Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Nowość "Łańcuchy śniegowe w SPRAYU" z allegro

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków

    Nowość "Łańcuchy śniegowe w SPRAYU" z allegro

    Jak w temacie
    Nowa oferta z allegro: Nowość - łańcuch śniegowy w sprayu 8/

    Dla mnie trochę śmieszne, jak polski tjuning z allegro w płynie, tabletkach, magnetyzery paliwa, czy wiatraczki wprawiające powietrze w dolocie w ruch chaotyczny
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    A tu cię zaskocze bo mam coś takiego - mam letnie opony i czasami nie ma nikogo aby mnie do garażu wepchnać, szybkie pryśnięcie i fura się toczy jak na zimówkach .... Nie oceniaj zanim nie sprawdzisz - na podjechanie jakiegoś małego odcinka popmysł dobry.

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    OOO to super - widze sprawdzony produkt.

    To napisz proszę coś więcej - jak to wygląda na oponie (tylko rodzaj zwilżenia/impregnacji przyczepnościowej, czy powstaje jakis granulat, jak długo trzyma ect.).

    dla mnie wydało się to troche dziwne, bo widziałem podobny produkt ale do butów - i niestety /sprawdzone/ była to totalna porażka.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Na butach tez sprawdzałem i dobrze wklejają się biegówki w terakotę - nie idzie się ślizgać. A na oponie - nie powstaje żaden granulat ,nic z tych rzeczy - tylko opona jest bardzo lepka i trzyma się całkiem rozsądnie ... A ile czasu trzyma to nie powiem bo ja mam tylko 20 metrów do przejechania :) Szczytów górskich raczej bym tym nie zdobywal bo raczej długo to na śniegu niewytrzyma - to produkt do zastosowania chwilowego ,a nie zamiast zimówek.

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    dokladnie, starcza na 200m lub na 5s buksowania koła

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •