Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 153

Wątek: NOWA 7 NIECIEKAWE WRAŻENIA Z JAZDY !!!!

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar damp
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    54
    BMW
    E38 728 iA '95 oraz E30 328i m52 touring '90
    Skąd
    Poznań

    NOWA 7 NIECIEKAWE WRAŻENIA Z JAZDY !!!!

    Na początku chciałbym uprzedzić, że są to moje subiektywne wrażenia więc proszę nie krytykować.

    W ostatni piątek byłem na jeździe próbnej nowej BMW serii 7 - 730d

    Oglądnąłem linię i nie jest najgorzej no ale przesadzony grill rzuca się jednak w oczy i jakoś nie pasuje do reszty auta. Na zdjęciach może nie wygląda to źle w realu coś jtutaj nie pasuje. Mam wrażenie że z wierzchu jak się patrzy na auto to wydaje się optycznie dużo mniejsze od starej 7.

    Wnętrze moim zdaniem ładniej się prezwntuje niż u poprzednika. Jedynie dziwnie zaprojektowane uchwyty do zamykania drzwi (na wysokości listew ozdobnych) sprawią, że każda osoba wsiadająca do tego autka będzie Cię prosić o zamknięcie drzwi jak szofer z zwenątrz. :hah:

    To co przykuło moją uwagę to zaparowane oba reflektory przednie- wydaje się że w nowym aucie za podnad 300 tys to chyba nie wypada?


    Pisałem w temacie o nieciekawych wrażeniach z jazdy. Może trafiłem na felerny egzemplarz ale przy przebiegu 44 km! coś tłukło w zawieszeniu z lewej strony! Próbowałem ustawić elektrycznie kierownicę i musiałem pomóc ręką mechanizmowi w przyciągnięciu jej do mie !!!. Czy solidność BMW odchodzi w zapomnienie? No ale przecież ktoś przede mną mógł łupnąć w dziurę i coś uszkodzić. A co z kierownicą może się zastała i trzeba by psiknąć WD-40? No niesmak pozostaje.


    Czas na silnik. Pomimo katalogowych 7,2 do setki opinia może być jedna. Ten silnik jest stanowczo za słaby dla ważącego ok 2t auta. Nie czuć tych 245 koni. Skrzynia też dziwnie pracowała przy delikatnym ruszaniu spod świateł za kaźdym razem czuć było delikatne szarpnięcie.


    No i na koniec nie wiem co myśleć. Auto z wierzchu nie wygląda najgorzej. Pomijam cenę auta (min 274 tys.) i opcje dodatkowego wyposarzenia, którego cena mogłaby powalić słonia. W srodku też ok. Po jeździe natomiast mam wrażenie że BMW chyba wyraźnie chce dorównać trwałości nowym Mercedesom. Wyszedłem z auta z mieszanymi uczuciami :(
    Pozdro damp
    Lincoln Navigator 5.4 V8 Triton
    Moje byłe BMW e38 728iA '95 oraz e30 328i M52 Touring - Pershing :(
    moje byłe BMW e34 525i '93
    e60 520iTata
    e87 120i Mama

  2. #2
    Ale to czym Ty w końcu jeździłeś? Nowa siódemka to F01 a Ty temat założyłeś w dziale dotyczącym e65, e66, e67 :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Bardzo możliwe bo jak pisałem dzisiaj w innym poscie, auta projektują inżynierowie, ale decydujący wpływ na jakośc mają ksiegowi i to mnie mocno wq@#$a! :razz:

    Mogę zrozumieć, że jakiś napalony handlowiec w servisie wziął ja na przejażdzke po muldach, ale el. kierka sterowana ręcznie to już MEGA ZONK! :x

    Pożyjemy zobaczymy!

    Zdegustowany? :/


    Czekam na opinię innych testujących. MOże to był incydentalny przypadek. :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar damp
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    54
    BMW
    E38 728 iA '95 oraz E30 328i m52 touring '90
    Skąd
    Poznań
    Przeniosłem temat do odpowiedniego działu. Koledzy jednak odpowiedzieli i nie mogę usunąc tego tematu.
    Poproszę o pomoc.

    Przepraszam za bałagan. Nawet do głowy mi nie przyszło, że nowa 7 to F.:)
    Pozdro damp
    Lincoln Navigator 5.4 V8 Triton
    Moje byłe BMW e38 728iA '95 oraz e30 328i M52 Touring - Pershing :(
    moje byłe BMW e34 525i '93
    e60 520iTata
    e87 120i Mama

  5. #5
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    To może usunn tamtem w F01, a mod przeniesie temat do właasciwego działu!
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar damp
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    54
    BMW
    E38 728 iA '95 oraz E30 328i m52 touring '90
    Skąd
    Poznań
    Ok. Wojtek z góry dziękuję. :)
    Pozdro damp
    Lincoln Navigator 5.4 V8 Triton
    Moje byłe BMW e38 728iA '95 oraz e30 328i M52 Touring - Pershing :(
    moje byłe BMW e34 525i '93
    e60 520iTata
    e87 120i Mama

  7. #7
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Przeniesiony !!!
    Gra muzyka

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Widziałeś jakie czary? ;)

    Dziękujemy! ;D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  9. #9
    Wojtek jak zwykle we właściwym miejscu o właściwym czasie ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    330
    BMW
    E38 740 iL
    Skąd
    Warszawa
    Ja mam wrażenie, że ten przód podchodzi pod Chryslera 3000. I szczerze przyznam, ze mi się nie podoba.
    Jak wybierałam autko dla siebie to wybrałam E38 dlatego, że jest śliczne a szczególnie ten kuperek ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •