Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Lewe powietrze / silniczek krokowy

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    82
    BMW
    740i 2000r
    Skąd
    Pomorze
    Dziękówka,

    Mam nadzieję że te naprawy to już niewielkie koszty; bo tak mnie szarpnęła naprawa rozrządu i wymiana czujników wałów i abs, pompa abs, zawieszenie, że załamany jestem, już nawet chciałem auto wymieniać na jakąś o wiele nowszą kia-nke lub astre.

    Jeszcze jakbym mógł prosić o listę części - uszczelki, które w razie "w" musiałbym kupić/wymienić. Chodzi mi o numer części i jej usytowanie. np. w bmwstore. Auto bmw e38 740 4,4 m62 2000r
    Byłbym bardzo wdzięczny.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    290
    BMW
    e38 m62b35
    Skąd
    olsztyn
    http://realoem.com/bmw/showparts.do?...53&hg=11&fg=15 numer 2 i 6 na rysunku do tego możesz się pokusić o nr 11

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    140
    BMW
    E38 735 98'
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez koziol1102 Zobacz posta
    http://realoem.com/bmw/showparts.do?...53&hg=11&fg=15 numer 2 i 6 na rysunku do tego możesz się pokusić o nr 11
    Nie pokusić tylko sprawą obowiązkową są te gumy uszczelniające:
    http://allegro.pl/komplet-uszczelek-...838493700.html tu masz cały zestaw ewe. zarejestruj się na ich stronie internetowej i będzie jakaś tam zniżka.
    tylny napęd jest jak alkohol i narkotyki, stworzony dla ludzi inteligentnych

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar charzun
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    1,182
    BMW
    E38
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    1
    Panowie zrobilem jeszcze jeden eksperyment.. Silniczek jeszcze do mnie nie dotarl, ale podgrzalem farelka parownik od gazu i odpalilem od razu na LPG.. efekt taki ze na LPG chodzi idealnie nawet przy -6 st. Moze to byc winna równiez przeplywka? bo mam jakas chinska wsadzona i czasem blad od niej w inpie mialem..
    Skoro na LPG chodzi luks to lewego powietrza chyba nie ma? Tylko komp zle ustala mieszanke na zimnym silniku? Nie wiem jak mam to rozumiec...

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar charzun
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    1,182
    BMW
    E38
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    1
    Wymieniłem przeplywke i silniczek krokowy lecz nic to nie dalo.. wciaz na PB zle pracuje... Na LPG jest wszystko dobrze nawet przy -6st.
    Gdzie jeszcze moge szukac przyczyny zlej pracy na PB na zimnym silniku? Na cieplym tez mam wrazenie ze z opuznieniem reaguje na pedal gazu i chyba nie ma pelnej mocy..
    Błędow juz zadnych nie ma... na LPG chodzi idealnie..

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Skąd
    Warszawa
    poczytaj trochę moich postów o lewym powietrzu, pracy na gazie itp - wpisz w wyszukiwarkę LTFT

Podobne wątki

  1. silniczek krokowy
    Przez dOOm_PL w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-09-2010, 19:20
  2. [ elektryka] Silniczek Krokowy
    Przez PiK-MaN w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 09-11-2009, 21:46
  3. [ elektryka] Silniczek krokowy w 730i v8
    Przez lockbud w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-09-2009, 15:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •