Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 61

Wątek: stroboskopy w bmw

  1. #11
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Powiem tak kiedy byłem młodszy pomalowałem w swoim Caro chlapacze na srebrno(kolor auta brąz),wyrosłem ,dojrzałem,zmądrzałem... Tu masz filmy które kiedyś sobie zgrałem na twardego....... oceń sam do czego to ... potrzebne....
    http://www.youtube.com/watch?v=L6aFH8VJNOA

    http://www.youtube.com/watch?v=LDnY3g6fnD8

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Powiem tak kiedy byłem młodszy pomalowałem w swoim Caro chlapacze na srebrno(kolor auta brąz),wyrosłem ,dojrzałem,zmądrzałem... Tu masz filmy które kiedyś sobie zgrałem na twardego....... oceń sam do czego to ... potrzebne....
    http://www.youtube.com/watch?v=L6aFH8VJNOA

    http://www.youtube.com/watch?v=LDnY3g6fnD8
    nie chodziło mi o takie a raczej o takie ala rządowe

  3. #13
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Jak założysz -po dowodzie.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Jak założysz -po dowodzie.
    widziałem w tvn turbo. Kazali demontować.

  5. #15
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Uwież mi w życiu zabierają dowody.....

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    cytat z jednej z aukcji :

    STROBOSKOPY TAKIE MAJĄ ZAMONTOWANE AUTA RZĄDOWE JAK I NIEKTÓRE POLICYJNE
    EFEKT TEN MOŻNA ZAOBSERWOWAĆ W JEEPIE CHUCKA NORISA Z FILMU STRAŻNIK TEKSASU

  7. #17
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Posiadać można -używać nie!!!!!!!

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    Nigdy nawet mi przez glowe nie przeszlo ze mozna takie swiatla zakladac - z tego chocby powodu ze jest to zabronione i mozna miec problemy - mandat, zabranie dowodu... nieprzyjemna sprawa.

    Z drugiej jednak strony w przypadku, ktory podales - tzn. jazda na autostradzie - ma to jakis sens i nawet zwieksza bezpieczenstwo, bo jak naprawde szybko jedziesz to rzucasz sie w oczy z daleka dzieki tym swiatlom - kazdy zwroci uwage jak bedzie chcial zmienic pas i w lusterku zobaczy takie cos. Niektorzy jezdza na dlugich czy halogenach - efekt podobny (tez zabronione przy dobrej widocznosci). Z tym ze musialbys jezdzic na tych swiatlach caly czas - tzn. tak zeby stale mrugaly jak jedziesz po autostradzie. A predzej czy pozniej gdzies spotkasz policje i masz problem.

    Jesli chodzi o wlaczanie tych swiatel tylko jak siedzisz juz komus na zderzaku, do walenia mu po oczach zeby zjechal - totalna glupota, chamstwo i moze doprowadzic do takiej sytuacji jak opisana powyzej.

    Co do samego wypadku - jak ktos tak jezdzi (zjezdzanie na lewy pas zajezdzajac komus droge, panika i wypadek na prostej drodze z powodu ze ktos ci mruga swiatlami) to wogole nie powinien prawka dostac. Gdyby to byl stary dziadek w kapeluszu (a ci tez maja tendencje do takich zachowan na drodze) - przypuszczam, ze halasu by nie bylo. Ale ze matka z dzieckiem... Takie moje zdanie. Inna sprawa ze moze ten co jej siedzial na zderzaku ja lekko stuknal czy cos... i dlatego stracila panowanie... a potem uciekl - a to juz zupelnie inna sprawa. Nie wiem Sebek jakie jest zrodlo tej historii... na ile pewne. Sam wypadek kontrowersyjny wg mnie. Gdyby tylko mrugal dlugimi swiatlami - to wyroku by nie dostal, tym bardziej za kratkami - bo z jakiego paragrafu?

    Dlaczego polemizuje z ta historia? Nie raz mi sie zdarzylo mrugac jak mi ktos wyjechal na lewy pas... i napewno nie tylko mi. Uwazacie ze jakby wyjechala mi jakas ciamajda, ktora by sie za chwile rozbila przez to ze jej zamrugalem - to powinienem isc siedziec? Cos ta historia jest naciagana jak dla mnie... tam chyba nie chodzilo o mruganie.

    Jakby ktos sie zamotal w mojej przydlugawej wypowiedzi: JA BYM SOBIE TEGO NAPEWNO NIE ZAMONTOWAL. Ale tez nie uwazam ze powinno sie za to ludzi wieszac. Jesli ktos chce uzywac tak jak napisalem na poczatku - czemu nie... robi to na wlasne ryzyko. Jego dowod, mandat, punkty karne... zagrozenia wg mnie nie stworzy.

  9. #19

  10. #20
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Wszystko pieknie tylko masz za to po dowodzie :D

    I tak jak pisza poprzednicy moze to niepotrzebna "panike" siac na drodze poza tym bedzie buudziło zainteresowanie i w koncu ktos sie zainteresuje za bardzo i bedzie z tego afera :D ale jak lubisz adrenaline ;)

    Ja latam czesto A4 i niestety abonentów lewego pasa było i jest multumi i nic tego raczej nie zmieni... zauwazyłem taka tendencje ze kolo sobie pyka lewym pasem i nie patrzy we wsteczne lusterka!! dopiero po jakims czasie zerknie ew. zjedzie jak mu sie zechce a po wyprzedzeniu go przeze mnie zpowrotem na lewy myk.. uwazam ze jazda autostradą powinna byc na egzaminie na prawo jazdy ale czego oczekiwac po społeczenstwie które ma tylko jedna autostrade..

    Temat lewego pasa bardzo szeroko dyskutowany na naszym forum, temat rzeka a sama dyskusja o nim niewiele wniesie do sprawy..

    pzdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •