Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba się Tobie moja " BECIA" ?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    6 22.22%
  • ŚREDNIO

    13 48.15%
  • NIE

    5 18.52%
  • NIE PODOBA SIĘ - SZROT DO KASACJI

    3 11.11%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: Moja becia :) Foto

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    No zapomniałem o pokrowcu - fakt, masakra.

  2. #32
    Początkujący Użytkownik Awatar goodfeals
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    47
    BMW
    e38 M73B54
    Skąd
    kątownia
    Cytat Zamieszczone przez neo386 Zobacz posta
    dodał bym jeszcze wywalić lampy tył i "pokrowiec" z kierownicy. wtedy by cos było może z tego
    lampy sa fajne,pokrowiec wg mnie tez :)



    "Moda przemija, styl pozostaje."

  3. #33
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    82
    BMW
    MB W211 2.7 CDI ex: E38 728iA 1999r.
    Skąd
    Warszawa
    A co w nich jest takiego fajnego? Zresztą w tym pokrowcu też?

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    537
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    rabka zdrój
    Blog
    1

    Post

    Cytat Zamieszczone przez goodfeals Zobacz posta
    lampy sa fajne,pokrowiec wg mnie tez :)
    albo robisz auto na klasyk i oryginał albo właśnie dokładasz takie " fajne " gadzety . lampy led czy jakie kolwiek inne niż oryginał w e38 ( jak i chyba w kazdym aucie) to dodatki kojazace sie z calibrami i e36 316i z niebieskimi swiatełkami i plomieniami z pod remizy.. do tego własnie pokrowiec który ma ukryć przetarta kierownice od przebiegu 600 tyś... (nie,nie sugereruje ze twoja tyle ma)

    e38 jest klasa sama w sobie ale TYLKO w oryginale, te samochody sa klasyczne i tak wygladaja najlepiej. a wszelkie unowocześnienia produkcji made in china zanizaja klase tego samochodu do calibry i wiejskich tuningów.


    ps. napisałeś ze chcesz z niej zrobić perełkę i NA ORYGINAŁ ,dostałeś mase wskazówek co według nas , klubowiczów powinienieś zmienić , a dalej nie rozumiesz chyba o co nam chodzi i co razi ;-)
    Ostatnio edytowane przez neo386 ; 10-03-2015 o 20:11

  5. #35
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Kupuje czasami takie auta na handel (BEZ OBRAZY KOLEGO ZA MOJE SŁOWA), znajomi handlarze często mi przywożą przeróżne do prania itp. Nazywamy to zawsze odszczyrzaniem - gdzie własnie wszelkie wieśniackie (nie obrażająć ludzi ze wsi - tam jest piękniem, spędziłem tam dzieciństwo :D ) dodatki lądują od razu na śmietniku, pokrowce, naklejki, halogeniki, ciemne szyby itd itp. Co trzeba to sie maluje, ładny kołpak czy felga, pranie, polerowanie i zaraz auto inaczej wygląda.

    O gustach się nie dyskutuje, ale rozumiem że autor posta zadał nam pytanie co zrobić aby jego auto było piękne - więc odpowiadamy, nic wiekielko - po prostu wywal to co ktoś(ty) zepsuł :)

  6. #36
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Kupuje czasami takie auta na handel (BEZ OBRAZY KOLEGO ZA MOJE SŁOWA), znajomi handlarze często mi przywożą przeróżne do prania itp. Nazywamy to zawsze odszczyrzaniem - gdzie własnie wszelkie wieśniackie (nie obrażająć ludzi ze wsi - tam jest piękniem, spędziłem tam dzieciństwo :D ) dodatki lądują od razu na śmietniku, pokrowce, naklejki, halogeniki, ciemne szyby itd itp. Co trzeba to sie maluje, ładny kołpak czy felga, pranie, polerowanie i zaraz auto inaczej wygląda.

    O gustach się nie dyskutuje, ale rozumiem że autor posta zadał nam pytanie co zrobić aby jego auto było piękne - więc odpowiadamy, nic wiekielko - po prostu wywal to co ktoś(ty) zepsuł :)
    Czemu wywalacie ciemne szyby na smieci :)
    A na powaznie to faktycznie dodatki typu pokrowiec na kierownice wygladaja niekorzystnie...
    Pzdr

  7. #37
    Początkujący Użytkownik Awatar goodfeals
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    47
    BMW
    e38 M73B54
    Skąd
    kątownia
    Cytat Zamieszczone przez neo386 Zobacz posta
    albo robisz auto na klasyk i oryginał albo właśnie dokładasz takie " fajne " gadzety . lampy led czy jakie kolwiek inne niż oryginał w e38 ( jak i chyba w kazdym aucie) to dodatki kojazace sie z calibrami i e36 316i z niebieskimi swiatełkami i plomieniami z pod remizy.. do tego własnie pokrowiec który ma ukryć przetarta kierownice od przebiegu 600 tyś... (nie,nie sugereruje ze twoja tyle ma)

    e38 jest klasa sama w sobie ale TYLKO w oryginale, te samochody sa klasyczne i tak wygladaja najlepiej. a wszelkie unowocześnienia produkcji made in china zanizaja klase tego samochodu do calibry i wiejskich tuningów.


    ps. napisałeś ze chcesz z niej zrobić perełkę i NA ORYGINAŁ ,dostałeś masę wskazówek co według nas , klubowiczów powinieneś zmienić , a dalej nie rozumiesz chyba o co nam chodzi i co razi ;-)
    bardzo cenie Wasze opinie, kiera w mojej była zmieniana nie jest od tego auta :(,jest przytarta po ten kondon ale to nie ori,przebieg 180 tys,wszystko powoli zrobię na ori

    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Kupuje czasami takie auta na handel (BEZ OBRAZY KOLEGO ZA MOJE SŁOWA), znajomi handlarze często mi przywożą przeróżne do prania itp. Nazywamy to zawsze odszczyrzaniem - gdzie własnie wszelkie wieśniackie (nie obrażająć ludzi ze wsi - tam jest piękniem, spędziłem tam dzieciństwo :D ) dodatki lądują od razu na śmietniku, pokrowce, naklejki, halogeniki, ciemne szyby itd itp. Co trzeba to sie maluje, ładny kołpak czy felga, pranie, polerowanie i zaraz auto inaczej wygląda.

    O gustach się nie dyskutuje, ale rozumiem że autor posta zadał nam pytanie co zrobić aby jego auto było piękne - więc odpowiadamy, nic wiekielko - po prostu wywal to co ktoś(ty) zepsuł :)
    To bardo cenne wskazówki,mieszkam w mieście od zawsze, nie podobają mi się JANUSZE TUNINGU, daleko mi do nich, choć auto kupiłem bardzo zaniedbane, powoli zrzucam cały ten syf, kompletuje części, pytam, uczę się tego auta, jet to moja 3 BMW ale najtrudniejsza która najwięcej wymaga :) Kocham to auto mam wiele do zrobienia. Wasze rady i sugestie są nieocenione na pewno wszystkie wykorzystam -dzięki
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 11-03-2015 o 07:37 Powód: Edytuj posty zamiast pisać jeden pod drugim



    "Moda przemija, styl pozostaje."

Podobne wątki

  1. Becia z mazowsza
    Przez WojtekD w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 85
    Ostatni post / autor: 12-12-2011, 17:39
  2. [e38] Tak wyglada na dzień dzisiejszy moja 7er foto na 6 str
    Przez young23 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 05:59
  3. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-01-2008, 23:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •