Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: i poleciałem bokiem w krawęrznik

  1. #31
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,118
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez e32maaaciek
    Ps.wahacze wcale niemusialy byc zlej firmy zeby sie kolo tak cofneło...Poprostu odpowiednia sila i kąt i wszystko sie podda :(
    Na ori podda sie owszem ale felga... a dopiero potem wahacze- w zal od kata uderzenia jeden sie zegnie a drugi aluminiowy peknie (w podrobie te alu- nigdy nie sa alu...) :]
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  2. #32
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    90
    auto do odbioru w piątek 13 :D koszt naprawy koło 1500ƒ,jeżeli zaczną we wtorek bo jak nie to sie przedłuży teraz poruszam sie fokusem kilku miesięcznym 1.6 d dramat :razz: głośno w tym wozidle i siedzi sie jak w tranzicie nie jest to auto dla mnie :what: a i zima w anglii sie jeszcze nie skończyła :hah:

  3. #33
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Cytat Zamieszczone przez messiash
    auto do odbioru w piątek 13 :D koszt naprawy koło 1500ƒ,jeżeli zaczną we wtorek bo jak nie to sie przedłuży teraz poruszam sie fokusem kilku miesięcznym 1.6 d dramat :razz: głośno w tym wozidle i siedzi sie jak w tranzicie nie jest to auto dla mnie :what: a i zima w anglii sie jeszcze nie skończyła :hah:
    nie dałeś tego do naprawy przez ubezpieczenie ? koszta byłby pewnie mniejsze , a jak masz ubezpieczone zniżki to byś ich nie stracił ...

  4. #34
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    90
    nie ,ja płace tylko 450 reszte ubezpieczenie a zniżki zostają bo nie miałem wypadku z innym autem. wszystko załatwia ubezpieczyciel kryje koszta naprawy i auta zastępczego także warto wykupić full ubezpieczenie ;)

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    129
    BMW
    E38 740 d, F01 730 d
    Skąd
    Polska
    Czołem Panowie! Co do jazdy zimą po górach, zwłaszcza przy wyjazdach z posesji pod górkę bez rozpędu albo podjazdy pod wyciągi to moja beemka to... porażka!!! Rok temu wjechałem sobie na podwórko posesji (w Bukowinie) na dół, ładnie, pięknie. Na drugi dzień chcąc wyjechać pod górkę średnio nachyloną, po 5 metrach kaplica! Ani z kontrolą trakcji ani bez lipa. Najśmieszniejsze jest to, że jechał traktor z łańcuchami na tylnych kołach, poprosiłem górala o pomoc a,że to fajni goście bez problemu zabraliśmy się za wyciąganie! Linka i naprzód! Traktor (c 360 z łańcuchami) nie mógł mnie wyciągnąć, buksował! Moje ponad dwu tonowe maleństwo okazało się za ciężkie.... Myślę sobie.... no to do wiosny! Ale nie poddajemy się! Z kotłowni gospodyni wybrałem kilka wiader popiołu i to mnie uratowało! Góral przyznał się, że pierwszy raz zdarzyło mu się, żeby nie dał rady wyciągnąc osobówki. Od tego czasu auto parkuję na ulicy, w tym roku również!
    Dodam tylko, że z tego podwórka wszystkie przednionapędowce wyjeżdżają bez zająknięcia. Podjazdy pod wyciągi to także masa kombinowania - parkowanie z rozpędu i tak, żeby przód auta nie stał broń boże za nisko względem tyłu...
    No ale za to długie podjazdy na asfalcie (czarnym) pod górę - poezja! 560 Nm robi swoje.
    Pozdrawiam!
    Pozdrawiam!

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik Awatar MCGUMA
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    616
    BMW
    e32 735i, e46 318, ex(e30 325i touring, e30 325i coupe, e30 318 sedan, )
    Skąd
    Mielno/Koszalin
    Mialem ASC,a ja zainwestowalem w szpere 3,46 i nowki 225/60/15 oponki z tylu i jest rewelacja,przedninapedowiec nie ma szans.Bylem w Karpaczu i sie sssuper jezdzilo.

    Mialem Toyote Celice,z miejca szybko ruszala,ale na predkosc po sliskiej nawierzchni 7 bije na glowe Celice.

    Acha i jezeli sie ma 10letnie opony zimowe no to nie nalezy spodziewac sie rewelacji...
    Jest e32 7xx,E30 325i 24v swap na e30 335i :) i sprzedane :(

  7. #37
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    90
    odebrałem auto i szukam usterek certyfikat z bmw servis że naprawione mam ale jakoś hamulce nie bardzo i przy skręcie na łuku w levo opony grają chyba auto do reklamacji tylko musze do jakiegoś garażu podjechać żeby sprawdzić hamulce i zbieżnośc żeby nie być gołosłowny

  8. #38
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    74
    Cytat Zamieszczone przez jasko1969
    Czołem Panowie! Co do jazdy zimą po górach, zwłaszcza przy wyjazdach z posesji pod górkę bez rozpędu albo podjazdy pod wyciągi to moja beemka to... porażka!!! Rok temu wjechałem sobie na podwórko posesji (w Bukowinie) na dół, ładnie, pięknie. Na drugi dzień chcąc wyjechać pod górkę średnio nachyloną, po 5 metrach kaplica! Ani z kontrolą trakcji ani bez lipa. Najśmieszniejsze jest to, że jechał traktor z łańcuchami na tylnych kołach, poprosiłem górala o pomoc a,że to fajni goście bez problemu zabraliśmy się za wyciąganie! Linka i naprzód! Traktor (c 360 z łańcuchami) nie mógł mnie wyciągnąć, buksował! Moje ponad dwu tonowe maleństwo okazało się za ciężkie.... Myślę sobie.... no to do wiosny! Ale nie poddajemy się! Z kotłowni gospodyni wybrałem kilka wiader popiołu i to mnie uratowało! Góral przyznał się, że pierwszy raz zdarzyło mu się, żeby nie dał rady wyciągnąc osobówki. Od tego czasu auto parkuję na ulicy, w tym roku również!
    Dodam tylko, że z tego podwórka wszystkie przednionapędowce wyjeżdżają bez zająknięcia. Podjazdy pod wyciągi to także masa kombinowania - parkowanie z rozpędu i tak, żeby przód auta nie stał broń boże za nisko względem tyłu...
    No ale za to długie podjazdy na asfalcie (czarnym) pod górę - poezja! 560 Nm robi swoje.
    Pozdrawiam!
    jeżeli masz w miare szeroki wyjazd to ja wyjeżdzałbym tyłem, probowałeś tak?
    moje E38-740d ,VS1400

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •