Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67

Wątek: Customowe felgi z 16" zrobione Customowe 19" by wheel-wide.com

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    156
    BMW
    e38
    Skąd
    zdolny śląsk

    Post

    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny Zobacz posta
    Zupełnie inną wytrzymałość ma materiał markowej felgi skręcanej. Sprawdźcie sobie moment z którym ma być przykręcana śruba mocująca rotor.
    proponuje najpierw zobaczyć w jakiej kolejności jest składana felga 3 częściowa a potem dopiero pisać pierdoły, czy ktoś wreszcie napisze,że w rotor się nie wkręca gwintu od śruby, tylko ta sruba przez ten rotor przechodzi, i dopiero jest wkręcana w bęben??? Który w tym przypadku jest jak najbardziej markowy. A co do lexani,asanti czy innych bling bling wynalazków, to cena nie jest dyktowana jakąś super hiper zajebistą wytrzymałością, a tym, że jest grupa odbiorców (czyt. murz.. afroamerykanów ;) ) która jest w stanie zapłacić kupe kasy, tylko za to żeby się wyróżniać (wielkie rozmiary, dziwne wzory, chrom,złocenia, kryształki itp...)


    Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta
    Dzwoniłem ,pisałem maile i nie dostałem żadnej odpowiedzi oprócz takiej ,że samowolne rozkręcanie tych felg jest niebezpieczne i powinno się to robić w autoryzowanym zakładzie
    zadzwoń do pierwszego lepszego autoryzowanego serwisu bmw i spytaj się jak coś naprawić, na pewno nie uzyskasz odpowiedzi a jedynie zaproszenie na naprawe do nich, normalne podejście biznesowe.

    Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta
    Nie mieli nic do stracenia podając mi wartość momentu dokręcania tych śrub ,ale nie podali tej wartości.
    mieli,czytaj wyżej

    Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta
    Dodam jeszcze ,że w owych ALPINACH , miejsce osadzenia głowy śruby jest mega wzmocnione , oczywiście może to wynikać z samej konstrukcji felgi.
    właśnie dlatego że felga była 2-częściowa, na tym elemencie opiera się glowa śruby, w 3-częściowych jest całkiem inaczej, rotor jest ściśnięty rantem i bębnem.
    Ostatnio edytowane przez maras82 ; 24-03-2014 o 20:03

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-10-2013, 18:35
  2. Jakie opony na felgi 20 cali 9" przód i tył 10.5"
    Przez FuBu w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-09-2011, 19:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •