Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46

Wątek: Ja i moja E65 serdecznie witamy :)

  1. #11
    Vip Vip Awatar matsember
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    321
    BMW
    G21 320i, ex E65 745i
    Skąd
    Wrocław
    No ciekawa propozycja ;) Dzięki ale mimo wszystko zostawię sobie ori w samochodzie ;)

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Przemyśl :) Ubzduralem sobie szare a ich juz nie produkują. Dlatego zapłacę Ci tak dużo :) :)

  3. #13
    Początkujący Użytkownik Awatar szyna1pl@wp.pl
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    66
    BMW
    e65 735 2002
    Skąd
    holandia
    Ladna prezentacja...piekne 7er...gratulacje👍

    Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

  4. #14
    Vip Vip Awatar matsember
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    321
    BMW
    G21 320i, ex E65 745i
    Skąd
    Wrocław

    Post

    Uwaga. Wyszło mi jakoś dużo słowotoku więc jak ktoś chce to zapraszam od razu do zdjęć w dalszej części gdzie są fotki zmianowo-detailingowe ;)

    U tylu z Was się dzieje przy samochodach, że aż miło oglądać.
    Ja zawsze jeździłem seryjnymi autami a wystarczającym ulepszeniem dla mnie były inne felgi. Bo ładne koło jednak robi robotę.
    Do grubych modyfikacji jakoś mnie nigdy nie ciągnęło, chociaż nie jest tak, że nie lubię patrzeć na ładnie, zrobione z gustem egzemplarze :)

    No i w zeszłym roku wybrałem się pierwszy raz na Zlot. Auto oczywiście pięknie wymyłem, nawoskowałem. Zajechałem na miejsce a tam prawie same tłuściochy :) Stanąłem za domkiem obok longa Sebobasa na stylingu 149 i byłego wieloryba Dzudy na 152. Wysiadłem z samochodu, zamknąłem, spojrzałem... i w tym momencie poczułem się jak bym przyjechał Oplem (bez obrazy dla Opli ;) ).
    20'' u chłopaków pięknie wyglądały. No i do tego to były dwa czarne polifty. Polifty nie dość, że ładniejsze to masywniejszy wygląd mają. Nawet fotkę zrobiłem jak to wyglądało :)
    I tak mi to chodziło po głowie. Cały czas diabełek siedział mi na ramieniu i szeptał "nowy felunek, nowy felunek".
    Przyszła zima, wulkanizator powiedział, że na kolejny sezon trzeba by kupić nowe opony na lato. Noooo i to był dobry moment na zaczęcie poszukiwań.

    W końcu się udało i kupiłem.

    Nie sądziłem, że uda mi się 152 wyrwać. Ranty trochę poobdzierane, nie ma dwóch znaczków Individual ale za tą cenę nie byłem wybredny bo te koło jest rzadkie i potrafi kosztować.

    W ostatni weekend była świetna pogoda, żeby zrobić pierwsze porządne mycie po zimie i zacząć sezon.

    Pierwszego dnia miałem tylko czas umycie kół, pianę i mycie wstępne.





    Drugiego dnia pobudka o 6 rano i do auta aż do południa.
    Na początku zabrałem się za odszczurzenie zimowych kół bo pierwszy raz miałem je zdjęte i na spokojnie mogłem je umyć też z tyłu.
    Na wszystkich felgach nałożyłem identyczną ilość płynu - od razu widać, które koła są przednie po reakcji płynu z pyłem z klocków. Mam założone Textary, w mojej opinii strasznie pylą.


    Potem przyszła pora na tył felg.

    Uwielbiam ten widok.

    I tak wyszło po pierwszym myciu.

    No do końca nie udało mi się doczyścić przody i tyły z braku czasu. Ale przydała by się też renowacja tych kół (z tyłu lakier schodzi a na przodzie mam bomble przy znaczkach.
    Nie mniej jednak było duuużo lepiej więc nałożyłem dressing, spakowałem koła i czekają na kolejną zimę. Może znajdę jeszcze czas na lepsze doczyszczenie.

    Wróciłem do auta. Dekontaminacja po zimie. Zimą asfalt i reszta nie ma szans się porządnie wgrzać w lakier więc nie było tak źle.




    Dressing.


    Drugie mycie i woskowanie.
    Efekt finalny.



    Zmiany niewielkie porównując do innych, bo tylko koła, jednak one mnie cieszą bardzo :)
    Do zobaczenia na zlocie :)

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Mateusze65
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    242
    BMW
    316d & 535i
    Skąd
    Katowice
    według mnie te koła są najlepsze do E65, też mi się takie marzyły... ale nie udało się zdobyć niestety :) w każdym bądź razie, miło popatrzeć na zadbane autko... tak 3mać!!! :)

  6. #16
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Elegancko. Dobre koło to dobre koło ;)

  7. #17
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    No i diabełek dopiął swego :D Ten styling jest niezły. Rozumiem, że w tym roku pojawisz się na zlocie już bez wstydu?

  8. #18
    Vip Vip Awatar matsember
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    321
    BMW
    G21 320i, ex E65 745i
    Skąd
    Wrocław
    Generalnie nie sądziłem, że uda się zdobyć 152 ale nadarzyła się okazja. A rozważałem jeszcze 149. Dużo osób mówi, że oklepany, ale mi się podoba. No i jest łatwiej dostępny.
    Bartek, jeśli nie będę teraz stał tuż obok Twojej eFki to chyba bez ;)

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar biemdablju7
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    394
    BMW
    E65 730D M57TU
    Skąd
    Lubelskie, smakuj życie!
    Ładny egzemplarz, te osłony przeciw błotne to nawet całkiem ładnie wyglądają na e65 :)
    felga klasa, takie same mam w garażu, tylko ciemny grafit metalik :) czego używasz do felg, Vampire Liquid?
    Moje 740i , 750i , 750i fl. , 750 iL, 730D http://7er.pl/showthread.php/34752-W...5%9B%C4%87-%29

  10. #20
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez matsember Zobacz posta
    Generalnie nie sądziłem, że uda się zdobyć 152 ale nadarzyła się okazja. A rozważałem jeszcze 149. Dużo osób mówi, że oklepany, ale mi się podoba. No i jest łatwiej dostępny.
    Bartek, jeśli nie będę teraz stał tuż obok Twojej eFki to chyba bez ;)
    Bez przesady. Ja do dziś się za Wielorybami oglądam. Mam sentyment do tego modelu. A felunek. Też myślałem, że jest mało aut ze stylingiem 149, a się okazało, że to chyba drugi model po słoneczkach. Ten co masz teraz jest o wiele ciekawszy i łatwiejszy w utrzymaniu :)

Podobne wątki

  1. [E32] Witamy serdecznie! :)
    Przez lelu0 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-09-2014, 20:24
  2. [E32] Witamy ! JA i moja e32 740i
    Przez adam20mada w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-07-2011, 20:13
  3. [inny] Witam Wszystkich serdecznie moja 740d
    Przez Polańczyk1 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 08-09-2010, 20:01
  4. [e32] Witamy wszystkich ja i moja 18l Miećka
    Przez orzechopcja w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 21-08-2007, 23:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •