Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: E38 instrukcja do małej nawigacji i kilka pytań

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    6
    BMW
    brak
    Skąd
    Zgierz

    E38 instrukcja do małej nawigacji i kilka pytań

    Witajcie, jestem już po pakiecie startowym w mojej 740iA wiec teraz przyszła pora nadopieszczanie i zagłbianie sie w szczegoly, kiedy auto sprawne w 100 procentach. Mam już spolszczenie w menu i mapę Polski. Tutaj pojawiają się pytania
    1. Jak sprawdzić która wersja mapy jest w grana? Jaka jest dostępna najnowsza aktualizacja i jak ją zdobyć? :)
    2. Nie mogę ogarnąć programowania stacji. Ma ktoś instrukcje po polsku do małej nawigacji? W instrukcji do auta nie ma nic napisane
    3. Pytanie nieba ten dział, ,, ale.... czy ktoś z forum zajmuje się takimi usługami jak dopieszczanie detali. W jednym miejscu odstaje listwa, tam uszczelka, jakaś spinki, popielniczka nie zawsze się otwiera itp. To drobnostki ale chcę dopiescic wszystko na 100 a nie chce czegoś urwać zepsuć itp


    Wysłane z mojego SM-T535 przy użyciu Tapatalka

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    56
    BMW
    E38 735i manual
    Skąd
    Wrocław
    1 nie wiem jak sprawdzić ale najnowsza jaką znalazłem to chyba z 2013 roku mk1-3 - chomikuj
    2. Masz na mysli zapisanie stacji ? jeśli tak to wystarczy ze wyszukasz stacje jaką chcesz zapisać i przytrzymasz przycisk pod którym chcesz mieć ją zapisaną usłyszysz pik i stacja jest zapamietana. Stacje możesz znaleźć automatycznie albo wpisując czestotliwość za pomocą pokrętła. żeby to zrobić trzeba wcisnąć przycisk select i bodajże za pomocą strzałek (po prawej stronie od przycisku select w wersji 4:3 jest strzałka w lewo i w prawo) wybrać wyszukiwanie precyzyjne na pewno ogarniesz ;)
    3 z doświadczenia wiem ze nikt tego nie zrobi lepiej niż Ty sam ;)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    56
    BMW
    E38 735i manual
    Skąd
    Wrocław

    Post

    1 nie wiem jak sprawdzić ale najnowsza jaką znalazłem to chyba z 2013 roku mk1-3 - chomikuj
    2. Masz na mysli zapisanie stacji ? jeśli tak to wystarczy ze wyszukasz stacje jaką chcesz zapisać i przytrzymasz przycisk pod którym chcesz mieć ją zapisaną usłyszysz pik i stacja jest zapamietana. Stacje możesz znaleźć automatycznie albo wpisując czestotliwość za pomocą pokrętła. żeby to zrobić trzeba wcisnąć przycisk select i bodajże za pomocą strzałek (po prawej stronie od przycisku select w wersji 4:3 jest strzałka w lewo i w prawo) wybrać wyszukiwanie precyzyjne na pewno ogarniesz ;)
    3 z doświadczenia wiem ze nikt tego nie zrobi lepiej niż Ty sam ;)

Podobne wątki

  1. [wnętrze] Kilka pytań odnośnie wyposażenia w E38
    Przez impex w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-05-2015, 11:54
  2. [BLACHARKA E38] Kilka pytań.
    Przez Mikołaj w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-04-2015, 16:11
  3. [wnętrze] e38 740i Kilka pytań
    Przez Purgley w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-02-2014, 10:58
  4. kilka pytań odnośnie E38
    Przez KAMILOS w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-12-2011, 20:22
  5. Jednak e38 - kilka pytań
    Przez szmiciu w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 26-05-2010, 11:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •