Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 21 do 30 z 39

W±tek: S³aby xenon? Nic nie widaæ podczas deszczu? REGENERACJA ODB£Y¦NIKÓW! Czytaj

  1. #21
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2015
    Posty
    233
    BMW
    e38 m62
    Sk±d
    choszczno
    Wszystko pasuje tez takie mam, ale temat jest o polerce odb³ysnika takze rozmawiajmy na ten temat

  2. #22
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Aug 2015
    Posty
    23
    BMW
    E38 740i lift
    Sk±d
    Nowy S±cz
    A robi³ juz kto¶ z Was ta polerke odblysnika? Jaki efekt?

  3. #23
    Do¶wiadczony U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Sk±d
    Opolskie
    Cze¶æ,przeprowadza³ kto¶ ostatnio proces regeneracji odb³y¶ników?Je¶li tak to proszê o opiniê na temat wykonanej us³ugi.Co,jak i za ile?Zadowolenie z efektu?
    Przy okazji,ma kto¶ namiary na klosze reflektorów?Chodzi mi o xenon do przedlifta.Wiem,¿e s± dostêpne w ASO,ale je¶li da siê kupiæ nieco taniej,a jako¶æ bêdzie podobna to nie chce koniecznie przep³acaæ..

  4. #24
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2009
    Posty
    206
    BMW
    e38 740iA 1999 r.
    Sk±d
    Warszawa
    Kolega robi³ w polifcie E38 gdzie¶ w Otwocku. Efekt po zabiegu to jak porównanie dnia do nocy. Zabieg kosztowa³ ok 400. Jak znajdê namiar to dopisze

    Wys³ane z P9 lite
    Pozdrawiam Jaro

    ex 540i 6b
    ex e39 525i
    ex e38 735iA
    ex e39 540iA

  5. #25
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Do³±czy³
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Sk±d
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    Cze¶æ,przeprowadza³ kto¶ ostatnio proces regeneracji odb³y¶ników?Je¶li tak to proszê o opiniê na temat wykonanej us³ugi.Co,jak i za ile?Zadowolenie z efektu?
    Przy okazji,ma kto¶ namiary na klosze reflektorów?Chodzi mi o xenon do przedlifta.Wiem,¿e s± dostêpne w ASO,ale je¶li da siê kupiæ nieco taniej,a jako¶æ bêdzie podobna to nie chce koniecznie przep³acaæ..
    Cytat Zamieszczone przez jarogmur Zobacz posta
    Kolega robi³ w polifcie E38 gdzie¶ w Otwocku. Efekt po zabiegu to jak porównanie dnia do nocy. Zabieg kosztowa³ ok 400. Jak znajdê namiar to dopisze
    Jak w Otwocku to pewnie u Grabola. Krzysiek siê tym zajmuje i z tego co widzia³em u niego na FB, to rzeczywi¶cie renowacja robi wra¿enie, a ró¿nica jest zauwa¿alna. Przy okazji rozwa¿ bi-ksenon, bo on tym te¿ siê zajmuje. Jakby¶ chcia³ namiary to pisz na PW albo dzwoñ ;)

  6. #26
    Do¶wiadczony U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Sk±d
    Opolskie
    Tuczi ,jeste¶ pewien,ze Grabol napyla odblysniki srebrn± pow³ok±?To,¿e regeneruje klosz i szkie³ka pod nim to wiem,ale z tym napylaniem pewny nie jestem,a g³ównie o to mi chodzi.Reszta bêdzie nowa.

  7. #27
    Vip Vip
    Do³±czy³
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Sk±d
    Kwiatkowice

    Post

    Impex, ja wysy³a³em kilka kompletów lamp na kompleksow± regeneracjê do firmy HC-Regeneracja Hubert Cugier. Ale by³y to lampy, których sam nie potrafi³em rozkleiæ (E39 LCI, E65 preLCI oraz LCI). Efekt powalaj±cy- kiedy¶ wrzuca³em na forum. Na Twoim miejscu wys³a³bym odb³y¶niki do nich (koszt napylenia obu nie powinien przekroczyæ 200 z³). Do tego dokupi³bym zamienniki szkie³ reflektorów, ale koniecznie jakie¶ markowe, np. Bosch (sam takie kiedy¶ do przedlifta wrzuca³em i jako¶æ by³a bardzo dobra).
    Twoje odb³y¶niki maj± numery OEM 63128361279 oraz 63128361280, nowe w ASO~ 400 z³/ sztuka, ale jest kilka zamienników:
    https://www.autoczescionline24.pl/oe...128361279.html
    https://www.autoczescionline24.pl/oe...128361280.html
    Popatrz po innych sklepach, mo¿e da siê wyrwaæ taniej, np. https://milionczesci.pl/szklo-reflek...h-id121539.php
    Ostatnio edytowane przez lukasz740 ; 17-10-2017 o 08:08

  8. #28
    Do¶wiadczony U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Sk±d
    Opolskie
    Hmm,z firm± z pierwszego linku mam s³abe do¶wiadczenie.Doda³em ju¿ do koszyka w ASO klosze i wnêtrze reflektorów z tymi najczê¶ciej ¿ó³tymi szkielkami.Jest konieczno¶æ wymiany uszczelek kloszy reflektorów?

  9. #29
    Vip Vip
    Do³±czy³
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Sk±d
    Kwiatkowice
    O konieczno¶ci wymiany uszczelek przekonasz siê demontuj±c klosz- je¶li uszczelki bêd± miêkkie i ca³e, nie ma sensu wymieniaæ, tylko odwróciæ na drug± stronê (t± odci¶niêt± do ¶rodka reflektora). Ale mo¿e siê te¿ zdarzyæ, ¿e bêd± ca³e sparcia³e (tak mia³em w kumpla przedliftowym E46, kiedy pomaga³em mu z regeneracj± lamp). W E38 demontowa³em kilka kompletów i z tego co pamiêtam, wszystkie mia³y dobre uszczelki. Najlepiej zdemontuj i zdecyduj, szkoda robiæ dwa zamówienia.

  10. #30
    Do¶wiadczony U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Sk±d
    Opolskie
    Jasne.Zrobiê tak jak radzicie,dzisiaj postaram siê przejrzeæ te uszczelki.Co do kloszy mo¿e rzeczywi¶cie warto poszukaæ zamienników.Bojê siê tylko,¿e w tych hurtowniach nie maj± rozgraniczenia xenon,a zwyk³y reflektor.
    Ciê¿ko jest zdemontowaæ odblysniki?

Podobne w±tki

  1. Nowe elektrozawory nic nie pomogly, co moze byc przyczyna??
    Przez motocross125 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-06-2013, 20:42
  2. [audio/video] nie ma obrazu nic nie wy¶wietla radio tv proszê o pomoc
    Przez Mariuszbmw w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 12-03-2013, 18:42
  3. Stuki w zawieszeniu, szarpaki nic nie wykryly.
    Przez Wiktor82 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 15:45
  4. Xenon ga¶nie podczas jazdy
    Przez MastaKleszcz w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 05-02-2010, 20:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •