Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 164

Wątek: Poszukiwania rozpoczete F01 2010 rok - porady mile widziane.

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Sam kabel to chyba nie problem. Wydaje mi się, że gorzej z samym oprogramowaniem. Z instalacją inpy każdy chyba miał problem a tutaj mało kto zna ten software jeszcze. Chyba, że się mylę.

  2. #22
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez euro_tuned Zobacz posta
    Sam kabel to chyba nie problem. Wydaje mi się, że gorzej z samym oprogramowaniem. Z instalacją inpy każdy chyba miał problem a tutaj mało kto zna ten software jeszcze. Chyba, że się mylę.
    Z kablem chodziło mi o to, że bez sensu płacić 120zł za kabel w którym nic nie ma i koszt wykonania to jakieś 20zł.

    Co do oprogramowania, to jak już pisałem. Najnowsze standard tools(2.12). Inpa do wersji Fxx jest dostępna na necie(jak coś to mogę dorzucić na swojego chomika)
    Edytujemy plik ediabas.ini, w miejscu "interface" podajemy ENET i wszystko powinno śmigać bez problemu
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    176
    BMW
    F01 750ix
    Skąd
    Szydlowiec
    E..., Inpa do F01. Serwis jedzie na ISID i ISTA. Sciaga sie to z netu jako wirtualna maszyne. Potrzebny programik do emulacji ICOMa przez kabelek enet. Tez do sciagniecia jako wiryalna maszyna. ISID dziala jak urzadzenie diagnostyczne z analiza usterek i instrukcja naprawy. Proste naprawy nawet kiepski mechanik ogarnie. A ze sa obrazki zdjecia i schematy elektryczne to nie ma sie nad czym zastanawiac. No moze nad dyskiem twardym bo rozpakowany obraz ma 140gb.

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    Jezdzilem kilkoma f kami i bardzo dokucza mi nie komfortowe zawieszenie - bardzo nie naturalne strasznie przenosi nierownosci na bude oraz niesamowity huk opon przenoszony do kabiny coraz bardziej mi sie przestaje podobac.wsiadlem do swojej e65 a tu cisza i super zawias.btw e65 sprzedane wczoraj wiec teraz jest mega cisnienie na fure......f01....w221....f01....w221 hmmmm decisions
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    To bierz W221 jak Ci F01 nie pasuje. A z tym hukiem w kabinie to polecam jeździć na dobrych oponach to wtedy nie będzie huku w aucie.

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    Pisalem ze jezdzil3m prawie nowa fka z salonu jeszcze miala chyba 2 lata gwarancji.jak sie nie myle continentale zalozone i huk z drogi byl niesamowity.poprostu mega glosno jest.nawet w e65 jest 40% ciszej.

    Bardzo chce bmke bo mega mi sie podoba ale nie wydam worka siana jezeli na 100% nie jestem zadowolony.porownuje poprostu auta.np e65 sport vs f01 sport i naprawde f01 wypada slabo.desing zajebisty i mega mi sie ppdoba ale tylko tyle

    Edytuj posty.
    Ostatnio edytowane przez Anatol ; 22-09-2014 o 21:51
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    To Twoje zdanie. Ślepo nie bronię Fki co zresztą widać w tym temacie i wielu innych ale z tym hukiem to się nie zgodzę. Ale i tak za rok czy półtora sprzedaję ;)

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    176
    BMW
    F01 750ix
    Skąd
    Szydlowiec

    Post

    To nie zawieszenie tylko runflaty. Dla przykładu u mnie 19" sa twarde, ale nie wybieraja kolein. 18" mniej telepia za to ciagna na boki na nierownej nawierzchni. Pewnie da sie zalozyc cos bardziej wyszukanego. Pytanie tez czy samochód ma DynamicDrive. Ja nie lubie jezdzic w trybie comfort bo mam wrazenie ze z auta robi sie karoca na resorach, buja go wzdluznie. W trybie sport jest troche twardo. Mozna sobie pomieszac programowo zawieszenie i trakcje ale ja tam wole zwykly tryb drive.
    Moja 750ix przejecham ledwo 9tys km w 1,5 roku takze jakichs dlugodystansowych doswiadczen nie mam. Ot takie tam firmowe wozenie sie.

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    Moze i tak miala 20" i byla w sporcie ale jak jezdzilem 730Ld to zawieszenie niewiele lepiej sie spisywalo.zeczywiscie w trybie normalnym najnormalnie auto sie zachowywalo.i dokladnie tak jak mowisz bardzo zle wybiera nierownosci.nie mozemy zapominac ze to auto klasy premium i musi byc 200% comfort.poprostu nie jest to czego bym sie spodziewal po przrsiadce z e65.
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Kupujac auto tej klasy, w takim przedziale cenowym - powinienes byc mega szczesliwy z samej mysli o zakupie, ale tutaj masz wachania jak widzimy, w takim razie moze zastanow sie nad W221 po FL.

Podobne wątki

  1. [E38] Bardzo Mile Witam!
    Przez jacoe34 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2013, 19:08
  2. WYBIERZ FOTKĘ NA KALENDARZ NA ROK 2010 - ANKIETA
    Przez olejus w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-12-2009, 22:18
  3. Ok widziane na drodze 7er :)
    Przez Angus MacGyver w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-02-2009, 15:10
  4. Czy bak z E32 88 rok pasuje do E32 89 rok ?
    Przez nino w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-06-2008, 18:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •