Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Klimatronik odcina nadmuch na twarz

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Wg mnie zimne powietrze nie powinno docierać do twarzy, w sensie że w upalne dni zaraz złapiesz zatoki itp. Ja nie czuje jak mi dmucha w twarz, ale .... po włączeniu klimy w kabinie robi się chłodno, i czuje to wszędzie.

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    A u mnie jak mam ustawione na twarz i wlaczona klime to przy srednim ustawieniu nadmuchu czyli w polowie skali to podwiewa grzywe. Musze zamknac kratki i wtedy dmucha ta gorna kratka. Po wlaczeniu klimy moc wylatujacego powietrza nie zmniejsza sie napewno.
    Normalnie przy tych upalach mam ustawione 4 kreski na klimatroniku i jest super a jak dmucha za mocno w twarz to zanykam kratki.
    Mowie o ustawieniu tylko na twarz. Bo jak dam na nogi jeszcze to oczywiscie moc na twarz sie zmniejsza.

    Jak kupilem autko to klima slabo ogarniala. Po diagnozie w warsztacie okazalo sie ze do wymiany mam osuszacz czu jakos tak. Wymienilem osuszacz i nabilem klime. Teraz jest bardzo chlodno.
    Pozdro.

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    O widzisz, a ja zawsze na Auto, może dlatego nie czuje :)

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez Bartos Zobacz posta
    O widzisz, a ja zawsze na Auto, może dlatego nie czuje :)
    Nom ja na auto nie smigam bo denerwuje mnie jak wsiadam do nagrzanego autka a tu dmucha na maxa ze ciezko wysiedziec. Ale auto w trasie jak najbardziej :)
    Pzdr.

  5. #15
    Początkujący Użytkownik Awatar rafal735r
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    61
    BMW
    E38
    Skąd
    Kętrzyn
    Ja czy dam na Auto czy ręcznie klimatronik tak steruje tymi klapkami ze nigdy nie ma tego ciągu na twarz. Jak napisal Bartos, robi sie chlodno, ale nie dmucha na twarz. O dziwo jak tylko skieruje sie kratki delikatnie na dol czyli w okolice rak czy tulowia jest bardzo zimno.

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    To może masz coś nie tak z panelem. One chyba po zgaszeniu samochodu się zamykają, a na zapłonie ustawiają tak jak masz na panelu. Przynajmniej u mnie na zapłonie jakoś się tam kalibrują. Na Auto przełączają się same. Na manualnym ustawieniu jak ustawie tak mam.

    Sprawdzałeś Inpa czy nie masz błędów klimatronika? Chyba, że linki od klapek spadły i nie otwierają się.

  7. #17
    Początkujący Użytkownik Awatar rafal735r
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    61
    BMW
    E38
    Skąd
    Kętrzyn
    Dobra, ogarnelem temat. Zapomnialem wspomniec ze mam wypalone ekraniki od temp, nie dlugo bede je robil, ale narazie jezdze na oslep i zawsze odruchowo dawalem na najnizsza temp. Jak sie okazuje przy ustawieniu 16st klimatronik przymyka klapki zeby lodowate powietrze nie wialo na twarz, po kilku krotnym kliknieciu wyzej okolo 5 razy wiec mozna sie domyslic ze to ok 18.5st klapki na twarz sie otwieraja i wieja pelna mocą.

Podobne wątki

  1. [E38] Nowa twarz - witam
    Przez Ludyś w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-02-2014, 18:58
  2. Odcina zaplon?
    Przez charzun w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 85
    Ostatni post / autor: 12-10-2013, 17:59
  3. Nie działa nawiew na twarz
    Przez Kramer w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-01-2012, 17:00
  4. Odcina połowe silnika
    Przez ginspirations w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 14-02-2010, 19:28
  5. Kiera i Nadmuch ;?
    Przez Livre w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-01-2010, 13:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •