Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: lusterka F01 zmiana na poliftowe F01

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    44
    BMW
    było E65 745d jest F01 730D
    Skąd
    STOLICA

    Post lusterka F01 zmiana na poliftowe F01

    Mam pytanie, czy ktoś przerabiał temat wymiany lusterek w Fkach na poliftowe. Strasznie jestem rozczarowany wyciszeniem auta chodzi dokładnie o prędkości powyżej 170-250 km/h nie da się rozmawiać w aucie tak jest głosno:( znalazłem gdzieś przed zakupem bolączki F01 przed liftem wypadające kierunkowskazy i gdzieś było hasło że lusterka zewnętrzne są źle wyprofilowane i powodują szum, i u mnie się to potwierdza chyba jest strasznie głośno przy większych prędkościach. Mam porównanie z X6 F10 E65 A8 nawet ostatnio kupiłem Renault Espaca rodzinnego i przy 190km/h można spokojnie rozmawiać.
    Irytuje mnie to strasznie że tej klasy fura jest tak głośna.
    Macie jakieś spostrzeżenia w temacie:)

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Nie wiem jak jest w f01, ale w E38 czesto przyczyną szumu jest zle wklejona przednia szyba.Moze tutaj szukać problemu?Nie sądze zeby dali tutaj tak badziewne lusterka-chociaz z czyms podobnym spotkałem sie chyba we fiacie ducato.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    44
    BMW
    było E65 745d jest F01 730D
    Skąd
    STOLICA
    Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    Nie wiem jak jest w f01, ale w E38 czesto przyczyną szumu jest zle wklejona przednia szyba.Moze tutaj szukać problemu?Nie sądze zeby dali tutaj tak badziewne lusterka-chociaz z czyms podobnym spotkałem sie chyba we fiacie ducato.
    Czyli w moim przypadku szyba musiała by w produkcji być już źle wklejona bo mam ori szyby bmw:(

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Czyli malo prawdopodobna jest ta szyba.Mimo wszystko-wiem, ze te nowsze bmw to straszne badziewie, ale ze az tak?

    Chociaz, masz ten samochód od nowosci? Jesli nie to moze poprzedni wlasciciel wymieniał ta szybe w ASO.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    44
    BMW
    było E65 745d jest F01 730D
    Skąd
    STOLICA
    Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    Czyli malo prawdopodobna jest ta szyba.Mimo wszystko-wiem, ze te nowsze bmw to straszne badziewie, ale ze az tak?

    Chociaz, masz ten samochód od nowosci? Jesli nie to moze poprzedni wlasciciel wymieniał ta szybe w ASO.
    Nie jestem drugim właścicielem, więc może wymieniał. Ale jak wymieniałem szybę w X6 na Auto Casco w BMW Bawarii to szyba jest inna niż reszta na samochodzie.

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Sprawdź wklejenie szyby, u mnie w E65 też jest szyba oryginalna, ale wklejona była za wysoko. Przy prędkości powyżej 180 km/h pasażer siedzący z tyłu nie słyszał kierowcy- po wycięciu i ponownym poprawnym wklejeniu można normalnie rozmawiać w końcu :)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    176
    BMW
    F01 750ix
    Skąd
    Szydlowiec
    Tez czytalem ze jest glosno i nawet zastanawialem sie nad A8 zamiast F01 z tego powodu. Po zakupie samochodu okazalo sie jest calkiem cicho. Przy 200km/h nie jest to cisza absolutna ale jedyne co halasuje to opony. Na pewno zaden szum nie pochodzi od lusterek. Raczej tam bym nie szukal. Druga sprawa to zabudowanie wnetrza. Moja f01 jest cala w skorze, razem z kokpitem i slupkami. Podsufitka z alcantary. Moze to tlumi halas. Moze zastosowanie innych materialow jest problemem.

  8. #8
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Przy 250km/h jedyne co słychać to szum opon , a ze to runflat'y to zapewne głośniej niż na zwykłych - takie moje spostrzeżenie

  9. #9
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    @FuBu

    Dodaj autko w profilu :)
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  10. #10
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    @FuBu

    Dodaj autko w profilu :)
    Przyjdzie na to czas , zdjęć z kalkulatora nie będę wstawiał :)

Podobne wątki

  1. uszkodzone f01
    Przez DAN V8 w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 31-05-2010, 22:25
  2. f01 740d
    Przez positiv w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 24-05-2010, 01:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •