Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 42

Wątek: Zabezpieczenie karoserii

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie

    Post

    Jesli robiles w słoncu to takie cos moze sie dziac.Ważne jest odpowiednie dawkowanie-im mniej tym lepiej.Mniej psikasz jak mikrofibra jest juz nasączona preparatem, a i tak trzeba często uzyć 2 sztuki aby było ok.

  2. #32
    Vip Vip Awatar Ronin
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,080
    BMW
    E38 730d E61 525d
    Skąd
    ( S I )
    A ja nadgroliwy, co by było dokładnie pokryte ;D Słońca nie było, lakier chłodny.
    Czyli mówisz, że generalnie mają one lekko tłustą konsystencję? Kiedyś testowałem CarPro Reload i czegoś podobnego jak dziś u mnie nie było. Wystarczyło psiknąć i przetrzeć. Chyba faktycznie przesadziłem z ilością - nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu jak mawiała pani w szkole ;)

  3. #33
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Tak jak z woskiem.Im mniej tym lepiej bo nadmiar i tak scierasz mikrofibrą.
    Wiadomo jedno psikniecie qd na maske nie wystarczy.Trzeba to zrobić kilka raz, ale z wyczuciem bo i tak rozcierasz produkt, który jest na mikrofibrze.Jak są mazy-zmien mikrofibre.
    Poza tym, powiedz jakie qd uzywales?

  4. #34
    Vip Vip Awatar Ronin
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,080
    BMW
    E38 730d E61 525d
    Skąd
    ( S I )
    Narazie bez szaleństw i z niższej cenowo półki - Shiny Garage Morning Dew. Fajny środek, faktycznie wyciąga głębie koloru, lakier sprawia wrażenie szklistego i rzeczywiście jest bardzo śliski. Dodatkowo ładnie pachnie owocami, ale tak jak wspomniałem, troszkę musiałem z nim powalczyć.

  5. #35
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Ok, w sumie tak myslalem, ze to produkt od Shiny Garage.
    Tak jak mówiłem przesadziles z iloscia.Ten produkt jak sie przesadzi jest troszke kłopotliwy w aplikacji-pomaga czysta mikrofibra w przypadku gdy psiknie sie duzo preparatu.Nie tylko Ty miales problem z mazami.Na forum detailingu znany temat.Pisano o tym w dziale testy.

  6. #36
    Vip Vip Awatar Ronin
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,080
    BMW
    E38 730d E61 525d
    Skąd
    ( S I )
    No proszę, trzeba będzie poczytać :)
    W takim razie dzięki i następnym razem będę musiał się "mniej przyłożyć" :)

  7. #37
    Początkujący Użytkownik Awatar przemtos
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    64
    BMW
    745d e65
    Skąd
    Chełmno
    A ja używam collinite 915 marque d'elegance. Utrzymuje sie do 2 m-cY na aucie a opakowanie 355ml wystarcza na kilkadziesiąt aplikacji. Zawiera największe stężenie carnauba na rynku kosztując ok 150 zł za opakowanie. Przy tym pachnie kokosem. Przed tym woskiem uzywałem takze collinite no456 ktory nie dawał takiego połysku jak 915 natomiast dłużej trzymał ma lakierze.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Using Tapatalk

  8. #38
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    17
    BMW
    e32
    Skąd
    Bolesławiec
    Witam, tak się składa, że jestem właścicielem studia detailingu, jeżeli potrzebujecie jakiejś porady lub macie dylemat nad wyborem, walcie śmiało, zawsze pomogę kolegom z forum, coś doradzę. Czytałem kilka postów wcześniej, że ktoś potrzebował czegoś do nadania głębi itp. Polecam wosk collinite na zabezpieczenie 1 warstwa i na 2 warstwę Poorboysa niebieskiego - nadaje on efekt szklistego "mokrego" lakieru - nadaje się jako druga warstwa bo z jego trwałością na zabezpieczenie jest słabo. Jak coś na pytania odpowiem tu bądź PW

  9. #39
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,118
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Ja wywalilem wlasnie 400zl na kosmetyki i jestem niezadowolony. Wczesniej stosowalem amigo plus czerwony wosk poorboysa i bylo oki ale chcialem lepiej. Doradzila mi firma detalingowa. Cholerstwo nazywa sie jakos Blue lotion artdeshine plus jakis wosk tej samej firmy i spraya do nablyszczenia. Jestem zadowolony tylko z tego spraya bo reszty nie moglem zastosowac bo mnie cholera strzelala. Jakies zamazy sie robily. Tluste to jak cholera. Wkoncu wrocilem do swoich starych kosmetykow a tamte leza. Pewnie cos zle robilem ale wczezniejszy zestaw dzialal oki przy tej samej metodzie.
    Przestane eksperymentowac chyba :)

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    300
    BMW
    728 e38 1999r.
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Cytat Zamieszczone przez pokolacji Zobacz posta
    Ja uzywam wosku POORBOY'S WORLD NATTY'S WAX RED*i jestem zadowolony. Latwo sie naklada a efekt jest dlugotrwaly.
    Pzdr
    Bardzo dobry wosk, zawiera około 5% carnauby no i red jest do ciemnych lakierów.

Podobne wątki

  1. [pozostale] Zabezpieczenie do felg
    Przez Riki w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-03-2013, 17:37
  2. [elektronika] Zabezpieczenie antyporwaniowe Ulak Connections
    Przez ratovnik w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-03-2012, 23:51
  3. Zabezpieczenie przed kradzieżą.
    Przez ACS w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 23-05-2011, 18:45
  4. Zabezpieczenie wprawiające złodzieja w konsternację
    Przez ac_kotlet w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-04-2008, 23:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •