Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: [mechanika] Tylna klapa - mocno uderza kiedy ją zamykam

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    umnie tylna maska jak puszczam to sama sie zamyka gdzie tak okolo 20cm przed koncem, wczesniej jak puszcze to bedzie stala w takiej pozycji jak zostawie, pozniej masa maski robi swoje, a jezeli chodzi o przednią to lekko pociage ja w dul i juz sama spada a pod koniec juz mocno ze sama sie zamknie do konca, kitu na masce niema wiec :-) teleskopy trzymają

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    64
    Instrukcja:

    Pokrywa silnika
    ...
    Zamykanie
    Pokrywę silnika lekko docisnąć we wskazanych na rysunku miejscach (strzałki) [strzałki pokazują punkty kształtowego wzmocnienia pokrywy ok. 15 cm na zewnątrz od zewnętrznych zakończeń nerek, symetrycznie po obu stronach – dop. mój] lub pozwolić jej swobodnie opaść z wysokości ok. 10 cm, tak by zatrzaski zaskoczyły w wyraźnie słyszalny sposób.
    ============
    Tak zamykam - puszczając - pokrywę silnika i nie mam z tym kłopotów. Pokrywę bagażnika mam z zassaniem - lekko domykam i ostateczne zamknięcie wykonuje automat.

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    umnie tylna maska jak puszczam to sama sie zamyka gdzie tak okolo 20cm przed koncem, wczesniej jak puszcze to bedzie stala w takiej pozycji jak zostawie, pozniej masa maski robi swoje, a jezeli chodzi o przednią to lekko pociage ja w dul i juz sama spada a pod koniec juz mocno ze sama sie zamknie do konca, kitu na masce niema wiec :-) teleskopy trzymają
    u mnie jest podobnie, jak ją zostawie tak będzie stała, dopiero od ok 20 cm sama opada i muszę ją lekko docisnąc zeby mechanizm ją domknął.
    bubu

  4. #14
    klapa trzaska gdy sa amortyzatorki do wymiany , tak samo maska spada jak szalona gdy padniete sa przednie ..

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    156
    powiem krotko u mnie tez napierd.. tylna klapa ;D
    Deutsche Bank

  6. #16
    okolo 167zl nowy amortyzatorek w aso
    Trzeba bedzie sprawdzic ...


    W E39 ciezko klapa chodzila ( kombi ) domykanie sie meczylo

    Poszly 2 nowe amortyzatorki i teraz .. otwierasz domykanie z pilota , ciagniesz ja 3 cm do gory i musisz szybko spierd*** zeby klapa Ci zebywo nie wybila jak leci do gory , wiec mysle ze w E38 tez pomoga nowe :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •