Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: [ blacharka] Chrom na przed. zderzaku czy tylko w longach ?

  1. #21
    Nie no przepatrzyłem teraz allegro i jest masę krótkich z chromami na zderzakach Nie sądzę aby były przerabiane. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7541431
    Jednego jestem w 100% pewien. W konfiguratorze dla longa była mowa tylko o listwach dachowych.

    Mogło być tak:

    E65 seryjnie miało chromowane tylko ramki wokół szyb, zderzaki w chromie były opcją, tak samo jak pełen shadow

    E66 zderzaki i ramki na szyby chrom (bo seryjnie dawali listwę dachową w chromie), tak żeby się to ładnie komponowało, że long to dużo chromu itd, chyba że ktoś sobie zażyczył mieć longa shadow
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    140
    BMW
    320dT E91, było 745i E65 x2
    Skąd
    Oświęcim
    E65 sprzed i po lifcie to dwa rozne tematy jesli o chrom idzie.

    I tak przed liftem:
    - listwy dachowe miały longi chromowane standardowo, ale mozna bylo wziac sobie w kolorze nadwozia,
    - listwy na zderzakach mialy tylko longi i V12 w dowolnej konfiguracji,
    - grill gruby mial tylko V12, ja u siebie taki zalozylem, duzo lepszy niz standard ale zachodu mialem sporo, wydatek calosciowo był ogromny, a nerwy po robicie naszych "specjalistow" zszargane ;)

    Musicie pamietac, ze byla jeszcze wersja shadow line, gdzie niezaleznie czy to był long czy zwykla wersja, listwy na zderzaku i na dachu (przy oknach to jasne) byly czarne.

    E65 po lifcie miało już listwy chromowane standardowo na zderzakach.

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    55
    BMW
    740d e65, 740d M f01
    Skąd
    Opolskie
    Jeśli chodzi o listwy chromowane to jak Zodiac wspomniał w wer. przed liftem tylko long, można dostać takie kpl. na przedni zderzak ok. 800 zł na tył również w tej samej cenie.
    Towar do lakierowania, dostępny w przeciągu 2 dni w ASO.

    Być może się skuszę, samochód nabierze nieco innego charakteru, niestety prawdopodobnie nieco mniej sportowego, ale lubię chromiki i co zrobić...;)

    A wg. Was jakie lepsze z chromem czy bez?
    Weźmy pod uwagę nietypowo -wersje krótką samochodu.

  4. #24
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City


    Jeśli chodzi o listwy chromowane to jak Zodiac wspomniał w wer. przed liftem tylko long, można dostać takie kpl. na przedni zderzak ok. 800 zł na tył również w tej samej cenie.
    Towar do lakierowania, dostępny w przeciągu 2 dni w ASO.

    Być może się skuszę, samochód nabierze nieco innego charakteru, niestety prawdopodobnie nieco mniej sportowego, ale lubię chromiki i co zrobić...;)

    A wg. Was jakie lepsze z chromem czy bez?
    Weźmy pod uwagę nietypowo -wersje krótką samochodu.
    ceny za chrom jak i za tysiąc innych pierdół powalają ;(
    bez chromu jak dla mnie jest bez smaku te listewki na dachu i na zderzakach nadają autku charakteru
    mnie osobiście e65/66 bez chromu wogóle sie nie podoba
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •