Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Bmw e65 3.0d

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    105
    BMW
    E38 3,0D E65 3.0D
    Skąd
    BMW Klub Gniezno

    Bmw e65 3.0d

    Witajcie koledzy juz minal rok od czasu kiedy pochwalilem sie moja 7 na tym forum i bylo pieknie zero problemow az do teraz....
    E65 3.0d 2002 rok
    Problem polega na tym iz zaczelo sie od pol roku temu stanalem samochodem u znajomego pogadalismy wchodzę do niego nie chcial odpalic... Odpalil po 20 min nie meczylem go odczekalem zero błędów na komputerze rozrusznik krecil nie chcial zapalic po 20 min bylo ok
    2 miesiace temu to samo lecz odpalil na drugi dzien dopiero
    A teraz w ubieglym tygodniu stoje w mieście na swiatlach oczywiscie w ruchu na zapalonym silniku na skrzyni d aby sie poruszac i zgasl nigdy tak nie zrobil i to samo znowu kreci nie odpala zamowilem lawete itp po 5 min odpalil odmowilem grrr w drodze powrotnej z silowni ta sama akcja i znowu laweta itp tym razem mimo iz odpalil zawiozlem do elektryka bardzo dobry okoliczny elektryk najgorsze jest to ze nie naprawil powiedzial: nie wie co jest brak bledow jedyny jaki byl to w ukladzie paliwowym usunal i sie ponownie nie pojawil oczywiscie u elektryka auto z lawety samo zjechalo odebralem auto w piatek dzis pojechalem znowu do niego mial wlaczonego kompa robil diagnoze i zgasl mowie jest nadzieja bedzie blad a tu pizd.... Brak bledu elektronik nie wie co jest mowi zeby jezdzic az nie padnie do konca bo nie wie co wymienic ale ja nie mam nerwow na to. Babka w miescie na pasach mowi takie ladne i sie zepsolo ludzie myslalem ze okopie samochod nie moge pozwolic sobie zeby samochod za 40 tys takiego dauna robil
    Spostrzezenia na poczatku nie chcial odpalic po wylaczeniu silnika teraz nawet jak jest w ruchu zgasnie..... Jesli ktos jest w stanie pomoc odrazu jacka wysylam
    Mechanik mowi ze cos moze byc z ukladem paliwowym lecz po zrobieniu analizy wszystko w normie prosze o pomoc lub ewentualne sugestie i czy w serwisie bmw beda wiedziec czy mi powiedza to samo co moj elektryk pozdraiwam

    Wysłane z mojego C6833 przy użyciu Tapatalka

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Czesc objawow moze wskazywac na uszkodzony ktorys z czujnikow polozenia walka lub walu. Ale na kompie blad powinno wywalic. Mysle ze podlaczenie pod inpe u czlowieka z wiedza powinno naprowadzic na usterke.
    W swojej ex e65 wymienialem ktorys z tych czujnikow. Objawy byly takie ze zaraz po zgaszeniu nie moglem odpalic auta. Odstal jakis czas i palil. W e38 przy podobnych objawach byl problem z ews. Nie wiem jak w silnikach diesla bo w e65 mialem benzyne wiec niech sie jeszcze wypowie jakis spec od klekotow.

    Pzdr.

Podobne wątki

  1. Bmw e65
    Przez maciek14hks w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 110
    Ostatni post / autor: 01-06-2015, 21:40
  2. [E65/66] bmw e65
    Przez axlrose3512 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-11-2013, 19:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •