Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Witam :)

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    15
    BMW
    728iA
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Velocityraptor Zobacz posta
    Ładnie!
    Napisz proszę kolego czym tak dobrze wyczyściłeś plastiki i resztę pod maską?

    Ładny kolor :)
    Piana aktywna Shiny Garage + APC
    na koniec Cquartz PERL

    Cytat Zamieszczone przez darkangle1 Zobacz posta
    Pieknie sie prezentuje. Tylne czerwone jak wykonales. Przedni brak ramki tez w mojej mi chodzi po glowie duzo ladniej sie prezentuje e38 bez blachy z przodu wg mnie tylko wymyslic trzeba inne miejce dla tablicy bo dla mnie za szyba odpada ew tymczasowo.
    Haka pozbywales sie calkowicie czy zmieniles na wykrecany?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hak odkręcany w bagażniku jeździ, zaślepka wleciała
    lampy oklejone folią sama góra w razie kontroli zrywam ;)

    Cytat Zamieszczone przez Paweł 7 Zobacz posta
    Fajnie działasz - nowe kierunki bardzo dobrze się komponują z głównymi lampami. Tylne czerwone lampy też na duży plus. Zdjęta ramka pod tablice też wygląda super, ale w jaki sposób będziesz woził tablicę? Na szybie?
    Ogólnie Twoje autko wygląda naprawdę imponująco jeśli chodzi o ogólny stan - miło się na to patrzy. No ale wnętrza dalej praktycznie nie widać... Coś tam zmieniałeś już poza roletami? Sufit chcesz czarny, czy tylko wymiana, bo jest np. zasyfiony lub odpada?
    He he - no i kiedy powrót na "zasadnicze" koła - ja wymienia w ten weekend;)
    Co do wnętrza to na nowo obszta kiera plus pogróbienie, zmiana oświetlenia na led, i tak jak pisałem wcześniej jak uporam się z fotelami to będą fotki

    jeśli chodzi o podsufitke to wisi słupki się odklejają więc zdecydowałem okleić szarą alcantarą (czarnej chyba nie chcę) wszystko ale to na pewno na jesień

    Co do tablicy jeździ w bagażniku
    do listwy przyklejone magnesy neodymowe jak i do tablicy w razie W szybki montaż
    zderzak w tej konfiguracji nie posiada fabrycznego miejsca na tablice, będąc na targach motocyklowych pytałem policjantów co i jak, jeżeli takiego miejsca nie ma tablica ma byc w widocznym miejscu ;)
    ale jak to w naszym kraju interpretacja najważniejsza

    kiermana po obszyciu prezentuje się tak




    foto z przygotowań do spotu Maxbimmer


    i montaż felg świeżo po regeneracji u Matrixa

    zabezpieczenie ;)

    :D


    Na serwisie "prywatnym"


    mały mod

    generalnie jeżdżę bez ale znalazłem takie ledy
    może w przyszłym tyg montaż LCM III więc i kierunki w końcu się zapalą :D :D :D

    Dzięki za miłe słowa :D :D :D :D
    jak bedę miał chwilę to ogarnę jakieś foto z lustra :)

    SZEROKOŚCI ;)
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 22-04-2016 o 13:12

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    15
    BMW
    728iA
    Skąd
    Wrocław
    :D dawno nic nie wrzucałem :) szybka sesja i kilka fot :)
    miłego oglądania

























  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    159
    BMW
    735i (e38) M62B35 manual
    Skąd
    Wrocław/Częstochowa
    Z zewnątrz jest super - tutaj chyba już bym nic nie ruszał - tylko dbać. Ale wnętrze trochę bidne i słabo pasuje do zewnętrznego dynamicznego wizerunku - widziałbym tu contursizy i kierownicę serducho. No i masz jeszcze ten stary panel z klimą - ciekawe czy to duży problem wymienić na ten nowy model?

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    15
    BMW
    728iA
    Skąd
    Wrocław
    Witam, oststnio troche zaniedbałem temat, ale jest dobrze buma zrobiła 3500 km na urlopie i ma się w jak najlepszym porządku, doszedł zakup i przymiarka Zimy nawet trafił się jej zaszczyt wożenie pary młodej nieobyło się bez mandatów :D












  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    15
    BMW
    728iA
    Skąd
    Wrocław
    Siemanko wrzucam kilka aktualnych fotek :)





    Pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •