Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 153

Wątek: NOWA 7 NIECIEKAWE WRAŻENIA Z JAZDY !!!!

  1. #21
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    przesada, juz to kiedys mowilem ze jak wyszed nowy mercedes okularnik to kazdy piszczal ze jak to mozliwe ze tak wyglada mercedes, teraz prawie kazdy ma takie lampy i przynajmniej dlamnie sie podoba, indetycznie e65, kiedys -:: ale aktualnie OK

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    134
    BMW
    728 e38
    Skąd
    Białystok/Gdynia
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    indetycznie e65, kiedys -:: ale aktualnie OK
    a mi e65/66 nadal jakoś nie podchodzi... e23/32/38 są boskie, w szczególności ta pierwsza... szkoda ze już się tego nie widuje... (w zasadzie to jeszcze nigdy nie widziałem jej w Białymstoku :P ) a oglądając zdjęcia f01 (bo jeszcze takowej nie widziałem na własne oczy) ciężko mi to nazwać 7er - i nie przemawia przeze mnie zazdrość ze nie stać mnie na samochód za 300tys. bo nawet gdybym miał takie pieniądze to wolałbym kupić za to coś kultowego z lat '90/'80 i doprowadzić to do stanu "kolekcjonerskiego".

    P.S
    F01 fajnie wygląda z boku
    "With Great Power, Comes Great Responsibility"

  3. #23
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    No to nosek jedziemy na majówkę do Torunia bo E23 to u nas kilka na mieście się błąka :) ( teraz kumpel kupił do renowacji E9 i 2002 ) :) A co do F01 do pojedziemy do wujka Breczki na jazdy testowe :)

  4. #24
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Co do kierownicy ehh trudno, co do stuków, ehh polak potrafi a na naszych drogach nie trudno coś rozwalić, ale szarpanie skrzyni przy 44km ?!
    Podoba mi sie strasznie ale przykro sie to czytało, jak będę miał okazje to przetestuje, narazie i tak mnie nie stać wiec kichać to, zanim uzbieram tyle to juz będzie wersja po lifcie z 8 bieg aut :D

  6. #26
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Co do kierownicy ehh trudno, co do stuków, ehh polak potrafi a na naszych drogach nie trudno coś rozwalić, ale szarpanie skrzyni przy 44km ?!
    Podoba mi sie strasznie ale przykro sie to czytało, jak będę miał okazje to przetestuje, narazie i tak mnie nie stać wiec kichać to, zanim uzbieram tyle to juz będzie wersja po lifcie z 8 bieg aut :D
    Albo już ich nie będzie bo mogą być tak słabo robione ,że ruda je skonsumuje w całości ...

  7. #27
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Albo już ich nie będzie bo mogą być tak słabo robione ,że ruda je skonsumuje w całości ...
    Bardzo możliwe, ale obstawiam na uziemienie ze względu na rozbudowaną elektronikę i koszty wymiany takich podzespołów :/
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    134
    BMW
    728 e38
    Skąd
    Białystok/Gdynia
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    A co do F01 do pojedziemy do wujka Breczki na jazdy testowe :)
    Wujcio nie posiada jeszcze F01 na stanie... nie rozumiem czemu się tak ślimaczy :?
    "With Great Power, Comes Great Responsibility"

  9. #29
    Powiem tak:

    F01 pomimo przeprowadzonych akcji technicznych - wracaja. Na co innego. Dla mnie to jest zupelnie niesprawdzona konstrukcja. Lipa. BMW zrobilo szajs...

    Szkoda ze to pisze, ale jak skomentowac fakt, ze z 5-ciu sprzedanych F01 trzy juz sie umowoly na problemy??

  10. #30
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Z "choroby wieku dziecięcego" ..... Każdy nowy model tak ma , nawet BMW .... ;D

    Pierwsze lata produkcji e65.... Każdy by kupił ,ale dopiero 2003 .... :what:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •