Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 45

Wątek: palenie gejów na stosie

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    A mnie sie wydaję, że te parady wynikają właśnie z faktu, że ludzie traktują gejów i lesbijki jak odmieńców...Gdyby ludzie podchodzili do tego w normalny sposób i nie okazywali na każdym kroku swojego zgorszenia na widok takich osób, to myślę że żadnych manifestacji by nie było, bo i po co??? Oni po prostu chcą być traktowani jako normalni członkowie społeczeństwa i żyć jak każdy z nas i mają prawo do szczęścia jak każdy człowiek na tym świecie, a Wy im tego odmawiacie i uważacie ich za umysłowo chorych chociaż tak nie jest...
    Gwarantuję ci Radosh, że to, że twój dzieciak będzie patrzył na parę pedałów nie oznacza, że stanie się taki sam jak oni, bo jest to zupełnie czym innym uwarunkowane... ;)

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    powiem tylko, że przykro mi ze tak dużo w Polakach nietolerancji.... Nie chce się wdawać w dyskusje bo to nie ma chyba sensu... podtrzymuje to co juz pisałem, że jeżeli ktoś nie szkodzi innym jak np pedofile to niech sypia z kim mu się zamarzy... To żadna choroba być gejem czy lesbijką... a nawet jeśli by była to co za różnica !?!?! Chore jest uznawanie czegoś obcego/nieznanego za złe/chore ... ehh... zresztą polacy zawsze są "na nie" z wszystkim co nieznane ...

  3. #33
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Przeczytajcie sobie mój wczesniejszy post potem kliknijcie link i poczytajcie na temat normalnych zachowań seksualnych..

    Tam jest napisane co dzisiejsze społeczeństwo ( no może nie cale) traktuje jako normalne zachowania seksualny.
    Sa tam trzy rodzaje norm seksualnych. Norma optymalna, norma akceptowana i na szarym końcu norma TOLEROWANA do której zalicza się homoseksualizm.

    Źródło: Wikipedia!

    Ja jestem bardzo tolerancyjny dla nich i nawet znając kilku gejów nigdy ich nie traktowałem inaczej, jednak nie zgodzę sie na propagowanie tego publicznie. KROPKA :razz:
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    norma to pojęcie naukowe i nie ma nic wspolnego z normalnością.

    jak ktoś ma ciśnienie nie w normie to juz jest nienormalny?

    poza tym jak widać tolerowana - a wy nie tolerujecie.

    co z normą partnerską i innymi? bo wyjąłeś z kontekstu to co ci pasuje, i nic więcej.



    jeszcze zapytam: jak normalni wy jesteście że zaglądacie innym ludziom do łóżek? jak normalne jest myślenie że od parady dziecko gejem zostanie?

  5. #35
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez wolowy
    norma to pojęcie naukowe i nie ma nic wspolnego z normalnością.

    jak ktoś ma ciśnienie nie w normie to juz jest nienormalny?

    poza tym jak widać tolerowana - a wy nie tolerujecie.

    co z normą partnerską i innymi? bo wyjąłeś z kontekstu to co ci pasuje, i nic więcej.



    jeszcze zapytam: jak normalni wy jesteście że zaglądacie innym ludziom do łóżek? jak normalne jest myślenie że od parady dziecko gejem zostanie?
    Nic nie wyjąłem z kontekstu.. :D Ja i ch toleruje jako obywateli i kilku nawet znam, ale ja nie biegam po mieście z gołym przyrodzeniem w czasie parady. Tego nie toleruję i skoro uważasz to za brak tolerancji to JESTEM NIETOLERANCYJNY!
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    nikt nie biega z gołym przyrodzeniem w czasie parady ;)

    nie wiem czy byłeś na jakiejś - ja byłem na jednej (wychodzę z metra świętokrzyska a tu parada :shock: )

    jak chodzi o nagie przyrodzenia to głównie my, heterycy mamy zachcianki jak seks na chodniku:

    http://www.dziennik.pl/wydarzenia/ar..._Warszawy.html

    były do tego zdjęcia jeszcze ale znaleźć nie moge :)

    i nikt sie na nich nie wkurza, tylko geje w dupe dostaja :(

  7. #37
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez wolowy
    nikt nie biega z gołym przyrodzeniem w czasie parady ;)

    i nikt sie na nich nie wkurza, tylko geje w dupe dostaja :(
    w Polsce może i nie biegają.. a, że w du.. dostają :x to ich sprawa. Podobno to lubią ;D

    Kończę już tą dyskusję bo każdy ma swój próg tolerancji. Mój jest chyba za niski jak na dzisiejsze czasy! ;D Nie zamierzam tego zmieniać! Czuję się dobrze z moją nietolerancją! :]
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  8. #38
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Od długich lat w Polsce sa pedały i jakoś dawniej nie było problemów.
    Jestem tolerancyjny, ale w zakresie zdrowego rozsądku... i niestety wkurwia mnie jak słyszę że znowu ma być jakiś tam marsz, podobnie jestem zniesmaczony jak się jakichś dwóch pedziów na ulicy obmacuje i całuje.
    Co do tych wieców, to jako że powodują społeczne zgorszenie - zgodnie z prawem (KC, konstytucja) mają prawny zakaz urządzania takich przemarszów.

    Ale mniejsza z tym, można to przeboleć.

    Najbardziej mnie #&&%$@#...$^@@& jak słyszę o kolejnych gwałcicielach i pedofilach.
    Powinno się ich kastrować z miejsca - nie wiem skąd nasi marni rządzący za taki zabieg (nawet chemiczny) wytrzasnęli cenę z kosmosu, skoro dla porównania na wsi weterynarz prosiakowi taki zabieg robi w kwadrans za ok. 40-50pln ????
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    gwałciciele i pedofile nie maja nic wspólnego z pedałami...

    jest wolność do zgromadzeń i żadnego zgorszenia nie wywołują - co sieje większe zgorszenie: A czy B?? za to zgorszenie jest na meczach jak banda kiboli sie bije i morduje siekierami aż dokumentaliści z UK przyjeżdżają kręcić.

    ale to juz jest okej bo nei jest pedalskie..

    chce powiedzieć ze jest wiele ważniejszych problemów od pedałów, bo to naprawdę ani skutków złych nie ma, ani nie rzuca sie za bardzo w oczy. za to uwagi mają na sobie tyle że..

  10. #40
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    No oczywiście popieram Twoją wypowiedź - masz rację choć zchodzimy z tematu już całkiem.

    Ale to się bierze z myślenia/psychologi polskiego społeczeństwa, bo przecież dla moherowych babć od dziewuchy chodzącej po ulicach z gołą dupą większy niesmak wywołuje dziewucha zadająca się z murzynem - ot taki narodowy rasizm (nie chcę tu nikogo urazić, stwierdzam fakt)

    W końcu sami czasem doświadczamy przykrości od pospulstwa przez posiadanie BMW...
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •