Strona 19 z 31 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 305

Wątek: Nowa 7 G11

  1. #181
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tommo
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    328
    BMW
    TTRS 438 KM i 617 Nm Lex RX450h
    Skąd
    Nowe Miasto nad Pilicą
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta

    Dlatego 7er to jest klasyk dla "biednych". Jako auto jest ciekawe I sympatyczne I na szczęście relatywnie tanie.
    Problem w tym, że ten samochód w zakupie jest i był bardzo drogi. A z czasem ceną i wartością rynkową zrównuje się z z np. Fiatem, Alfą czyli samochodami o klasę niższą.

    Cytat Zamieszczone przez tequila1909 Zobacz posta
    A co powiesz o modelu E3 ? Popatrz jakie ceny osiągają. Jakby nie patrzeć, to pierwsza 7er.
    To już odległa historia. Ceny pewnie się biorą z bardzo małych ilości zachowanych egzemplarzy. W tamtych czasach BMW produkowało relatywnie dużo mniej samochodów niż obecnych czasach.
    Ostatnio edytowane przez Tommo ; 18-09-2018 o 10:37

  2. #182
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez Tommo Zobacz posta
    Problem w tym, że ten samochód w zakupie jest i był bardzo drogi. A z czasem ceną i wartością rynkową zrównuje się z z np. Fiatem, Alfą czyli samochodami o klasę niższą.

    Ja myślę ,że najważniejsza jest przyjemność z jazdy starą 7er , która jest w 100% sprawna. Fiaty ,Alfy itp , niektóre są ciekawe ,ale inaczej jadą :)

  3. #183
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Dryfujemy Pany od tematu ;)

  4. #184
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    Dryfujemy Pany od tematu ;)
    Damned1, ale co to za temat. Nowe BMW trzeba przemilczeć po prostu :) Bezduszna plastikowa zabawka dla zamożnych ludzi.
    pozdrawiam Bartek

  5. #185
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Nowe BMW same do nas przemawiają, piękne skrzypienie, ja takiego nie mam w e38


  6. #186
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,385
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC

    Post

    Cytat Zamieszczone przez bartos Zobacz posta
    nowe bmw same do nas przemawiają, piękne skrzypienie, ja takiego nie mam w e38
    tra - ge - dia !!!
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  7. #187
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek89
    Dołączył
    Aug 2017
    Posty
    264
    BMW
    F01 740XD
    Skąd
    EPJ
    Musi się uleżeć :)

  8. #188
    Zaawansowany Użytkownik Awatar maciej 750il
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    276
    BMW
    BMW E 38 750 IL
    Skąd
    ŚLĄSK
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    Oczywiście, że jeżeli patrzysz pod kątem wartości to nigdy to nie będzie drogie auto. Ale kij ma dwa końce, jeżeli byłoby drogie jako klasyk, nie byłoby już działu e32.

    Dlatego 7er to jest klasyk dla "biednych". Jako auto jest ciekawe I sympatyczne I na szczęście relatywnie tanie.

    A czy kolejne serie będą chociażby tymi klasykami dla "biednych". Ciężko powiedzieć, bo e38 ma już ponad 20 lat I nikt nie wzdycha do tego auta jak do 20 letnich e32 kiedyś. Teraz dwa tygodnie jeżdżę do pracy e32, żeby ją rozruszać, to wczoraj na BP przy Krakowskiej na Okęciu jak tankowałem to przyszło z 10 osób oglądać. Za e38 nikt by się nawet nie obejrzał niestety.

    Przynajmniej na razie.


    Ale to się tyczy również innych aut zupełnie, kolega ma w pracy idealne Mirafiori, piękne auto. A czy ktoś się olgląda za 25 letnią Temprą na przykład...
    I tu się chyba trochę mylisz kolego.
    Owszem E 32 piękne. Ja mam akurat E38.
    750-ka long orientblau ze wszystkim co wówczas miały. Kupiona w lutym,cały czas dopieszczana. Żadnych chińskich ringów, spojlerow,owiewek i felg z E65 itp.
    Nie było przechodnia który się nie obejrzał.
    Myślę że E38 ma szansę na klasyka. Pytanie za ile lat?
    Co do dzisiejszych G.
    Są to już tak zaawansowane elektronicznie zabawki że co może spowodować efekt wow za 20 lat, gdzie dziś następnym krokiem jest autonomiczny samochód.
    Co zaskoczy dzisiejsze pokolenie 20 latków,smartfonowców.
    Poza tym stylistyka ,dusza BMW.
    Dzisiejsze zegary hexagonalne?
    PORAŻKA! BMW X7 PORAŻKA!
    Oczywiście są i będą zwolennicy drewnianego domu na przedmieściach i betonu i szkła ze sztucznym drzewkiem.
    Broń Boże nie bronię E38 bo akurat mam.
    Wszystkie poniżej w/g mnie zajefajne.
    Chętnie bym kupił E46 ,E32 itp.
    Pozdrawiam


    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  9. #189
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Bartos Zobacz posta
    Nowe BMW same do nas przemawiają, piękne skrzypienie, ja takiego nie mam w e38
    No i po co to tak przyciskać, przecież nie do tego zostało stworzone. W ocenianiu i chwaleniu starego, ganieniu nowego, weźcie poprawkę na to, że przez wszystkich Was bardziej lub mniej przemawia nostalgia i hasło "kiedyś było lepiej", tu w wykonaniu samochodów. Nie przeczę, że takie skrzypienie może wkurzać w aucie za niemałe pieniądze, ale nadal wolałbym takie auto niż E38, bo.... mam w nim większe szanse na przeżycie jak coś się stanie. Z resztą temat rzeka.........

  10. #190
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2018
    Posty
    23
    BMW
    E65 745d
    Skąd
    Piotrków
    Bronisz nowosci ,ale sam się kiedys przekonasz ,że wcale nowe=lepsze=bezpieczniejsze=wytrzymalsze. Owszem jeszcze 20 lat temu tak było ale nie teraz-teraz są czasy planowania rozpadu danego produktu,pracowania na lisingi i wypożyczki nie swoich-drogich;luxusowych rzeczy.To nie teoria spiskowa-to przemyslany biznes.Oczywiscie ze e38 bedzie poszukiwanym klasykiem -mysle ze max 5 lat i ceny bedą naprawde wysokie-kwestia wykruszą sie resztki gruzów-zostana zadbane egzemplarze.Jesli komus opatrzy sie to wspólczesne niewolnictwo czyli pracowanie na lisingi i kredyty-to kupi sobie taka e38 ,która da rade spokojnie ogarniać dlugie lata.Dla mnie taka krytyczna data to 2008r -jak rozpoczał się swiatowy kryzys i musieli na maxa ciąć koszty-i wymyslac kolejne gówno żeby to jakoś tłumaczyc czyli ochrona srodowiska,recykling,normy zanieczyszczen i tym podobny shit. Przykładowo odnosnie bezpieczenstwa- oczywiscie auta z 2000 r są bardziej bezpieczne od fur z 1980 r ale czy auta z 2018 r sa bezpieczniejsze niz te np z 2007r? nie powiedziałbym -owszem dodaja elektronicznych wspomagaczy(jakies martwe pole,autonomia itd ),ale czy sama budową są bezpieczniejsze od tych sprzed 10 lat? Moze bardziej dla innych uczestnikow ruchu niz dla tych siedzacych w srodku.

Podobne wątki

  1. Nowe 7er G11 - premiera jesien 2015
    Przez szatann w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-01-2015, 11:52
  2. Nowa B7
    Przez x-factor w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-06-2012, 21:45
  3. Nowa wersja
    Przez erni782 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-12-2008, 09:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •