Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 67

Wątek: Customowe felgi z 16" zrobione Customowe 19" by wheel-wide.com

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Pokaż więcej zdjęć tej e38 ;)

  2. #12
    Vip Vip Awatar epul
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1,032
    BMW
    e32 740i 93'
    Skąd
    Gliwice
    Blog
    14
    połącz styl3 z takimi rantami ( musze też do zakładu zakupić tokarke )

    Jak German to Anna.

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    724
    BMW
    E32 730 I m30b30
    Skąd
    Lublin
    Blog
    1
    Moim zdaniem totalny rozpie**ol . Ale 10tyś ? :O Na studencką kieszeń nie bardzawo ;) ale oko chętnie nacieszę ;)

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BenyMnemonik
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    290
    BMW
    E38 750il + 728i/lpg
    Skąd
    Świdwin
    Blog
    5
    Fajne! Pokaż więcej fot auta.
    Moje obecne BMW E38 750il -> http://7er.pl/showthread.php/37092-N...50il-%28v12%29

    Sztuką jest zrobić stare auto tak, aby wyglądało lepiej niż nowe...


  5. #15
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez kyky7er Zobacz posta
    Ale 10tyś ?
    Hmmm to zależy co chcesz i czego oczekujesz

    Bo 10 tys zł za felgi nawet zrobione w custom style to wg mnie tez cena kosmiczna, bo za 10 tys zł spokojnie kupisz 22 calowe fele ze sporym rantem i co najważniejsze ori albo uznanych firm na rynku

    Tu mamy samoróbka tak naprawdę "no name" - Wybacz Staszek ale czy do Apliny czy do Asanti czy nawet do ori felg do BMW twoja robota mimo że mega pewnie, ale nie ma co porównywać bo Ty robisz to jako felgi customowe ,ale jak z gwarancja, jak z certyfikatem np TUV i w końcu jak z wytrzymałością takowej felgi

    Ja jestem starej daty i jak już styl custom to sprawdzone i pewne felgi od uznanych producentów z gwarancja i pewnością że się nie skrzywia i nie rozlecą po 1 sezonie

    Oczywiście absolutnie nie jestem na NIE Twojej działalności ale z chęcią dowiem się o aspektach gwarancji czy TUV na Twoje produkty
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  6. #16
    Vip Vip Awatar epul
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1,032
    BMW
    e32 740i 93'
    Skąd
    Gliwice
    Blog
    14
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    czy TUV na Twoje produkty
    i jeszcze homologacje chcemy i certyfikat jak je wykonasz oraz atesty na alu z których robisz

    Jak German to Anna.

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar Martynka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1,232
    BMW
    735 iL
    Skąd
    Zabrze

    Post

    Epul, coś w tym co powiedział Adasio jednak jest.

    Ja na przykład lubię mieć auto które ładnie dla mnie wygląda ale lubię też nim jeździć. Jakbym miał mieć auto do lansu, które tylko się toczy czy przemieszcza, bo niech ludzie patrzą to czemu nie, niech i takie koła będą... tylko że ja lubię zapierdzielać moją E32 i robię dużo tras i stała jazda powyżej 220 nie jest mi obca. I wiesz, nie po to rozłożyłem na części i złożyłem znów na nowo cały zawias i napęd i układ kierowniczy żeby przy szybkiej jeździe oderwał mi się "home made" rotor. Dlatego chińczykom i "noł nejm kastomom" mówię w moim przypadku nie.

    Wracając do felg, dobra robota, szacun za robotę i jaja urywają i skusiłbym się na nie na przykład do mojej zastavy 750 z 65 roku ale powtarzam raz jeszcze do daily car'a nie.
    Ostatnio edytowane przez Martynka ; 23-03-2014 o 12:09
    Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem...

  8. #18
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Napisz coś jak wygląda ta felga w praktyce, bo prawie każda 7er ma możliwość jechania ponad 200 wiec majac felgi za tyle $$ powinny wytrzymać bez problemu.

    Sama zmiana robi mega wrażenie !

  9. #19
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez Martynka Zobacz posta
    Epul, coś w tym co powiedział Adasio jednak jest.

    Ja na przykład lubię mieć auto które ładnie dla mnie wygląda ale lubię też nim jeździć. Jakbym miał mieć auto do lansu, które tylko się toczy czy przemieszcza, bo niech ludzie patrzą to czemu nie, niech i takie koła będą... tylko że ja lubię zapierdzielać moją E32 i robię dużo tras i stała jazda powyżej 220 nie jest mi obca. I wiesz, nie po to rozłożyłem na części i złożyłem znów na nowo cały zawias i napęd i układ kierowniczy żeby przy szybkiej jeździe oderwał mi się "home made" rotor.

    Ja się z tym zgadzam ,dlatego jakieś DARE made in nie wiadomo ,wogóle są nie do zaakceptowania , chyba ,ze auto tylko stoi.

    Osobiście bym wolał felgi Staszka niż jakieś DARE..

  10. #20
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Nie wiem czy śmiać się czy płakać jak to czytam...

    1. Takie felgi kupuje/robi się po to bym mieć takie jakich nie spotkasz na ulicy. I czy one kosztują 5 czy 10 to chyba sprawa drugorzędna, bo jak ktoś ma tyle w portfelu to co Wam do tego?

    2. Jakie homologacje? Jakie TUVy? A czym różnią się dwu czy trzyczęściowe felgi znanego producenta od tych zrobionych przez Staszka? Dodają tam do nich włosy diabła, a może łzy nietoperza? Felga trzyczęściowa składa się z bębna, rotoru, rantu, uszczelnień i śrubek. W feldze Staszka jest to samo. Oczywiście, do takich zabaw trzeba wybierać felgi kute, bo one na pewno wytrzymają wszelkie przeróbki. A może obawiacie się o precyzję wykonania otworów pod śrubki? Panowie, mamy XXI wiek i maszyny numeryczne są powszechnie dostępne. Stąd też bierze się cena wykonania takich felg. Gdyby mnie było stać to też trzasnąłbym sobie takie felgi, ale mnie nie stać, więc sobie popatrzę, ale przynajmniej nie będę marudził i hejtował. Pozdro szejset :P

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-10-2013, 19:35
  2. Jakie opony na felgi 20 cali 9" przód i tył 10.5"
    Przez FuBu w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-09-2011, 20:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •