Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: e65 mostkowanie LOGIC7

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Tym pakietem da się dużo zrobić. Kwestia wiedzy i umiejętności.

    Co do samego lapka, to odradzam go z racji dysku twardego. Nietypowe rozwiązanie z dyskami ZIF powoduje, problem z ew. rozbudową.

    Lepiej pomyśleć o D630 lub Lenovo X200
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    25
    BMW
    e65 740d
    Skąd
    Lębork

    Post

    Ten pakiet mam do kupienia za 150 e wiec wydaje mi się ze to taka w miarę dobra cena . Myślę żeby zakupić to wszystko i wertowac internet fora itp i uczyć się po mału wszystkiego co by mnie interesowało jestem za granicą a tu akurat koszmarne ceny samego podłączenia kompa aby sprawdzić same błędy . Dwa razy pojadę do warsztatu się podłączyć i mam kupiony ten zestaw . A ogólnie będę potrzebował tego bardziej do diagnozowania błędów u siebie do testów i później możliwe do kodowania lub rejestrowania aku, przepływki itp.
    Ostatnio edytowane przez sir_rolu ; 20-04-2015 o 12:27

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Mimo wszystko patrzyłbym rozwojowo.
    Poszukaj sobie jakich pojemności są dyski ZIF.

    Za chwilę, będziesz chciał zainstalować ISTA Rheingold, kilka innych programów i braknie miejsca, a z rozbudową ciężko

    X200 bazuje już na nowszym procku(szyna 1066MHz, pamięć DDR3), do tego ma standardowe złącze SATA do dysku twardego, a więc da się rozbudować o coś mądrzejszego(w parze z SSHD seagete'a pracuje się przyzwoicie na takim sprzęcie)

    Rozmiar ten sam. Stacje dokujące tanie(kupiłem taką za 19zł + wysył). Solidna obudowa. A razem z kablem i wysyłką z Polski, kupisz to w podobnej cenie.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

Podobne wątki

  1. Modyfikacje E65 Logic7,TV,Bluetooth
    Przez sqlled w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-11-2016, 08:16
  2. [audio] Logic7 E65
    Przez Aldik w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 13-06-2013, 07:48
  3. [audio/video] Trzaski w głosnikach E65 logic7
    Przez Aldik w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-05-2011, 21:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •