Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Kabel do BMW z Allegro

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    120
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Wodzisław Śląski

    Kabel do BMW z Allegro

    Pomoże ktoś? http://7er.pl/showthread.php/49917-P...E65-730d/page2
    Jest ktoś z okolic dysponujący inpą?
    Poza tym, czy warto kupić ten interfejs, czy to jest to samo, co na innych aukcjach za 60zł? Warto, czy szukać czegoś innego? http://allegro.pl/interfejs-bmw-inpa...162774570.html
    Ostatnio edytowane przez Polus111 ; 16-01-2017 o 21:03

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    120
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Dzięki. Ale czy to oby na pewno to samo? W opisie tego, który ja podałem, sprzedający sugeruje że obsługuje też auta po roku 2006, a ten który Ty podałeś w opisie ma, że do 2006...

    BMW - MINI, LAND ROVER, ROLLS ROYCE w rocznikach 1996-2006 r. po linii K oraz diagnostyke po protokole CAN dla aut po roku 2006 r.

    Interfejs współpracuje z modelami :
    1 series E81
    ¡ 3 series E46 E90 E91 E92 E93 E83
    ¡ 5 series E39 E53 E60 E61
    ¡ 6 series E63 E64
    ¡ 7 series E38 E65 E66
    ¡ 8 series E31
    ¡ Mini R50 R52 R53
    ¡ X series E53, E83 , E70 (nowe X5)
    ¡ Rolls Royce
    ¡ Z series E85 E52

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Polus111 Zobacz posta
    Dzięki. Ale czy to oby na pewno to samo? W opisie tego, który ja podałem, sprzedający sugeruje że obsługuje też auta po roku 2006, a ten który Ty podałeś w opisie ma, że do 2006...

    BMW - MINI, LAND ROVER, ROLLS ROYCE w rocznikach 1996-2006 r. po linii K oraz diagnostyke po protokole CAN dla aut po roku 2006 r.

    Interfejs współpracuje z modelami :
    1 series E81
    ¡ 3 series E46 E90 E91 E92 E93 E83
    ¡ 5 series E39 E53 E60 E61
    ¡ 6 series E63 E64
    ¡ 7 series E38 E65 E66
    ¡ 8 series E31
    ¡ Mini R50 R52 R53
    ¡ X series E53, E83 , E70 (nowe X5)
    ¡ Rolls Royce
    ¡ Z series E85 E52

    Zadzwoń do Viakena on Ci wszystko powie i doradzi.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    120
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Tak mi doradził że, że sprzedał jakiś badziew, sam kabel, żadnych instrukcji, żadnej płyty, żadnego programu... Walił ścieme, że przy przesyłce niby ktoś zapomniał zapakować. Po upomnieniu się wysłał na maila niby zawartość płyty - tak naprawdę znowu ściema, bo nie była to zawartość płyty, tylko linki do wersji, która nie dość że z jakiegoś podejrzanego hosta, z którego ściągało się to cały dzień, do tego ma limity transferu przez co trzeba kombinowac żeby w ogóle udało się to ściągnąć w jeden dzień. Najbardziej wkurzające jest to, że i tak nic nie da się tą wersją u mnie zrbić. Gdybym wiedział, że to tylko taka ściema z tą płytą i instrukcją, to bym sobie wcześniej wszystko pościągał, a nie tracił 2 dni na czekanie na coś, czego i tak nie dostałem i dodatkowo nie traciłbym potem jeszcze jednego dnia na ściąganie czegoś, co i tak nie działa jak miało działać wg. opisu. Ten kabel z wtyczką ma wartość max. 3,5zł, a za sprawą ściemy sprzedaje za 59zł. Co to ma niby być? Czy w tym kraju na każdym kroku napotyka się na bandę kombinatorów, którzy jawnymi oszustwami ściągają z ludzi kasę? Gdyby jeszcze coś się tym dało zrobić to rozumiem, ale same błędy i niezgodności wyskakują a całe to spolszczenie programu tu jakaś totalna kpina... Jednym słowem radzę omijać oszustów ze strony http://viaken.pl/
    Ostatnio edytowane przez Polus111 ; 19-01-2017 o 15:58

  6. #6
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Myślisz, że BMW wypuściłoby swoje oprogramowanie na rynek tak, żeby potem każdy mógł wypalić z tym płytkę i sprzedawać na allegro? Raczej nie. Zgodzę się, że aukcje często mylą, sugerując, że płyta będzie zawierała oprogramowanie i to jest złe, ale nikt ze zdrowym rozsądkiem nie odważyłby się wystawić nielegalnego oprogramowania na sprzedaż na allegro, czy innym portalu ;)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    120
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kpina i tyle, gdybym wiedział że to taka machloja to szybciej i taniej miałbym coś co chociaż działa i da się coś tym zrobić. Okazuje się że po 3 dniach straty i wydaniu 59zł mam coś, co jest niekompletne i w ogóle nie spełnia swoich funkcji które rzekomo miało spełniać! Skoro już ściemnia że będzie jakaś płyta a potem próbuje robić ze mnie idiotę, że ktoś zapomniał spakować, to mógł już potem chociaż przesłać link do czegoś, co będzie działało, a nie że jeszcze bardziej się wkurzać trzeba i tracić kolejne dni przez te ściemy.

    Edit: ARIR(L), ale Tobie pewnie działa, a ja dostałem tylko linki, przez które jeszcze bardziej się wkurzyłem, bo znowu traciłem czas, tym razem już nie na czekanie na coś, czego i tak nie będzie, ale na pobieranie i instalację czegoś, co i tak nie jest kompatybilne z moim autem.
    Ostatnio edytowane przez Polus111 ; 19-01-2017 o 16:45

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ARIE(L)
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    397
    BMW
    BMW E66 - 750 LI, FORD TRANSIT 2.0 ECOBOOST
    Skąd
    DROBIN
    No tak niestety jest. Ale wszyscy którzy sprzedają kabel z Inpą bądź Istą tak robią. Ja też dałem się zrobić, ba nawet zapłaciłem więcej bo myślałem, że dostanę gotową instalkę a dostałem płytę na której była instrukcja instalacji i link skąd można pobrać program. Równie dobrze można byłoby dużo taniej kupić sam kabel. Wszędzie cwaniactwo i co zrobisz.

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Nie ,ja nie wierzę. Czy wyście na głowy poupadali. Polus111 i Ariel czy wy liczyliście ,że ktoś wam sprzeda program do obsługi BMW ?????
    Nie ma na całym allegro nikogo kto Wam sprzeda program do obsługiwania BMW czyli inżynieryjny INPA lub serwisowy ISTA
    Może byście jeszcze chcieli ,żeby narkotykami legalnie na alegro handlowali ?????/ Buahahaha Dziś to się nieźle uśmiałem.
    Na płytce jest spolszczenie inpy strony tytułowej. Ogólnie ta płytka jest na nic.
    @Polus111 jaki Ty naiwny jesteś ale w gramatyce z Polskiego jesteś dobry.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    120
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Nie no, spodziewałem się, że nie dostanę żadnego oryginalnego programu, ale skoro już ktoś chce kłamać, nawet wtedy kiedy ja mu daję jasno do zrozumienia w rozmowie z nim, że mu to nie wyjdzie, a on dalej uparcie mi łże jak nie napiszę kto, to świadczy jasno kim jest taka osoba. Mnie wkurza to, że tacy ludzie marnują kogoś cenny czas. Nie rozumiesz chyba pewnych rzeczy. Byłoby ci miło, gdybym miał aukcję, w opisie, że sprzedaję butelkę wina wraz z rachunkiem, a po 2 dniach i odebraniu okazałoby się, że dostajesz samą (pustą) butelkę? Mało tego, wyobraź sobie, że zadzwoniłbyś do mnie, że butelka jest pusta, a ja dalej kłamałbym, że w sumie może ktoś coś przeoczył i przypadkiem pustą butelkę wysłał, ale wino możesz odebrać sobie gdzieś tam... I po całym dniu w końcu dotarłbyś do tego wina, o które pytałeś, ale okazałoby się, że to wcale nie jest wino, tylko zwykła nalewka, za którą nie musiałeś biegać cały dzień, bo okazuje się że takie same masz w każdym innym sklepie "za rogiem" i takich to dawno mógłbyś w tym czasie sobie i 30 ściągnąć... Mógłbyś, gdybyś tylko od początku wiedział, że to wszystko jest ściemą, a tak to niestety tracisz 3 dni na coś, co mogłeś mieć niemalże od razu, już umniejszając fakt, że płaciłeś jakieś 1000% wartości...

    Teraz rozumiesz?
    Ostatnio edytowane przez Polus111 ; 19-01-2017 o 20:51

Podobne wątki

  1. [diagnoza] Kabel ODB
    Przez szatann w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-02-2015, 08:55
  2. [audio/video] DVD- kabel
    Przez podqr w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-03-2013, 07:08
  3. Kabel do lusterka???po co?
    Przez andruszka111 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-09-2012, 22:01
  4. [elektryka] Co to za kabel
    Przez jaro_alfa w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-12-2011, 20:24
  5. kabel ??
    Przez krystianpee w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14-08-2011, 20:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •