Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Witam :) Nowy zapaleniec i poszukiwacz E32 opinia o kilku ogłoszeniach w sieci

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    213
    BMW
    E32 750iL High Line
    Skąd
    Chodzież
    Blog
    8

    Post Witam :) Nowy zapaleniec i poszukiwacz E32 opinia o kilku ogłoszeniach w sieci

    Witam serdecznie wszystkich 7er-maniaków, aktualnie poszukuję zadbanej blacharsko 7-mki i chciałbym na początek podzielić się z wami opinią o kilku ogłoszeniach w sieci, które miałem "przyjemność" sprawdzić.

    BMW nr 1. > http://olx.pl/oferta/sprzedam-bmw-73...tml#7229bfe7b8 >> 1 sprawa blacharka > auto było uderzone w lewy przedni narożnik, później w lewy tylny narożnik i jeszcze raz na sam koniec centralnie w tył :) wszystkie naprawy tych elementów nie były oczywiście zrobione profesjonalnie tylko jak to bywa u Wuja Kazia w garażu, korozja ranty dolne drzwi, dolna część zaraz pod tapicerką > dziury, o malowaniu auta nie wspomnę > kilka kolorów tęczy + widoczne rysy od papieru ściernego i syfki, paprochy na lakierze 2 > silnik po rozruchu "klepanie" góra silnika, dwie opcje albo ktoś dawno nie ustawial zaworów albo dźwigienki, wałek do wymiany, dodam, że silnik był ciepły jak go odpalałem choć wcześniej się umawiałem, że mia być zimny, układ zapłonowy do wymiany > silnik bardzo nierówno pracuje na wolnych obrotach, podczas jazdy w miare ok choć odczuwalny jest brak mocy, akumulator do wyrzucenia, 3 > podczas jazdy da się wyczuć delikatny luz na kierownicy a przy wciśnięciu hamulca przy około 80km/h rzuca całą budą jak by miała się rozlecieć > tarcze + klocki x 4 >do śmieci, 4 szyberdach do naprawy, otwiera się ale przycina i odkleja się dolna część przez co blokuje mechanizm, 5 > na plus można przyjąć zadbane wnętrze oprócz ułamanej listwy drewnianej na schowku.

    BMW nr 2 http://olx.pl/oferta/bmw-7-CID5-ID7w0XJ.html#c89ff3864a
    1>> Jedna wielka porażka> człowiek jest oderwany od rzeczywistości > kupił około 1,5 roku temu auto i nic kompletnie przy nim nie robił i dodam, że stało sobie cały czas pod chmurką > stan realny to oczywiście wszechobecna rdza na nadkolach, klapka wlewu (ułamana) i korozja wkoło, przy listwach, na progach, na szyberdachu, niby miało być bezwypadkowe ale przedni prawy blotnik był wymieniany i ma calkiem inny odcień, 2>> poziom paliwa prawie zerowy > po odpaleniu chodziła przez chwilę równo przy czym pompka paliwa wyła niczym most w polonezie, po chwili auto przerywa, próba odpalenia na gazie kończy się tym, że zaskakuje ale pracuje nie na wszystkie cylindry, jest spory wyciek spod głowicy, olej kapie na wydech przy czym wychodzą ciekawe i śmierdzące kłeby dymu, środek bez rewelacji, brudny, miga lampa od airbagu, podsufitka odklejona, wisi jak u starego jajca, instalacja gazowa za 2000 eur?? to też żart > instalacja marki waltec zakładana przez polaczków niby w niemczech, ogólnie auto zdrowo zapuszczone i nijak nie warte ceny.

    BMW nr 3 http://olx.pl/oferta/bmw-730-1reka-z...tml#f80723d681
    1 > deklarowany przebieg 180 000km :D oczywiście żart > na silniku ani śladu po fabrycznej konserwacji, silnik chodzi nierówno, kable świece, kopułka do wymiany, zaawansowana korozja drzwi, nadkoli, progów i podłogi w przedniej części przy progach - dziru na wylot, malowany był prawy tył i jeszcze kilka zaprawek w koło, jedyne co było ciekawe to zestaw oryginalnych narzędzi ze szmatką bmw, który udało mi się pozyskać wraz z oryginalną apteczką.

    Ogólnie szukam Zadbanej blacharsko BMW E32 i jeśli ktoś miał by coś takiego to proszę o kontakt :D Na razie kwota jaką dysponuje to 11000zł ale za miesiąc będę miał już okolo 15000zł za kolejny już coś koło20000zł powinno być także będzie w czym wybierać, choć nie widzę żadnych ciekawych ogłoszeń oprócz jednego > http://olx.pl/oferta/bmw-730i-e32-st...tml#ae4f968ff4
    Może ktoś to już oglądał??

    Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich i zachęcam do wstawiania opinii na temat oglądanych już aut ;)

  2. #2
    Vip Vip Awatar epul
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1,032
    BMW
    e32 740i 93'
    Skąd
    Gliwice
    Blog
    14
    kolega Yaz sprzedaje swoją. Ogłoszenie w dziale sprzedam

    Jak German to Anna.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Drogo cenione nie zawsze znaczy dobre

  4. #4
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    To wstrzymaj się do wiosny, uzbieraj 25k+ i kup śliczną z mobile.de.

    W Polsce daj sobie spokój, nawet na forum idealnych jest kilka, może parenaście.
    pozdrawiam Bartek

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    213
    BMW
    E32 750iL High Line
    Skąd
    Chodzież
    Blog
    8
    Im więcej oglądam tym bardziej skłaniam się do tej opcji, wiadomo chciało by się tak na już ale czasem warto poczekać ;) Może jak moto sprzedam to przyspieszę nieco ;)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Byczus
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    495
    BMW
    E39 530dAT, E32 730i V8 manual
    Skąd
    Poznań
    niby tak, ale Yaz'a bym obejrzał
    Jest BMW E39 530dA Touring 2001r.


    Jest BMW E32 730i V8 manual 1992r.



    Było BMW E34 525i manual 1991r.

  7. #7
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,646
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Cytat Zamieszczone przez Byczus Zobacz posta
    niby tak, ale Yaz'a bym obejrzał
    Dzięki, ale wyjściowy nie jestem żeby mnie oglądać ;)
    A serio, w kwestii auta, nie namawiam, a zapraszam. Przyjemnie byłoby śledzić jego dalsze losy w rękach forumowicza.

Podobne wątki

  1. [e32] Witam, nowy projekt - RETRO e32 750iL
    Przez Lord Lukasz w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 28-10-2013, 08:32
  2. [E38] poszukiwacz z Radomia wita:)
    Przez Marlboro21 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-02-2013, 15:44
  3. [E38] e38 Poszukiwacz ;)
    Przez perkoz w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-10-2012, 17:07
  4. W jakiej sieci działa telefonik
    Przez wojtas98762 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 18-09-2009, 15:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •