Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [mechanika] NIE CHCE ODPALIĆ

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    19

    [mechanika] NIE CHCE ODPALIĆ

    Witam Panowie mam problem z odpaleniem mojej buni a dokładnie e38 728 z gazem(sekwencja).Słychac że pompka paliwowa pracuje.po kilku dobrych kręceniach potrafi odpalić ale nie chodzi równo na wszystkich cylindrach dopiero po chwili chodzą wszystkie.Koledzy czy przyczyną moze być tez rozregulowana instalacja gazowa i komputer moze świrowac bo takie opcje też słyszałem.Prosze o porade.Pozdrawiam

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    przyczyn moze byc conajmniej kilka i na odleglosc ciezko zdiagnozowac sprawdz swiece wszystkie przewody akumulator i takie podstawowe pierdoly jak nic nie zdzialasz to moze podjedz na komputer na diagnoze co jest
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    19
    Witam ponownie spawca całego zamieszania jest czujnik położenia wału korbowego

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    21
    BMW
    BMW e38 728
    Skąd
    polska
    Witam na forum...Panowie pomocy!!!!! Mam problem z moją 7er niedawno miałem wymianę silnika,silnik odpalił wszystko malina,ale musiałem wezwać elektryka żeby usunął dodatkowy alarm ponieważ sprawiał problemy,ale problem się zaczął teraz....przedwczoraj robiłem porządek z kablami i jednym przez przypadek dotknąłem masy,to był plusowy i poszło zwarcie małe,ale coś poważnego się stało bo przeglądałem wszystkie bezpieczniki i są ok.Teraz problem jest tego typy,że nie ma reakcji rozrusznika,wogóle nie kręci kontrolki się zapalają,ale nic nie kręci ,cały czas się świeci stop i jeszcze padło oświetlenie zegarów. Podlączyłem kompa i błąd wyskoczył problem z AWS,czy jest możliwość,że spalił się moduł AWS i teraz nie mogę jej odpalić,czy ktoś miał takie lub podobne objawy proszę pany pomóżcie,co mam teraz zrobić ,wiem,że trochę to ceni.Czey jest szansa na coś innego ,może to jeszcze jakiś bezpecznik dodatkowy?Pomocy......

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2016
    Posty
    17
    BMW
    e38 728iA
    Skąd
    Sławków

    Post

    To toś posprzątał ;) A gdzie dokładnie robiłeś ten "porządek" w jakiej części auta i co CI się zwarło jaki kolor przewodu?
    Czy sprawdzałeś bezpieczniki wysoko prądowe typu MIDIVAL? znajdują się nad akumulatorem tylko nie w skrzynce po stronie błotnika ale tak jakby na nadkolu. Do tych bezpieczników wchodzi główny plus (ok 30 cm od) z akumulatora.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    21
    BMW
    BMW e38 728
    Skąd
    polska
    Pod kierownicą przy module tam gdzie jest półeczka z lewej strony kierowcy,były ucięte kable i dotknąłem do blachy od układu kierowniczego. Dzisiaj muszę sprawdzić dokładnie jeszcze te bezpieczniki bo reszta jest ok,teraz jeszcze nie działa panel otwierania szyb na drzwiach od kierowcy,normalnie cuda na kiju się dzieją... mam nadzieję,że to nie będzie ews bo zaboli to. Może jeśli ktoś miał taki przypadek to podaje mój tel.664018974 i coś ktoś podpowie.Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •