Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 104 z 104

Wątek: F01 zakup i cena

  1. #101
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    No i to dzięki serwisowi.
    Czy ktoś się zastanawiał, czy jeśli ci co kupili w salonie nowy samochód i padł im silnik i idą w koszta, to nie woleli by wymieniać olej 3x cześciej wiedząc, że to pomoże? W końcu koszta mniejsze.



    --- Jeszcze w nawiązaniu do mojepo poprzedniego postu i innych:
    Kolega Dzuda ma E32, wszyscy wiedzą, że e32 to piękny klasyk. Czy jak Dzuda kupi F01 to po parunastu latach będzie się mógł pochwalić pieknym klasykiem? Chyba w skali 1:20

  2. #102
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury
    Niema co sie kłucić bo jakby nie internet i ta nasza odległość od każdego z nas. mam na myśli to jakbyśmy spotkali sie w realu to mogły by sie posypać huu i kuuu lub jakieś rękoczyny zwłaszcza po alkoholu ...

    z mojej strony tyle życzę bezawaryjnej jażdy i abyście chłopaki byli wyjątkami od reguły jeżeli chodzi o awaryjność serii F miło bedzię was gdzieś mijać po naszych pieknych drogach ..

    Ja osobiście pozostane przy serii e38 chodź podoba mi się seria F i jakoś nieche mi się ryzykować czy mój egzemplarz nie bedzie wadliwy , Raz w zyciu e38 zabierali mi z pod domu na lawecie z powodu padniętej pompki progowej sąsiedzi bardzo się cieszyli na ten widok :D

    często jężdzę do Niemiec i niechciłbym awarii tam , ogólnie mam darmową lawetę na terenie kraju gorzej jak tam coś się stanie

  3. #103
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,382
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Michał,któryś z nas źle odczytał poprzednie posty... na forum dużo tematów o awaryjności f01. Na allegro jest dużo ogłoszeń ze auto ma nowy silnik. U tego gościa co serwisuje eske w październiku miał tylko cztery przypadki ze padł motor. Teraz sprawa wygląda następująco ( z mojego punktu widzenia). Masz 100tys na auto które zaraz będzie potrzebować serwisu za 20tys,kupił byś cos takiego? No ja niestety do takich ludzi nie należę...

    Ja np powiem odwrotnie.... na kupno f01 stać masę ludzi bo w końcu nie potrzeba wygranej w totka,ale na utrzymanie takiego samochodu obawiam się ze sporo osób stać nie będzie... ja np właśnie takich kosztów się boje.

    Znam chłopaka który teraz kupił F10 i jak ściągał ostatnio zderzak to zamontowal go na opaski plastikowe bo nie ma sensu inwestować w spinki nowe :-)
    Łukasz myślę, że tak samo posty odczytałem. Że F01 są awaryjne, zgoda, że utrzymanie kosztuje - też, ale jak ktoś już ma takie auto to jaki cel w tym by na niego najeżdżać, chciał to kupił i wypowiada się na SWOIM przykładzie a nie klepie powielane opinie.

    Ja jestem z natury ryzykantem, ale używanej F'ki też pewnie bym się obawiał. Co innego kupić z gwarancją, inna sprawa z używką do której silnik/remont kosztuje 1/3 wartości auta.

    Tak jak napisał @Bartos, z F01 żadnego klasyka nigdy nie będzie, więc nie ma sensu pakować siana w takie auto, ale jak ktoś kupił jako nowe czy prawie nowe to chyba się nie zastrzeli teraz bo mu silnik padł, zaryzykował i tyle.
    Ostatnio edytowane przez tequila1909 ; 03-11-2015 o 10:19
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  4. #104
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Myślę ze w temacie zostało wszystko powiedziane i dlatego za chwile go zamknę.

    Dalsze dyskusje możecie kontynuować najlepiej na XI zlocie 7er.pl który odbędzie się jak zwykle w czerwcu.

    Więcej szczegółów niebawem !
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


Podobne wątki

  1. Zakup F01
    Przez at202 w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-07-2015, 16:44
  2. [F01/02] BMW 750 F01 BMW 750i x-drive F01 SALON PL
    Przez bitek-bitek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 12-02-2015, 21:11
  3. [karoseria] lusterka F01 zmiana na poliftowe F01
    Przez czarny745d w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 02-12-2014, 18:40
  4. F01 humorystyczna cena
    Przez Antek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 11-03-2014, 10:23
  5. e38 cena kosmos
    Przez technics w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-02-2011, 23:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •