłem kilka elementów wyposażenia wnętrza . fot. poniżej :








    przygarnąłem też boczki tylne z roletkami ale są do Longa więc raczej będą na zamianę na coś co przyda się bardziej do mojego projektu



    dorwałem też dyfer ze szperą , przełożenie 3,64 z silnika m30b30 i taki silnik mam w dobrym stanie więc na chwilę obecną będzie montowany



    .. no i na koniec marudą , czepialskim i hejterą przekazuje informacje : nie będę dążył do 100% zgodności z VIN , robię projekt dla siebie, do jazdy na codzień ,żeby miał smak , był sprawny technicznie i mechanicznie i mi się podobał oraz zapewniał przyjemność z jazdy .
    Oraz ważna informacja ;-) nie będę wstawiał progów , bazą będzie karoseria praktycznie bez korozji ( no oprócz belki pod chłodnicami)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    175
    BMW
    e32 735
    Skąd
    Szczytno

    Post

    Zapowiada się dobrze ;) W jakim kolorze będzie Twoja e32? :) Widzę, że zakupy już trochę poczyniłeś ;) Jaki silnik w niej? Co do tematu moderatorów i Twojego wątku o progach to uwierz - nikt nie chciał dla Ciebie źle ;) Widzę, że zakupiłeś drugą budę ;) Jestem pewien że w o wiele lepszym stanie ;) Wystarczy dobra konserwacja od spodu i będziesz miał głowę spokojną ;) A pieniążki zamiast ładować w dobrą lub mniej dobrą blacharkę przeznaczysz na modyfikacje ;)


    PS - jestem pewien że za brak zgodności z VINem nikt złego słowa nie powie ;p no chyba że to wersja long highline z v12 ;p Ja mam e32 z początków produkcji i u mnie jest 100% zgodności z VIN :) Nawet felgi są oryginalne te, na których wyjechała z fabryki :)

  6. #6
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,232
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Owszem, jestem moderatorem, ale to nie czyni mnie ani lepszym ani też gorszym. Jestem przede wszystkim długoletnim użytkownikiem tego forum, tak jak każdy tutaj mam prawo do wyrażania swojej opinii i mam zamiar z tego prawa korzystać. To że Ty z tą opinią nie musisz się zgadzać należy do Twoich praw i ja nie mam zamiaru ich ograniczać.
    Po prostu przez te lata przewinęło się przez to forum tylu napaleńców i słyszeliśmy już tyle zapewnień o dozgonnej miłości i reanimowaniu trupów bez zwracania uwagi na koszty, że w związku z faktem ile tych deklaracji okazało się fałszywych mam prawo wątpić również w Twoje. I choć tak jak powiedziałem - szczerze wątpię byś wydłubał coś więcej z tego durszlaka - to jednak niezmiernie ucieszę się, jeśli udowodnisz mi jak bardzo się mylę i np. za rok czy dwa wypijemy na Zlocie piwo przy Twoim aucie. I zrobię to z przyjemnością! Tak więc - DO DZIEŁA!

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar Lupik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    44
    BMW
    e32
    Skąd
    KRK
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Owszem, jestem moderatorem, ale to nie czyni mnie ani lepszym ani też gorszym. Jestem przede wszystkim długoletnim użytkownikiem tego forum, tak jak każdy tutaj mam prawo do wyrażania swojej opinii i mam zamiar z tego prawa korzystać. To że Ty z tą opinią nie musisz się zgadzać należy do Twoich praw i ja nie mam zamiaru ich ograniczać.
    Po prostu przez te lata przewinęło się przez to forum tylu napaleńców i słyszeliśmy już tyle zapewnień o dozgonnej miłości i reanimowaniu trupów bez zwracania uwagi na koszty, że w związku z faktem ile tych deklaracji okazało się fałszywych mam prawo wątpić również w Twoje. I choć tak jak powiedziałem - szczerze wątpię byś wydłubał coś więcej z tego durszlaka - to jednak niezmiernie ucieszę się, jeśli udowodnisz mi jak bardzo się mylę i np. za rok czy dwa wypijemy na Zlocie piwo przy Twoim aucie. I zrobię to z przyjemnością! Tak więc - DO DZIEŁA!
    spoko , rozumiem , ale jak byś dokładniej przeczytał ostatniego mojego posta to tam napisałem że mam inną karoserię która będzie bazą ,
    a z tym piwkiem to trzymam za słowo , dzięki

    Cytat Zamieszczone przez jacek44 Zobacz posta
    Zapowiada się dobrze ;) W jakim kolorze będzie Twoja e32? :) Widzę, że zakupy już trochę poczyniłeś ;) Jaki silnik w niej? Co do tematu moderatorów i Twojego wątku o progach to uwierz - nikt nie chciał dla Ciebie źle ;) Widzę, że zakupiłeś drugą budę ;) Jestem pewien że w o wiele lepszym stanie ;) Wystarczy dobra konserwacja od spodu i będziesz miał głowę spokojną ;) A pieniążki zamiast ładować w dobrą lub mniej dobrą blacharkę przeznaczysz na modyfikacje ;)
    PS - jestem pewien że za brak zgodności z VINem nikt złego słowa nie powie ;p no chyba że to wersja long highline z v12 ;p Ja mam e32 z początków produkcji i u mnie jest 100% zgodności z VIN :) Nawet felgi są oryginalne te, na których wyjechała z fabryki :)
    .. co do koloru jeszcze ostatecznie nie podjąłem decyzji , silnik będzie narzazie m30b30 mam taki w dobrym stanie , no i z dawnych lat mam sporo gratów do m30 ...

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Polakieruj na jakiś jaskrawy kolor-czerwony,pomaranczowy,zolty.

  9. #9
    Początkujący Użytkownik Awatar Lupik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    44
    BMW
    e32
    Skąd
    KRK
    Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    Polakieruj na jakiś jaskrawy kolor-czerwony,pomaranczowy,zolty.
    ... sorry raczej nie ;-)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    130
    BMW
    Bmw e38 730i v8
    Skąd
    Launceston
    Witaj! Działaj działaj bo jestem ciekaw progresu jaki poczynisz w e32 . Pozdro

Podobne wątki

  1. [E38] Witam wszystkich
    Przez mar_1981 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-05-2015, 20:20
  2. [E38] Witam wszystkich
    Przez leondejeagger w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 26-09-2014, 06:16
  3. [E32] Witam Wszystkich!
    Przez CICHY_735 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-04-2014, 11:56
  4. [E65/66] witam wszystkich
    Przez gansti w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-09-2013, 11:09
  5. witam wszystkich
    Przez Stvstifler w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 31-08-2010, 20:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •