Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: koszt tuningu wizualnego bmw e38

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arktissilber
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    263
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    34
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    No to ja nie wiem jakie Ty chcesz fajne felgi i to jeszcze z oponami kupić??? pokaż może

    Dokładki Alpiny też raczej za 150 zł nie kupisz
    Adasio Kupi kupie - tak samo jak te Fajne felgi hihihi <żarcik >
    Ana poważnie fele za 2 z oponami - chyba same felgi bo opony to szrot bedą albo 16
    Dokładka - i ty chcesz obniżać auto- polecam !!! Jedno pierdol*** i po laminatku fantastiku plastuku :D poszłed w piżdziec
    Świtła- idziesz złą drogą tuningi ale i gustach się nie dyskutejszyn ( ringi wsiowe - Według mnie i )
    przyciemnienie ok zgadzam się
    Gleba- Chłopie co ty wiesz o obniżaniu :D <żartlobliwie )
    Albo spirni to od -10 do -50 ..Dalej gwint to lepsza gleba do ( spas nadkole kolo ) - dużo ..Air leży na cyckach :)
    Wybór należy do Ciebie..

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    4
    BMW
    jak na razie brak
    Skąd
    Żory
    Powiem tak: gleba dla mnie to wieś w limuzynie. e38 naglebie wygląda jak gruby, ciężki, szurający o ziemię kloc. Chodziło mi bardziej o minimalne obniżenie- i pytanie ile mógłbym maksymalnie obniżyć samochód za niską cenę nie szkodząc zawieszeniu? Za 3000zł można wygarenąć fajne 18 - 19 z oponami. dla mnie ringi to też wieś ale jeżeli mają wyraźny kształt tzn podobają mi się jeżeli ring świeci jasnym, zimnym światłem i ma niewyraźne, rozmazane kontury, poza tym zastanowięsięjeszcze czy chcę je zakładać. I mały offtop, ale niechcę zakłądaćnowego tematu, ile kosztuje naten czas e38 z v8 w benzynie w dobrej pojemności, dowolnym kolorze {mamlakiernika} i dobrym stanie technicznym?
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 27-09-2015 o 11:02

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    17
    BMW
    E38
    Skąd
    Kraków
    Wypowiem sie, bo kilka rzeczy robiłem i ceny jak sie dobrze poszuka nie są takie straszne.
    Wyglądało to tak:
    - zawias 2200
    - felgi 20" - używki doprowadzone do ideału 2400
    - poprawa lakieru itp 2000zl ( 6 elementów ) do tego polerowanie
    - lampy - regeneracja wszystkich + kierunków + ringi 800zl ( założone nowe szkła itp )
    - szyby można za 350zl zrobić
    - opony 1500 trzeba liczyć za dobry, młodu zestaw zeby pojeździć

    Najdroższe jest mechanika i przygotowanie auta do pełnej sprawności w użytkowaniu codziennym

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    537
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    rabka zdrój
    Blog
    1
    pamietam jak ja kupiłem e38 i liczyłem ze 10 tys. zł wsadze max , mineły 3 lata , wsadziłem prawie 40 i nadal musze dołozyć jeszcze z 10tyś. czasu to nawet nie licze ,bo co zime w garaz i 3-4 mieś. modyfikacje i ulepszenia ;-) ale w tuningu i przeróbkach tak jest ale daje to satysfakcje niesamowita. wiec kupuj tuninguj ,modyfikuj !! ;-)

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez neo386 Zobacz posta
    pamietam jak ja kupiłem e38 i liczyłem ze 10 tys. zł wsadze max , mineły 3 lata , wsadziłem prawie 40 i nadal musze dołozyć jeszcze z 10tyś. czasu to nawet nie licze ,bo co zime w garaz i 3-4 mieś. modyfikacje i ulepszenia ;-) ale w tuningu i przeróbkach tak jest ale daje to satysfakcje niesamowita. wiec kupuj tuninguj ,modyfikuj !! ;-)
    Wsadziles 40kola i jeszcze dycha do wlozenia w swoja 728?

    To jakis szatanski projekt :) wyjdzie z zakupem jakies 65tysi...
    Ladna e66 by byla.

    Pzdr

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    537
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    rabka zdrój
    Blog
    1
    pierwszy rok to naprawianie elektryki, podstawowe wymiany itd. potem nowy cały lakier 8 tyś , budowa audio od podstaw (20 głośników na 4 wzmacniaczach ) i wygłuszenie dachu ,dzwi,podłogi , grodzi 7 tyś, nowy dwumas sprzegło ponad 2 tyś , sufit m-pakiet , kiera m pakiet , montaż nawi , nowy środek , przycimnianie szyb , wymiana hamulcy na wieksze i wszystkich przewodów , nowe (używane) amortyzatory edc bo tamte były wylane , nowy zawias kpl. przód , nowe klosze lamp, ringi smd ,lampy tył polift, nowy gaz + chowanie instalacji pod maska , nowa pompa hydrauliki klapy , serwis klimy , montaz podswietlanych klamek wenatrz i na zewnatrz sterowane mikroprocesorem wlasnej konstrukcji , obnizanie zawieszenia ( sprezyny ) , felgi , nowe opony , rozebranie calego środka i konserwacja 1 tyś przeszło , konserwacja spodu , piaskowanie baku i zabezpieczanie ponad 500zł, akumulatory już dwa kupiłem i teraz jak wróce do pl to czeka mnie zakup trzeciego ;-/ ,
    to tylko na szybkiego z pamieci ;-)
    w rzeczywistosci jest tego ze 3x tyle ;-) sam modziłem wszystko prócz lakierowania.
    od samego poczatku mam zapisany kazdy wydadek na auto , prócz paliwa . obecnie jest to kilka stron w zeszycie ;-)

    a plan jest jeszcze taki;
    -gleba jeszcze wieksza
    -felgi z rantem 20 lub 21 zalezy co sie trafi
    -poprawki lakiernicze
    -nowe lampy tył bo te nie sa idealne
    -montaz multifunkcyjnego podłokietnika tył + full elektryka siedzen tył ( obecnie tylko sa zagłówki i grzanie )
    -nowe listwy dolne drzwi bo obecnie nie mam
    -folie z szyb out

    no ładna e66 by była.. ehh tyle ze inaczej sie odkłada na auto i czeka na zakup a inaczej dokłada po troche , wtedy tego tak nie czuć .
    nie zapowiadało sie ze tyle wyjdzie , teraz to to auto ma u mnie dozywocie już ;-) a jak bedzie sie powodziło to może i o e66 bede myslał ;-) hehe
    Ostatnio edytowane przez neo386 ; 04-11-2015 o 19:38

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,518
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Cytat Zamieszczone przez neo386 Zobacz posta
    pierwszy rok to naprawianie elektryki, podstawowe wymiany itd. potem nowy cały lakier 8 tyś , budowa audio od podstaw (20 głośników na 4 wzmacniaczach ) i wygłuszenie dachu ,dzwi,podłogi , grodzi 7 tyś, nowy dwumas sprzegło ponad 2 tyś , sufit m-pakiet , kiera m pakiet , montaż nawi , nowy środek , przycimnianie szyb , wymiana hamulcy na wieksze i wszystkich przewodów , nowe (używane) amortyzatory edc bo tamte były wylane , nowy zawias kpl. przód , nowe klosze lamp, ringi smd ,lampy tył polift, nowy gaz + chowanie instalacji pod maska , nowa pompa hydrauliki klapy , serwis klimy , montaz podswietlanych klamek wenatrz i na zewnatrz sterowane mikroprocesorem wlasnej konstrukcji , obnizanie zawieszenia ( sprezyny ) , felgi , nowe opony , rozebranie calego środka i konserwacja 1 tyś przeszło , konserwacja spodu , piaskowanie baku i zabezpieczanie ponad 500zł, akumulatory już dwa kupiłem i teraz jak wróce do pl to czeka mnie zakup trzeciego ;-/ ,
    to tylko na szybkiego z pamieci ;-)
    w rzeczywistosci jest tego ze 3x tyle ;-) sam modziłem wszystko prócz lakierowania.
    od samego poczatku mam zapisany kazdy wydadek na auto , prócz paliwa . obecnie jest to kilka stron w zeszycie ;-)

    a plan jest jeszcze taki;
    -gleba jeszcze wieksza
    -felgi z rantem 20 lub 21 zalezy co sie trafi
    -poprawki lakiernicze
    -nowe lampy tył bo te nie sa idealne
    -montaz multifunkcyjnego podłokietnika tył + full elektryka siedzen tył ( obecnie tylko sa zagłówki i grzanie )
    -nowe listwy dolne drzwi bo obecnie nie mam
    -folie z szyb out

    no ładna e66 by była.. ehh tyle ze inaczej sie odkłada na auto i czeka na zakup a inaczej dokłada po troche , wtedy tego tak nie czuć .
    nie zapowiadało sie ze tyle wyjdzie , teraz to to auto ma u mnie dozywocie już ;-) a jak bedzie sie powodziło to może i o e66 bede myslał ;-) hehe
    Miazga, na ale masz auto na tip top i to się ceni :)

  8. #18
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Musiałem...

    Cytat Zamieszczone przez Wolnik Zobacz posta
    dla mnie ringi to też wieś ale jeżeli mają wyraźny kształt tzn podobają mi się jeżeli ring świeci jasnym, zimnym światłem i ma niewyraźne, rozmazane kontury

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    537
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    rabka zdrój
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez darekbb Zobacz posta
    Miazga, na ale masz auto na tip top i to się ceni :)
    oj tam do tip top to jak zawsze czegoś brakuje , albo pojawiaja sie nowe pomysły a nie umiem powiedziec sobie stop choć już nieraz mnie wkur.. tak to auto że mam dość ;-)


    anatol - koledze coś sie pomieszało chyba z tymi ringami ;-) hehe

Podobne wątki

  1. [karoseria] Koszt malowania całego e38
    Przez 525d w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 23-01-2013, 14:06
  2. Koszt gazu do 740 e38.
    Przez oizo_pl w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 29-06-2012, 06:35
  3. [mechanika] Koszt remontu m60b40 w e38
    Przez 525d w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-06-2010, 23:53
  4. pimp my ride po tuningu :D
    Przez momoto760 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-03-2008, 08:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •