Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45

Wątek: PODWÓJNE SZYBY. PROBLEM.

  1. #21
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez wiku
    A ja w VIN mam tak wpisane: 352 DOUBLE GLAZING . to bedzie po niemiecku chyba te pierwsze czyli: DOPPELVERGLASUNG
    Tak - dokladnie.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  2. #22
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    CZYLI JEDNA WIELKA MINA!!!
    Ktoś dał plamę z pomysłem zakładania takich wadliwych SZYB!!!
    WSTYD DLA MARKI!!!

  3. #23
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,119
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Jack
    CZYLI JEDNA WIELKA MINA!!!
    Ktoś dał plamę z pomysłem zakładania takich wadliwych SZYB!!!
    WSTYD DLA MARKI!!!
    Nie jest to jakis wielki wstyd dla BMW ;) - to sie dzieje po okolo 10latach uzytkowania auta- po prostu nie bylo i nie jest mozliwe sprawdzenie tego w warunkach laboratoryjnych, a w tym przypadku "samo zycie" pokazalo ze jednak naswietlanie przez tak dlugi okres sloncem jak i starzenie sie materialu powoduje to co widac... :(

    Jako problem/plame BMW uznalbym to ze te ich "nowe" szyby ktore maja na magazynach pochodza tez z tego samego okresu co auta- takze wymiana ich w ASO na te "nowe" tez jest na krotka mete...

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  4. #24
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    To kolego BOSS jeżeli wpływ na to mają warunki atmosferyczne to z jakiej racji te"nowe" szyby są na krótką metę skoro nie widziały światła dziennego i nie są narażone na warunki ATMOSFERYCZNE! Jeżeli coś okazuję się wadliwe to się to absolutnie wycofuje! (przynajmniej w mojej branży tak jest i niema rozmowy z klientem tylko jest wymiana na poprawiony artykuł a czasami nawet klient dostaje zwrot kosztów wymiany)
    A poza tym 10lat to jest pikuś na szyby wiodącej marki!!! Po prostu BUBEL wypuścili na rynek i trafiło się to Nam!!!

  5. #25
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Akurat te szyby ktore sie rozwarstwiaja sa bardzo zadkim dodatkiem w naszych autach.

    Swiadczy o tym to ze tylko u dwoch osob na naszym forum ten problem wystepuje.

    Popieram - BUBEL - nawet firmie BMW sie to zdarza.....
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  6. #26
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    Ciekawe czy te szyby to była opcja standard czy kładli je za dopłatą.
    Bo jak ktoś dopłacał do auta żeby mieć "PODWÓJNE EXTRA SZYBY" i taki przypadek by go spotkał, a serwis umył ręce i zaproponował wymianę JEDNEJ SZYBY ZA 5300!!! to by mnie osobiście chyba szlak trafił i nie chciał bym w tej sytuacji być przedstawicielem SERWISU BMW :shoot:

  7. #27
    Nie no to był dodatek. Zauważ że mimo dość dużej ilości e38 nie wiele osób posiada podwójne szyby :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  8. #28
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Chciałem stnąć w obronie producenta Naszych bawarek!!
    Sprawa ma się o wiele gorzej nawet u Mercedasa, gdzie takie wpadki zdazają sie coraz częsciej ;( Rdzewijące nadwozia, tłoki wychodzace bokiem w nowych autach :shock:

    BMW ma się jeszcze całkiem niezle mimo iż w procesie produkcyjnym mają coraz więcej do powiedzenia ksiegowi, a nie inżynierowie. :razz:

    Nie wspominając o markach typu Fijat, chopel czy fiord :P
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  9. #29
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    Niestety w naszych E38 poczynając od 94roku aż po1999 też występuje problem rdzy bo nowszych egzemplarzy nie oglądałem dokładnie np:tylna klapa pod listwą chrom:( i przy szybach .

  10. #30
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez Jack
    Niestety w naszych E38 poczynając od 94roku aż po1999 też występuje problem rdzy bo nowszych egzemplarzy nie oglądałem dokładnie np:tylna klapa pod listwą chrom:( i przy szybach .
    To są drobne ogniska w autach w wieku już podeszłym, a ja pisząc o macedesach miałem na myśli auta młode - czasami nawet nie mające roku :hah:
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •