Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: pytanie o e32 z Allegro...

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3

    pytanie o e32 z Allegro...

    Czy może ktoś z forumowiczy oglądał tą Bunie?? jeżeli tak to prosiłbym o opinie, bo nie wiem czy warto jechać do poznania żeby ją oglądać... pytam bo słabo stoje z wolnym czasemi jeżeli będzie warta obejżenia to stane na głowie żeby wygospodarować dzień wolny... http://moto.allegro.pl/item230164424...posazenie.html

  2. #2
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cena dobra ale stan auta chyba słaby-skóry w śrdoku poniszczone bardzo-a nie widać fotela kierowcy.
    Ale plus to przebieg-przynajmniej autentyczny
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3
    no skóry poniszczone z tego co widać po siedzeniu pasażera, ale fotele zawsze można zmienić albo obszyć., tylko nie wiedomo w jakim stanie jest reszta. Właśnie dlatego zadałem takie pytanie na forum, czy ktoś to widział na własne oczy. A co do tego przebiegu, waszym zdaniem to duży czy bardzo duży jak dla takiego widlastego silnika??

  4. #4
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez EVAN CORTEZ
    Cena dobra ale stan auta chyba słaby-skóry w śrdoku poniszczone bardzo-a nie widać fotela kierowcy.
    Ale plus to przebieg-przynajmniej autentyczny
    Jaka cena taki stan.. simple..

    Co do przebiegu to moze on byc autentycznt i z tego bym sie cieszył bo wszystkie inne oscylują w okolicach 180KKM hahahah

    pzdr

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    187
    BMW
    E32
    Skąd
    Kwidzyn
    Masz okazje sprawdzić furę na autostradzie :>
    pozdro
    zielony
    ale jazda !!! Skype-> zielony730

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez EVAN CORTEZ
    Cena dobra ale stan auta chyba słaby-skóry w śrdoku poniszczone bardzo-a nie widać fotela kierowcy.
    Ale plus to przebieg-przynajmniej autentyczny
    EVAN skąd jestes tak pewien tego, że przebieg jest autentyczny? (chyba, ze ma ksiązke) A stan jest według mnie nie bardzo, lepiej dołozyc i kupić cos bardziej 'zadbanego' bo uwierz mi, że 'wyjeżdzona' siódemka to studnia bez dna 8/
    bubu

  7. #7
    ksiazke serwisowa ? ktora mozna kupic na allegro za 75zl i sobie wpisac co sie chce ? :D :D

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    ksiazke serwisowa ? ktora mozna kupic na allegro za 75zl i sobie wpisac co sie chce ? :D :D
    mądrala sie znalazł,[/list]
    bubu

  9. #9
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez bubu
    Cytat Zamieszczone przez EVAN CORTEZ
    Cena dobra ale stan auta chyba słaby-skóry w śrdoku poniszczone bardzo-a nie widać fotela kierowcy.
    Ale plus to przebieg-przynajmniej autentyczny
    EVAN skąd jestes tak pewien tego, że przebieg jest autentyczny? (chyba, ze ma ksiązke) A stan jest według mnie nie bardzo, lepiej dołozyc i kupić cos bardziej 'zadbanego' bo uwierz mi, że 'wyjeżdzona' siódemka to studnia bez dna 8/
    Napewno jest bardziej autentyczny od 90% E32 z allegro z przebiegami ok 200Tkm ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  10. #10
    Masz racje, podobnie jak wszystkie vw golf 3 maja przebiegi 170000 :hah: ale ja w swojej poprzedniej miałem 200000 i to nie była lipa.
    bubu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •