Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 71

Wątek: F01 730D 2010rok

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawliko
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    931
    BMW
    Audi A5 Coupe 2.7 TDI S-line
    Skąd
    Szczecin / Gryfice
    Blog
    4

    Post

    Bezpośredni wtrysk w benzyniaku powoduje jednoczesne zużycie i lpg i benzyny więc nie unikniesz pracy wtryskiwaczy benzyny :P
    Były:
    VW Jetta A2
    Opel Astra G Caravan
    BMW E32 730i[*][*]
    VW Passat B5 Variant
    BMW E38 728iA
    BMW E39 535iA
    Audi A3 8P 2.0T++
    Audi A6 C6 2.7 TDI++ Quattro
    BMW E91 318d+
    VW Phaeton 3.2
    Astra GTC OPC Line
    Mercedes CLK W209 200K lift
    BMW E90 320dA 177KM 08'

  2. #22
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Adasio....
    Ty się wszystkiego boisz...wtryski, brzydkie auto, za dużo elektroniki....
    Nim Ty kupisz cos nowszego od E65 to jak z felgami będzie....3 lata gadasz a nic nie kupujesz bo jeszcze takich nie wyprodukowali co by Ci podeszły :p

    Auto się kupuje , a potem sie myśli :)
    Ja F01 kupiłem po 3 dniach. Od rozpoczęcia poszukiwań. Wiem że nie w benzynie jak uwielbiasz ale w dieslu...
    Wolałem F01 w dieslu niż....
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #23
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    Adasio....
    Ty się wszystkiego boisz...wtryski, brzydkie auto, za dużo elektroniki....
    Nim Ty kupisz cos nowszego od E65 to jak z felgami będzie....3 lata gadasz a nic nie kupujesz bo jeszcze takich nie wyprodukowali co by Ci podeszły :p

    Auto się kupuje , a potem sie myśli :)
    Ja F01 kupiłem po 3 dniach. Od rozpoczęcia poszukiwań. Wiem że nie w benzynie jak uwielbiasz ale w dieslu...
    Wolałem F01 w dieslu niż....

    Owszem boje się, bo ja nie mam worka kasy na naprawy (może Ty masz - gratuluję) ale jednak 750 nie kupiłeś tylko diesla :P Ciekawe czemu?
    Skoro sie nie bałeś trzeba było iść na ostro i 750 kupić :)
    A co do felg to nie kwestia tego że nie ma takich jak ja chce tylko ceny - takie jak ja chce kosztują około 15-20 tys zł
    Mnie nie bawią felgi typu BBS jakie mają wszyscy czy Alpina czy inne oblatane felgi
    Ciekawi mnie co Ty kupisz do siebie? chcesz podrzucę Ci kilka wzorów zobaczymy czy kupisz za 20 tys fele? chcesz?

    A poza wszystkim to każdy ma prawo do pisania co i jak myśli - już raz to powiedziałem jak wszyscy jadą na e65/66 jest OK, ale jak ktoś coś powie na F sraczki dostajecie :)
    troszkę luzu bo wam się wtryski przekręcą :)
    Poza tym czy JA kupie F czy nie to nie ma nic wspólnego z forum, każdy kupuje co chce, ja póki co nie kupuje bo diesla nie chce zwyczajnie i stanowczo a na PB nie mam chęci grac w ruletkę i wymieniać silnik czy ładować kupę kasy w naprawy, moje e66 jeździ ostatnio sporo i jest OK więc póki co nie zamierzam zmieniać.

    A że F maja kłopoty z wtryskami i silnikiem to już wina konstrukcji i wad wykonania a nie tego czy auto jest ładne czy nie

    Myślę że wyjaśniłem co i jak i więcej tego tematu poruszać nie będzie trzeba.
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #24
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Juz kiedys kupilem cos mocniejszwgo niz 750 i sie nie balem. Diesla kupilem bo mi bez roznicy. Felgi kupie a nie bede marudzil 2 lata jakie kupic. Co do felg za 20 tysi. Jak cie nie stac to nie marudz ze szukasz. To jakby marudzic ze cos za 2mln jest za drogie. Mierz sily na zamiary. A jakbym sie przejmowal co pisza o awaryjnosci to bym Cayenny Turbo nie kupil , e65 tez mialem z najgorszym ponoc 3.5 sinikiem. Teraz beznadziejny diesel.....zawsze mam najgorsze....

    Wypalcowane z LG G4
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  5. #25
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    Juz kiedys kupilem cos mocniejszwgo niz 750 i sie nie balem. Diesla kupilem bo mi bez roznicy. Felgi kupie a nie bede marudzil 2 lata jakie kupic. Co do felg za 20 tysi. Jak cie nie stac to nie marudz ze szukasz. To jakby marudzic ze cos za 2mln jest za drogie. Mierz sily na zamiary. A jakbym sie przejmowal co pisza o awaryjnosci to bym Cayenny Turbo nie kupil , e65 tez mialem z najgorszym ponoc 3.5 sinikiem. Teraz beznadziejny diesel.....zawsze mam najgorsze....

    Wypalcowane z LG G4
    Zapomniałeś dodać że obie 7 w bieda edition :P

    Poza tym o felgach to ty marudzisz panie kolego a nie ja :) więc wybacz ale chyba masz okres :)
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  6. #26
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    F01 w bieda ma więcej niż e65 w Longu
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,518
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Adasio moze uda sie coś wymyślić na te awarie ?! Coś ala sebkowa rurka do e65 :)
    Apropo taki głupi pomysł mi przyszedł do głowy - z tego co wiem powodem awarii są wtryskiwacza które leją bez oznaki, wiec po założeniu gazu omijamy ten problem ? :D
    Kiedys myślałem czy nie dało by rade po prostu wcisnąć tam mieszalnik? Ciekawe czy jest to wogóle możliwe i czy znajda sie kiedyś tacy janusze...

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawliko
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    931
    BMW
    Audi A5 Coupe 2.7 TDI S-line
    Skąd
    Szczecin / Gryfice
    Blog
    4
    Nie drapcie się mordeczki, ale prawdą jest, że Adasio straszny ból dupy ciśniesz o tą jakość F01. Daj Pan spokój, ile można :P jak kolegów stać to kupują, proste. Ja też gdybym miał hajs na takie auto to kupiłbym F01 mimo jej wad, zamiast obciąć budżet o połowę i kupić liftowe E65 "bo się nie psuje". Gówno prawda, każde auto się zepsuje prędzej czy później. Taka już ich natura.
    Były:
    VW Jetta A2
    Opel Astra G Caravan
    BMW E32 730i[*][*]
    VW Passat B5 Variant
    BMW E38 728iA
    BMW E39 535iA
    Audi A3 8P 2.0T++
    Audi A6 C6 2.7 TDI++ Quattro
    BMW E91 318d+
    VW Phaeton 3.2
    Astra GTC OPC Line
    Mercedes CLK W209 200K lift
    BMW E90 320dA 177KM 08'

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury
    Ale też o to chodzi że w tych F coś jest.. na zakup F stać nie jednego ją sam rozwiazalem zakup F bo mega mi się podoba siedzialem jeździłem chwilę oczywiście autem kogoś to ogromna przepaść dlammie np dla kogoś kto posiada e38 jeździłem także e65 .. Kasiora na zakup była ale jednak zapaliła mi się czerwona lampka co się stanie jak coś się pospuje jakie to koszta analizowałem to wielokrotnie nawet pytalem nikt w okolicy nie ogarnia dobrze serii F sam swoją e38 zaciągam w razie większej draki 86 km od domu ... Może bym kupił i było by wszytko git może bylbym najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem . no ale nie kupilem pieniazki idą już na innny cel (budowa domu ) . posiadacza serii F zazdroszcze tak pięknego samochodu i życze bez problemowej jazdy i chciałbym spotykać ich częściej na drodze ponieważ sprawiają mi uśmiech na twarzy ...

    Wysłane z mojego IdeaTabA1000-F przy użyciu Tapatalka

  10. #30
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Dlatego ja rowniez wiedzac o ew. kosztach pozniejszych kupilem z ASO z pewna historia itp...wiec w jakis tam sposob mam komfort.....

    Wypalcowane z LG G4
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Podobne wątki

  1. [silnik] f01 730d z belgi i zmniejszona moc fabryczna
    Przez bawarczyk01 w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-04-2015, 22:33
  2. [F01/02] F01 730d Poznań
    Przez bawarczyk01 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 12-04-2015, 18:22
  3. [F01/02] BMW 750 F01 BMW 750i x-drive F01 SALON PL
    Przez bitek-bitek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 12-02-2015, 20:11
  4. [karoseria] lusterka F01 zmiana na poliftowe F01
    Przez czarny745d w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 02-12-2014, 17:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •