Ostatnio jak zobaczyłem multi podłokietnik u Antola :D zaczęło mnie coś pchać ku temu żeby jednak coś polepszyć w swojej ślicznotce i nasuwa mi się parę pomysłów które nie wiem czy są do zrealizowania dlatego pytam:
czy jeżeli mam tylną kanapę bez elektryki i wersję krótką czy da radę założyć w niej kanapę elektrycznie regulowaną z elektrycznymi zagłówkami i podgrzewaniem?
Jeżeli tak czy da radę albo przełożyć skórę z mojej kanapy, albo jeszcze lepiej, moją kanapę dostosować do tej elektryki?
Na allegro można kupić kanapę w elektryce już za 200/300zł – chodzi mi głównie o bebechy a nie stan tapicerki.
jak to wygląda z podłączeniem tego wszystkiego, czy dam radę zrobić to sam czy jednak trzeba będzie zahaczyć o serwis
bo panel z włącznikiem podgrzewania to będę musiał zamówić w serwisie bo inaczej go nie znajdę.
a te panele co są na rogach ze sterowaniem kanapy czy dużo byłoby cięcia w mojej kanapie i czy obejdzie się to bez tapicera? :)
aha i czy jest możliwość podpięcia się pod kable bez prucia pół samochodu…
wiem że zadaję dużo pytań, ale z tego co widzę (jeżeli jest to możliwe) można to zrobić dość tanim kosztem :)
bo podłokietnik to już grubsza sprawa :D ale podobno da radę dopasować multi do cienkiego podłokietnika :) tylko że tu koszty idą w górę najtaniej widziałem za 1000zł
więc pytanie do podłokietnika
czy da radę podłączyć to radio? Czy telefon działa na oddzielną kartę, jeżeli mam firmowo z przodu bezprzewodowego Siemensa? I czy te regulacje z podłokietnika to samo co na rogach, czy jak to wygląda? – podłokietnik to raczej odleglejsza przyszłość ale warto wiedzieć :)

tu link do kanapy która powinna być ok. :D
http://www.moto.allegro.pl/item54265...bmw_7_e38.html
z góry dzięki za odpowiedź
jeżeli faktycznie będę to robił to odwdzięczę się solidną fotorelacją z przeróbek
pozdr.