Strona 135 z 208 PierwszyPierwszy ... 3585125133134135136137145185 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,341 do 1,350 z 2080

Wątek: [ZBIORCZY] Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

  1. #1341
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ArtiWPR
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    147
    BMW
    ALPINA B12 6.0 BMW 750i 740i 740d
    Skąd
    Pruszków
    Cos tam pstrykam ale fotografem zbyt dobrym nie jestem ;) Jak juz skoncze to moze cos ulepie.Myslalem moze zeby zrobic jakis filmik z tego ale zobaczymy ;)
    Born to be wild...

  2. #1342
    Początkujący Użytkownik Awatar hacyy
    Dołączył
    Dec 2017
    Posty
    55
    BMW
    E38
    Skąd
    Janów Lubelski

    Post

    Moi drodzy - samochód marzeń, kup i zrób. :D
    A dokładniej: czy komuś udało się wyciągnąć wcześniej uwaloną świecę w głowicy m57? - Waliło błędem w inpie - albo sterownik albo świeca, jak się okazało, świeca ukręcona :D - dramat po prostu, POLSKA i tyle.. no ale..

    Zdjęcie pacjenta:
    Ostatnio edytowane przez hacyy ; 23-03-2018 o 15:29

  3. #1343
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Mirant
    Dołączył
    May 2017
    Posty
    271
    BMW
    750il E38 , 120i E87
    Skąd
    Świętokrzyskie

    Post

    Cytat Zamieszczone przez hacyy Zobacz posta
    Moi drodzy - samochód marzeń, kup i zrób. :D
    A dokładniej: czy komuś udało się wyciągnąć wcześniej uwaloną świecę w głowicy m57? - Waliło błędem w inpie - albo sterownik albo świeca, jak się okazało, świeca ukręcona :D - dramat po prostu, POLSKA i tyle.. no ale..

    Zdjęcie pacjenta:
    Bez stresu normalka :)

    Coś takiego cię ratuje jak zestaw do demontażu urwanych świec żarowych i bez problemów poradzisz , są też filmiki na yt jak to zrobić tym zestawem do jednej świecy wystarczy tańszy zestaw powinieneś dostać ok 200zł .
    Na warsztatach mają też i często gęsto robią taką usługę z dojazdem do klienta
    Ile dajesz tyle dostajesz !!!


  4. #1344
    Początkujący Użytkownik Awatar hacyy
    Dołączył
    Dec 2017
    Posty
    55
    BMW
    E38
    Skąd
    Janów Lubelski
    Troszkę mnie uspokoiłeś, lecz pojawił się kolejny problem, wali mi też błędem na regulator ciśnienia paliwa w pompie common rail. W poniedziałek ugadałem się z mechanikiem, że mu odstawie auto bez kolektora (500m drogi) i będzie się bawił z tym, lecz problem polega na tym, że wymontowałem regulator, wsadziłem znowu lecz pękł zatrzask w wtyczce.
    Ktoś wymieniał ją? Widzę, że są dostępne w sprzedaży obudowy wtyczek, czy dam radę wyjąc piny i włożyć do nowej czy trzeba uciąć i nową z nowymi pinami założyć:

  5. #1345
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Mirant
    Dołączył
    May 2017
    Posty
    271
    BMW
    750il E38 , 120i E87
    Skąd
    Świętokrzyskie
    Chyba da radę przełożyć same wsowki bez rozcinania tylko zajrzyj w tą kość od strony czujnika i tam musisz dojrzeć na wsówkach bedą takie blaszki odgiente zeby przy wkładaniu wtyczki na czujnik sie nie cofnęły , cieniutkim np. spinaczem iglica czy tez gwoździkiem trzeba je odbezpieczyć zeby do tylu sie wysunęły ,
    Spróbuje zrobić jutro fotkę takiej wsowki żebyś wiedział o czym pisze
    Ile dajesz tyle dostajesz !!!


  6. #1346
    Początkujący Użytkownik Awatar hacyy
    Dołączył
    Dec 2017
    Posty
    55
    BMW
    E38
    Skąd
    Janów Lubelski
    Próbowałem igła, próbowałem cienkim śrubokrętem, zapadka jest jakaś taka dziwna, w kształcie U tylko dołem do zewnątrz wtyczki.. Nic, wtyka zamówiona, starą muszę uszkodzić z jak najmniejszym zepsuciem konektorków.

    Tutaj w miarę widać:
    Ostatnio edytowane przez hacyy ; 25-03-2018 o 09:51

  7. #1347
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Mirant
    Dołączył
    May 2017
    Posty
    271
    BMW
    750il E38 , 120i E87
    Skąd
    Świętokrzyskie
    Cytat Zamieszczone przez hacyy Zobacz posta
    Próbowałem igła, próbowałem cienkim śrubokrętem, zapadka jest jakaś taka dziwna, w kształcie U tylko dołem do zewnątrz wtyczki.. Nic, wtyka zamówiona, starą muszę uszkodzić z jak najmniejszym zepsuciem konektorków.

    Tutaj w miarę widać:
    Nie mam akurat wiązki z taka kością bo chciałem podejrzeć musi byc patent zeby je wysunąć popatrz dobrze na tel. To to z tego zdjęcia nie mogę dopatrzeć co i jak , a jak nie to faktycznie rozetnij ja tak jak pisałeś . A w nowej kości jak są te wsowki ?
    Ile dajesz tyle dostajesz !!!


  8. #1348
    Początkujący Użytkownik Awatar hacyy
    Dołączył
    Dec 2017
    Posty
    55
    BMW
    E38
    Skąd
    Janów Lubelski
    Nowa mi jutro przyjdzie o 9:30 mam odebrać w sklepie, jak uporam, napiszę :)

  9. #1349
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Mirant
    Dołączył
    May 2017
    Posty
    271
    BMW
    750il E38 , 120i E87
    Skąd
    Świętokrzyskie
    Cytat Zamieszczone przez ArtiWPR Zobacz posta
    Szczerze to zaluje bo juz odebralem wahacze z piaskowania i malowania.Gdybym wiedzial ze z tymi tulejami jest taki problem to bym wahacze wyrzucil do smieci i poprostu kupil cale nowe.Wsadze poliuretany bo robie kompletna odbudowe srubka po srubce i nie chce za chwile wracac do tego tematu.

    I kolejne pytanie bo teraz koncze i bede zabezpieczal podwozie.Rurki od nivo i hamulcowe mialem dorabiane z miedzi.Wyglada to jak idz stad i nie wracaj.Zamowilem wszystkie przewody OE i ku mojemu zdziwieniu sa proste jak drut...Jest moze jakis schemat jak pogiac? Na poprzednich nie moge sie wzorowac bo sa poprowadzone na odwal sie.A nie mam drugiego kanalu zeby podejrzec dokladnie jak ida w drugim samochodzie.
    Masz na poczcie zdjęcia z miarka mierzone od swery nivo i zdjęcia są zagięcie po zagięcie ta prawa strona jest na 2 e-mail bo nie wiem dlaczego nie wszystkie zdjęcia mi sie załączyły.
    Mam nadzieje ze coś złapiesz z tego bo nie wiem jak to inaczej pomierzyć

    Cytat Zamieszczone przez hacyy Zobacz posta
    Nowa mi jutro przyjdzie o 9:30 mam odebrać w sklepie, jak uporam, napiszę :)
    To podejrzyj przy nowej bo pewnie wsowki nie bedą zatrzaśnięte
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 26-03-2018 o 12:16 Powód: Edytuj posty zamiast pisać jednego pod drugim!
    Ile dajesz tyle dostajesz !!!


  10. #1350
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ArtiWPR
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    147
    BMW
    ALPINA B12 6.0 BMW 750i 740i 740d
    Skąd
    Pruszków
    Dzieki wielkie Mirant :) Ide obczajac :)
    Born to be wild...

Podobne wątki

  1. Szybkie pytanie o kierownice m
    Przez JACEK R w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 21-02-2011, 18:13
  2. Szybkie pytanie o amortyzatory
    Przez wilk9585 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-01-2011, 20:53
  3. Co to za częśc? Szybkie pytanie
    Przez benyhp w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-01-2011, 14:58
  4. szybkie pytanie krzyżak
    Przez krzywy191 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-06-2009, 19:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •