Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45

Wątek: palenie gejów na stosie

  1. #21

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    a kto mowi ze chcem spalic? chcem tylko aby jak juz jest to aby siedzial cicho i zyl normalnie a nie chodzil na parady z fiutem_w butelce
    ;D ;D ;D ;D

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    porzadny lomot i nie jednemu by sie unormowalo. a tak wogole to jezeli chodzi o ludzi psychicznie chorych (wszyscy mamy pierdolca bo kto normalny wytrzyma w tych czasach) mam na mysli takich ktorzy zagrazaja normalnym ludziom powinni ich jakos eliminowac a nie zamknac w zakladzie podleczyc i wypuscic a puzniej taki bezmozgi oszolom komus zrobi krzywde i co wtedy nie mozna go skrzywdzic bo jest chory psychicznie. psa ktory pogryzie czlowieka usypiaja a takie malpie nic nie zrobia. ja rasista nie jestem ale niemca pedofili policji dlugowlosych zoltych pedalow i chorych psychicznie oraz tych ktorzy bedac w moim kraju uzywaja innego jezyka niz moj nie toleruje. hitler byl parowa ale z zydami dobrze myslal niech sobie zyja tylko niech zgola te pejsy i przestana robic zamieszanie

  4. #24
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191


    dlamnie homosexualizm jest odmiennym nienaturalnym stanem, tak jak zoofile, pedofile, nekrofile a oni nierobią z tego swięta
    Krzywy bez urazy ale stawiając pedała i pedofila w jednym rzędzie masz chyba słabe pojęcie o znaczeniu tych wyrazów :razz:
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #25
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    znam znaczenie tego slowa, a co za roznica to i to zboczeniec, jeden woli dzieci drogi woli samego siebie co za roznica??? no moze troszke sie zapedzilem ale obydwa przypadki sa nienaturalne, Zaraz siegniemy do koscioła i ktos powie dlaczego on taki sie urodzil? dlaczego bóg go takiego stworzyl, a rodza sie i mordercy, zlodzieje i gwalciciele wiec kazdy moze sie taki urodzic, a czy on ma na sile byc heterow i byc nieszzcesliwy??? a nich se zyje razem i innym pedalem, nich nawet rozliczaja sie razem w podatku ale po co to pokazywac?? poco robic parade i inne wybryki!!! i wara od dzieci, jeszcze tego brakuje aby dzieci adoptowali....................... co z tą polską....... ostatnio zona widzial tą "super nianie" i byla w domu gdzie mieszka mama i ciocia, mam odeszla od tatusia i mieszka z ciocią!!!! jak mozna to pokazywac w telewizji!!! czy to jest polska pogoń za europą??

  6. #26
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Zoofile, nekrofile homokseualiści i pedofile. Wszyscy Ci ludzie dotknięci są pewna choroba psychiczną. Ci ostatni jednak są najgorsi ponieważ krzywdzą nieukształtowaną psychike dziecka :shoot: Reszta to swiadomy wybór doroslych ludzi i jeśli nikogo nie krzywdza niech sobie pakują :x w co chcą !! Jednego jednak im nie wybaczę! Manifestowanie publiczne tego wszyskiego to JAWNA promocja chorych zachowań i nie chce by moje dzieci były na to narzażone!! 8/

    Pedofilom mówie stanowcze NIE :shoot: Reszta niech robi co chce ale w swoim domu! :razz:
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    płakać sie chce jak sie czyta takie bzdury, wstyd że mieszka się w takim kraju, gdzie dla dobra własnych dzieci szerzy sie nietolerancje.. gorzej jak własne dziecko gejem się okaże.. co wtedy, pewnie pasem po dupie aż sie nauczy..

    niee, ja sie tu irytować i tłumaczyć dalej nie będę, tylko zalecam trochę edukacji z dziedziny psychologii, biologii a potem szafowanie wyroków. bo każdy jest mądry jak go emocje poniosą i wymyśli sobie własną teorie bez sensu, dowodzeń, opartą o to by było wygodnie, i przyjętą apriori..

  8. #28
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez wolowy
    płakać sie chce jak sie czyta takie bzdury, wstyd że mieszka się w takim kraju, gdzie dla dobra własnych dzieci szerzy sie nietolerancje.. gorzej jak własne dziecko gejem się okaże.. co wtedy, pewnie pasem po dupie aż sie nauczy..
    Jak sie okaże ale tolerancja ma swoje granice!! I nikt q..a mi nie powie ze to normalne i mam na to patrzeć ze spokojem. Takie promowanie w mediach filmach itd q..a zwieksza prawdopodobieństwo że dziecko temu ulegnie! Więc nie mów mi tu kolego o tolerancji!!
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  9. #29
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez wolowy
    płakać sie chce jak sie czyta takie bzdury, wstyd że mieszka się w takim kraju, gdzie dla dobra własnych dzieci szerzy sie nietolerancje.. gorzej jak własne dziecko gejem się okaże.. co wtedy, pewnie pasem po dupie aż sie nauczy..

    niee, ja sie tu irytować i tłumaczyć dalej nie będę, tylko zalecam trochę edukacji z dziedziny psychologii, biologii a potem szafowanie wyroków. bo każdy jest mądry jak go emocje poniosą i wymyśli sobie własną teorie bez sensu, dowodzeń, opartą o to by było wygodnie, i przyjętą apriori..
    jezeli moj syn gej chcialby paradowac w takiej paradzie to napewno dostalby pasem

  10. #30
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Krzywy i jeszcze ja jako dobry wujek mu wtłukę kilka pasów :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •