Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44

Wątek: Nowy akumulator-jaki wybrać

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    244
    BMW
    E38 M60B40 Manual
    Skąd
    Mielec
    Cytat Zamieszczone przez GajowyGugala Zobacz posta
    A ja nie wiem co masz do sprzętu z Państwa Środka, jak się zamawia bezpośrednio z Chin to jakością nie odbiega a nawet jest lepsze niż UE. Może nie mam akumulatora z Chin ale kilka sprzętów i sobie chwalę, jedyna wada to czas oczekiwania.
    Może masz i sprzęt z chin ale co do aku to komu to zareklamujesz ??? jak Ci padnie po miesiącu ??? Gwarancja może i jest tylko pewnie nie uznają...

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    140
    BMW
    E38 735 98'
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez bawarczyk88i Zobacz posta
    Może masz i sprzęt z chin ale co do aku to komu to zareklamujesz ??? jak Ci padnie po miesiącu ??? Gwarancja może i jest tylko pewnie nie uznają...
    Znak zapytania to nie wielokropek wystarczy jeden.

    Odpowiadając na pytania:
    Nie sprzedaje akumulatorów więc nie wiem jak wygląda reklamowanie takich rzeczy. Może paść i po 2 dniach tak samo jak firmowe akumulatory na co mówimy ch**we wykonanie a inżynierowie intensywność uszkodzeń. Gwarancja działa tylko trzeba reklamować a nie wychodzić z założenia, że i tak nie uznają.

    To nie jest alledrogo gdzie pan Ziutek spod Warszawy szuka gdzie najtaniej kupić sprzęt i oby tylko dotrwał w całości w paczce a potem nie jego sprawa. Odbioru osobistego się boi bo potem ludzie będą ścigać a biznes prowadzony w przydomowym garażu (oczywiście nie jest to reguła).
    Na chińskich stronach produkty wystawia fabryka i masz jej dokładny adres, produkty tak samo można oceniać i komentować więc jakąś wiedzę o jakości mamy.

    Jeżeli chcesz będę wymieniać na wiosnę akumulator w motorze i poświęcę te 60 zł i sprawdzę czy wytrwa miesiąc.
    tylny napęd jest jak alkohol i narkotyki, stworzony dla ludzi inteligentnych

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    250
    BMW
    E38 728 Shadow Line
    Skąd
    KATowice
    Ja kupuje aku zawsze w firmie,ktora sie w tym specjalizuje,omijam szerokim łukiem w tym wypadku zakupy na allegro i w marketach.To w tym wypadku jak z kompami na zasadzie "panie,zrobcie mi 500 kompów,byle tanio"
    W aku polowa płyt itp,dlatego marketówki sa takie lekkie i tanie ,odpady z fabryk ,wersja budget i nic innego


    http://www.akumulatory.katowice.pl/#

    Nie to,ze bym ich reklamowal,bo ceny moze najnizsze nie sa,ale za to mam pelny serwis pod ręka,gwarancje z która wiem gdzie jechac i nie ma z tym zadnego problemu.

    Sama pojemnosc aku to nie wszystko,wazny jest jeszcze prąd rozruchu.
    A firmy?
    Bosch nie robi aku,dla boscha robi varta i bosch wali naklejki.
    Osobiscie kupowalem aku Quand,to podobno kazachstan,nie moge zlego slowa powiedziec od 4 lat,a robie duzo bardzo krotkich odcinków i czesto odpalam i gasze auto.
    Slyszalem od tych kolesi z linku o aku Banner i tez go sprzedaja, maja oczywiscie Varte i zdaje sie Centre,ktorej akurat polecic ja nie moge ,bo wg mnie to szajs.

    Cytat Zamieszczone przez sowcia_masterka Zobacz posta
    Poszukuję nowy akumulator do 740il, mam 95 marki "c***wiejaka" i często pada po dłuższym postoju.
    Jaką firmę polecacie i pojemność?
    widze,ze Olkusz,wiec proponuje zadzwonic do nich i sie dokladnie dopytac,a i odleglosc jest niewielka
    Ostatnio edytowane przez kat ; 01-10-2014 o 19:46

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawel'88
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    589
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Biała Podlaska / Warszawa

    Post

    Co to za różnica jakiej firmy akumulator jak teraz na każdy jest gwarancja 2 czy 3 lata? Chwile po zakończeniu gwarancji wszystkie padają i kupuje się następny.
    Już nie te czasy, że aku trzymaja po 5-10 lat...

    Ja bym pojechał do sklepu i kupił aku o odpowiednich parametrach, które jest najtańsze.
    Ostatnio edytowane przez Pawel'88 ; 01-10-2014 o 20:20

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    157
    Skąd
    OKR
    Ja kupiłem Bosch'a S5 i po pół roku użytkowania nie mogę złego słowa powiedzieć, a robię krótkie odcinki.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    244
    BMW
    E38 M60B40 Manual
    Skąd
    Mielec
    Dla boscha nie robi tylko varta ale i wiele firm w tym polskie.
    Centra już nie jest polska już pare lat odkąd przeją nią xide,(amerykański) dużo straciła.

  7. #17
    Początkujący Użytkownik Awatar sowcia_masterka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    26
    BMW
    e38 740 il
    Skąd
    Olkusz
    Blog
    3
    A ile A na rozruch potrzeba??? 920??? 830??? 720???
    (jestem w tej kwestii totalnym laikiem)

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar biemdablju7
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    394
    BMW
    E65 730D M57TU
    Skąd
    Lubelskie, smakuj życie!
    Jeśli chodzi o amperarz to im większy tym lepiej. A pojemność to dobierz zgodnie z instrukcją, taki najlepiej jaki jest przeznaczony do Twojego auta. Ja pare miesięcy temu kupiłem do swojej 750i, chyba 105Ah i 980A jesli dobrze pamiętam, firma Autocraft i mogę z czystym sumieniem polecić, nie ma sensu przepłącać za markowe pordukty moim zdaniem
    Moje 740i , 750i , 750i fl. , 750 iL, 730D http://7er.pl/showthread.php/34752-W...5%9B%C4%87-%29

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Skąd
    Warszawa
    mialem oryginalny bmw 85Ah , jak się zuzyl kupilem varte silver 110Ah. Wieksza pojemnosc zawsze dluzej pojezdzi, bo zaminm spadnie faktyczna pojemnosc ze 110Ah do tych 85Ah to minie dodatkowo ze 2 lata :)

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Pawel'88 Zobacz posta
    Co to za różnica jakiej firmy akumulator jak teraz na każdy jest gwarancja 2 czy 3 lata? Chwile po zakończeniu gwarancji wszystkie padają i kupuje się następny.
    Już nie te czasy, że aku trzymaja po 5-10 lat...

    Ja bym pojechał do sklepu i kupił aku o odpowiednich parametrach, które jest najtańsze.

    może właśnie dlatego ci tak padają że kupujesz najtańsze :P

Podobne wątki

  1. jaki dyfer wybrać?
    Przez Dawid7er w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 09-10-2012, 18:19
  2. [elektronika] OBC jaki wybrać do 3.0 R6
    Przez michaelp492 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-04-2012, 22:27
  3. jaki wybrać tłumik do v12 m70b50 ??
    Przez KędziorCG w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-07-2011, 00:19
  4. Jaki aku wybrać
    Przez Supermen w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-05-2011, 20:00
  5. Jaki motor wybrać?
    Przez walczaktomasz w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-09-2009, 18:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •